PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #1

    PokerStarsi Eesti Litsents

    Eesti Litsents

    Nagu ilmselt kuulnud olete, sai PokerStars esmaspäeval, 20ndal Septembril täieliku hasartmängude korraldamist lubava litsentsi Eestis. Veebi tiim on lehed üles laadinud natuke liiga vara ning informatsioon pole täielik, .EE klient pole veel saadaval ning kontot üle kolida veel ei saa. PokerStars.EE'd ei avata täna, nagu lehel kirjas, kuid aga peatselt.

    Vabandame segaduse pärast...


    Suurt ei muutu, kiired faktid:
    - Pärast ametlikku .EE avamist (juhtub peatselt) ei saa eestlased enam .COMis mängida
    - Mängud käivad jätkuvalt .COM laudades, kuid läbi PokerStars.ee tarkvara
    - Eestlased saavad jätkuvalt osaleda kõikides globaalsetes kampaaniates
    - Eestlased ei maksa rohkem rake'i, PokerStars võtab riigi poolt sätestatud maksud enda peale
    - Eestlased ei pea jätkuvalt tasuma võitude pealt maksusid (see seadus võib hiljem muutuda...)
    - Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud (vastavalt seadusele)
    - Kõik pärisraha mängijad peavad oma identiteedi tõestama (seda saab teha kas ID-kaardi või ID koodi & dokumendi koopiaga)
    - Alla 21 aastased ei saa enam PokerStarsis mängida

    Mänguraha mängijad migreeritakse PokerStars.ee'sse automaatselt. Pärisraha konto peab mängija manuaalselt migreerima logides sisse PokerStars.com tarkvarasse.


    Alla 21 aastased mängijad, kellel on kontol pärisraha, saavad selle välja võtta. Samuti maksame välja pooleli olevad boonused (lahti mängitud summa ulatuses) ning kompenseerime T-raha ja turniiri piletid (täisväärtusega). Samuti saavad alla 21 aastased $0.016 iga oma FPP eest. Kui 21. sünnipäev kaugel pole, siis soovitame T-raha, piletid (mis ei aegu) ning FPPd kontole jätta ning neid saab kasutada, kui 21 saate. Varade konverteerimiseks palume kirjutada 'support@pokerstars.ee' pealkirjaga "Alla 21 aastane", palume varuda aega, kuna tehingute sooritamine võib aega võtta.


    Pakume kõikidele ümber kolijatele 100% deposiidi boonust kuni $100. Boonuse koodi pole vaja, esimesed 3 deposiiti pärast ümber kolimist kvalifitseeruvad boonusele. Boonus vabastatakse $5 osadena iga 85 VPP kohta. Samuti korraldame "Freeroll Festivali" $1,000 auhinnafondiga ning $5.50 turniirid $1,000 added auhinnafondiga ainult eestlastele. Pange tähele, et väljamakse sooritamine diskvalifitseerib Teid boonusest.


    Seoses sellega on mul järgnevatel nädalatel ilmselt väga kiire. Võib võtta aega, kuni ma siin vastan.

    Lisaks sellele, kõik kontoga seotud küsimused peaks saatma otse 'support@pokerstars.ee'. Palun varuge kannatust, sest kardame, et eesti klienditoe ootejärjekord saab olema ebatavaliselt pikk. Kiirema vastuse võite saada ingliskeelse emaili saates (kuid ka support@pokerstars.ee kontole, mitte .com).

    Seotud teemad:
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #2
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    eestlaesd hakkavad saama raha peale kanda, läbi milliste kanalite?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
      - Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud (vastavalt seadusele)
      Miks?

      Kui ma välismaale lähen, kas ma saan .ee alt mängida?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #4
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
        eestlaesd hakkavad saama raha peale kanda, läbi milliste kanalite?
        Esialgu jäävad samad deposiidi meetodid.

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Miks?

        Kui ma välismaale lähen, kas ma saan .ee alt mängida?
        Sest see on üks litsensi nõuetest. Välismaal saab .EE alt mängida.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
          Esialgu jäävad samad deposiidi meetodid.



          Sest see on üks litsensi nõuetest. Välismaal saab .EE alt mängida.
          Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #6
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            E: sain juba vastuse TY.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #8
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Kas endised deposiidi/cashoudi võimalused säilivad (moneybookers)?

                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                - Pärast ametlikku .EE avamist (juhtub peatselt) ei saa eestlased enam .COMis mängida
                Ja mida see tähendama peaks? Et enne kui litsentsi polnud, siis sai mängida, ja nüüd kui litsents on, siis enam ei saa või?
                Last edited by janek174; 27.09.10, 12:27.

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #9
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.
                  Siis oleks küll eepiline läbikukkumine, kui ainult eestikeelne jääks

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #10
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Tarvi, vaata palun PM

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #11
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.
                      Kinnitan veel kord, et see on üks Eestis opereerimise litsentsi nõuetest. Seda me kahjuks kommenteerida ei saa, miks teised turul opereerivad firmad antud tehinguid lubavad, kui see nii on.

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Kas tarkvarale jääb inglisekeelne kasutajaliides? See on hädavajalik, sest abiprogrammid ei tunnusta meie väikest riigikeelt.
                      Jah, ingliskeelne kasutajaliides jääb.

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      Kas endised deposiidi/cashoudi võimalused säilivad (moneybookers)?
                      Esialgu säilivad kõik deposiidi-väljamaksete meetodid. Pikema perspektiivi kohta ei oska veel lubadust anda.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                        Eesti Litsents

                        - Eestlased ei pea jätkuvalt tasuma võitude pealt maksusid (see seadus võib hiljem muutuda...)
                        Hmm see sulgudes jutt ei tundu kõige meeldivam.

                        - Kõik pärisraha mängijad peavad oma identiteedi tõestama (seda saab teha kas ID-kaardi või ID koodi & dokumendi koopiaga)

                        Aga antud hetkel on siis kasutaja blokitud ?....et peab saatma id kaardi koopia meilie? Või see kehtib ainult uutele kasutajatele ?

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #13
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Kas välismaal saab .com'i alt mängida?
                          Muudan elukoha ära, ning pole enam eestlane ning elan Lätis ning teoreetiliselt peaks ju siis?

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #14
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                            Kas välismaal saab .com'i alt mängida?
                            Muudan elukoha ära, ning pole enam eestlane ning elan Lätis ning teoreetiliselt peaks ju siis?
                            Elukoha muutuseks on vajalikud vastavat tõestavad dokumendid.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #15
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Sõber küsis msnist küsimuse. Tal mängib praegu lahti 600$ first deposit boonust. Teda huvitas kas üle kolimisel pole võimalik tal seda boonust enam rohkem lahti mängida?

                              Comment

                              Working...