Olen hakkanud mängima DON-e Everestis, kas leidub veel inimesi kes aktiiveselt mängivad Everestis siukseid turniire?
Everesti puhul meeldib summit club süsteem, rakeback on tegelikult üllatavalt hea juhul kui seal jõuda kõrgele tasemele, hea motivatsiooni programm vähemalt.
Keegi oskab Everestis kaardipakki suuremaks teha lauas ? Üks kord see mul kogematta juhtus , aga enam ei oska. Ei leia mingisugust nuppu aga midagi ,mille alt seda muuta.
Kes siit Everestis mängib/on mängind?
Hakkasin seal SNG turnasi mängima 1 table ja ütleks, et see on palju hullem koht kui Stars. Selles mõttes, et vastane tõmbab ALATI riveriga tugevama käe oma 3-4 oudiga, kui minul on. See on reegel. Ka A on sarnaselt Starsile 80% lauas. Miks rikutakse see nii ära :(
Ei tea kas õige koht aga küsimus everesti kohta selline et üritasin sinna deposiiti teha ja kasutasin selleks fast bank transferit, aga tegin makse ära kogemata lisamata referenci.
Kas keegi oskab öelda mis mu rahast saab nüüd?
Või kui tagasi peaksid kandma siis kui kiirelt?
Ei tea kas õige koht aga küsimus everesti kohta selline et üritasin sinna deposiiti teha ja kasutasin selleks fast bank transferit, aga tegin makse ära kogemata lisamata referenci.
Kas keegi oskab öelda mis mu rahast saab nüüd?
Või kui tagasi peaksid kandma siis kui kiirelt?
Pead kindlasti kontakteeruma Everestiga ning ütlema, mis juhtus. Märgi kindlasti ära kust raha saatsid.
Tegin netipulkka uue profiili ja panin google DNSi numbrid sinna aga ikka ei toimi.Kas IP ja WINS sätted tuleb ka seal ära muuta , ja kui siis millisteks?
Tegin netipulkka uue profiili ja panin google DNSi numbrid sinna aga ikka ei toimi.Kas IP ja WINS sätted tuleb ka seal ära muuta , ja kui siis millisteks?
hmmm. mingit uut profiili pole vaja teha.
olemasoleval tuleb dns paika panna.
profiilid on erinevate teenusepakkujate ja pakettide jaoks.
eeldan, et sa paketti ega teenusepakkujat vahepeal vahetanud ei ole.
Comment