Everest?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #46
    Re: Everest?

    Hetkel on 9 lauda nl2-25 õhtuti rohkem.

    Comment

    • SR1337
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2011
      • 348

      #47
      Re: Everest?

      aga ütleme, 17-02 saab NL25-50 12 lauda lahti?

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #48
        Re: Everest?

        12 ei usu, heal juhul 6-8 aga kala konsentratsiooni arvestades peaks sellega rahul olema.

        Comment

        • sanderest
          Räme Fish
          • Dec 2011
          • 10

          #49
          Re: Everest?

          Tere,

          Olen hakkanud mängima DON-e Everestis, kas leidub veel inimesi kes aktiiveselt mängivad Everestis siukseid turniire?

          Everesti puhul meeldib summit club süsteem, rakeback on tegelikult üllatavalt hea juhul kui seal jõuda kõrgele tasemele, hea motivatsiooni programm vähemalt.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #50
            Re: Everest?

            Seal on ka sng leaderboard, kui suudad edukas olla siis võid teenida korralikult lisapunkte. Jaanuarist alates liigun täismahus sinna.

            Comment

            • phenomenon
              Jube Noob
              • Nov 2011
              • 196

              #51
              Re: Everest?

              Keegi oskab Everestis kaardipakki suuremaks teha lauas ? Üks kord see mul kogematta juhtus , aga enam ei oska. Ei leia mingisugust nuppu aga midagi ,mille alt seda muuta.

              Comment

              • raidz
                Julm Donk
                • Aug 2010
                • 86

                #52
                Re: Everest?

                Kes siit Everestis mängib/on mängind?
                Hakkasin seal SNG turnasi mängima 1 table ja ütleks, et see on palju hullem koht kui Stars. Selles mõttes, et vastane tõmbab ALATI riveriga tugevama käe oma 3-4 oudiga, kui minul on. See on reegel. Ka A on sarnaselt Starsile 80% lauas. Miks rikutakse see nii ära :(

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #53
                  Re: Everest?

                  Lol - see ei sõltu pokkeritoast mitte kuidagi kus keegi kuidas ära tõmbab.

                  Aga tõsist juttu - kuidas praegu traffic everestis on?

                  Comment

                  • krabipulk
                    Räme Fish
                    • Feb 2012
                    • 1

                    #54
                    Re: Everest?

                    Ei tea kas õige koht aga küsimus everesti kohta selline et üritasin sinna deposiiti teha ja kasutasin selleks fast bank transferit, aga tegin makse ära kogemata lisamata referenci.
                    Kas keegi oskab öelda mis mu rahast saab nüüd?
                    Või kui tagasi peaksid kandma siis kui kiirelt?

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #55
                      Re: Everest?

                      Algselt postitas krabipulk Vaata postitust
                      Ei tea kas õige koht aga küsimus everesti kohta selline et üritasin sinna deposiiti teha ja kasutasin selleks fast bank transferit, aga tegin makse ära kogemata lisamata referenci.
                      Kas keegi oskab öelda mis mu rahast saab nüüd?
                      Või kui tagasi peaksid kandma siis kui kiirelt?
                      Pead kindlasti kontakteeruma Everestiga ning ütlema, mis juhtus. Märgi kindlasti ära kust raha saatsid.

                      Comment

                      • phenomenon
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 196

                        #56
                        Re: Everest?

                        Kas Elisa netipulgaga on võimalik kuidagi Eversti ja teistesse meil keelatud tubadesse pääsedaT? (DNS on muudetud , aga ei toimi)

                        Comment

                        • kn5
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 100

                          #57
                          Re: Everest?

                          Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                          Kas Elisa netipulgaga on võimalik kuidagi Eversti ja teistesse meil keelatud tubadesse pääsedaT? (DNS on muudetud , aga ei toimi)
                          netipulga puhul tuleb DNS panna netipulga softist.

                          Comment

                          • phenomenon
                            Jube Noob
                            • Nov 2011
                            • 196

                            #58
                            Re: Everest?

                            Tegin netipulkka uue profiili ja panin google DNSi numbrid sinna aga ikka ei toimi.Kas IP ja WINS sätted tuleb ka seal ära muuta , ja kui siis millisteks?

                            Comment

                            • kn5
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 100

                              #59
                              Re: Everest?

                              Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                              Tegin netipulkka uue profiili ja panin google DNSi numbrid sinna aga ikka ei toimi.Kas IP ja WINS sätted tuleb ka seal ära muuta , ja kui siis millisteks?
                              hmmm. mingit uut profiili pole vaja teha.
                              olemasoleval tuleb dns paika panna.

                              profiilid on erinevate teenusepakkujate ja pakettide jaoks.
                              eeldan, et sa paketti ega teenusepakkujat vahepeal vahetanud ei ole.

                              Comment

                              • phenomenon
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 196

                                #60
                                Re: Everest?

                                Elisa sätteid ei lase üldse muuta ju.

                                Comment

                                Working...