Everest?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • YouBastard
    Räme Fish
    • Sep 2010
    • 14

    #1

    Everest?

    Mida ma peaksin tegema , et saaksin mängida everesti .. ?
    tahaks seda alla tõmmata ja mängima hakkata.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Everest?

    Tere,

    1. Registeeri näiteks PokkeriProd rakeback teenuse kasutajaks http://rakeback.pokkeriprod.com/est/bonus
    2. Tõmba alla sealt Everest soft, raha arvele ja ongi kõik.
    3 Kui ei kasuta vpn või ei ole google dns seadistatud, siis enneb tuleb need ära seadistada, muidu ei saa tarkvara alla tõmmata.

    Comment

    • YouBastard
      Räme Fish
      • Sep 2010
      • 14

      #3
      Re: Everest?

      Vot jh täpselt ma peangi selle dnsi ära tegema ..
      aga ma ei tea kust seda teha. ;s

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #4
        Re: Everest?

        Algselt postitas YouBastard Vaata postitust
        Vot jh täpselt ma peangi selle dnsi ära tegema ..
        aga ma ei tea kust seda teha. ;s
        Aga palun, http://www10.speedyshare.com/files/2...P%20õpetus.htm

        Comment

        • YouBastard
          Räme Fish
          • Sep 2010
          • 14

          #5
          Re: Everest?

          Hmm...

          File not found. It has been either deleted, or it never existed at all.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: Everest?

            googelda. "how to change DNS settings" vms. youtubes raudselt sada videot erinevatest operatsioonisüsteemidest.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: Everest?

              Imelik, aga kokakoolast on isegi sellisel puhul abi: http://hotcocacola.blogspot.com/2010/03/dns-info.html

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #8
                Re: Everest?

                minu viga, ma ei kontrollinud, kas link töötab, aga coca blogi aitab ka alati.

                Comment

                • YouBastard
                  Räme Fish
                  • Sep 2010
                  • 14

                  #9
                  Re: Everest?

                  uh okei.
                  Ty teile :)

                  Comment

                  • YouBastard
                    Räme Fish
                    • Sep 2010
                    • 14

                    #10
                    Re: Everest?

                    Mida asja , mitte kuhugi enam ei lase.
                    ütleb et : Server not found
                    Firefox can't find the server at www.neti.ee.

                    wtf ??

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #11
                      Re: Everest?

                      Algselt postitas YouBastard Vaata postitust
                      Mida asja , mitte kuhugi enam ei lase.
                      ütleb et : Server not found
                      Firefox can't find the server at www.neti.ee.

                      wtf ??
                      Kuidas sa siia said siis?
                      Peale muutuseid võid ruuterile/arvutile restardi ka teha

                      Comment

                      • YouBastard
                        Räme Fish
                        • Sep 2010
                        • 14

                        #12
                        Re: Everest?

                        ma ise tahaks ka tada , et kuidas ma siin olla saan.
                        aint siin saan olla, mitte kuhugi mujale ei lähe :s

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #13
                          Re: Everest?

                          panid settingutes midagi puusse siis vist. vahi youtubes videod läbi ja küll saad aru. pole midagi rasket. pane default settings tagasi ja proovi uuesti.

                          Comment

                          • YouBastard
                            Räme Fish
                            • Sep 2010
                            • 14

                            #14
                            Re: Everest?

                            tegin resa.
                            aga valesti ma ei teind kindlasti midagi kontrollisin ka juba..
                            aga everestile ikka juurdepääs blokeeritud.
                            kardaanirist, viicid ütle enda msn..
                            seal veic lihtsam rääkida.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Everest?

                              üldiselt sellistes kohtades mul enamasti mindset snapib.. ja pahvatan välja umbes sellise teksti: Kui sa ei suuda isegi näkast DNSi vahetust iseseisvalt kuskilt google või netimanualide põhjal selgeks teha ja ära teha, kuidas sa üldse sellise iq'ga pokkerit loodad biitida???

                              Comment

                              Working...