FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #5461
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Ei leia küll ühtegi head põhjust miks peaks Stars vabatahtlikult-isemõeldes FT pokerile loa hankima.
    See peaks nüüd küll konkreetselt EPTF rida olema, et lobistada Starsi FT pokerile luba ostma.
    Aga noh EPTF-il vist parematki teha.

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #5462
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #5463
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        Kas keegi sai siis üle 300$ boonuse ka starsi v ? Hakkab kohe lõppema enda 300$ oma, annab juurde küsida seda ? Ma tglt ei mäleta palju mul seal midyear boonust oli, maksimum ilmselt ei olnud, aga vb oli üle 300$.
        Sain algul 300$ ja u nädal hiljem oli sellele lisatud veel 300$ e. siis olen kõik kätte saanud, kummaline, et nad korraga ei näidanud seda boonuste all vaid 2. eraldi osana aga lõpptulem on sama.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5464
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid

          Comment

          • Viiidrik
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 128

            #5465
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ma tellisin just enne kinnipanekut mingeid raamatuid ja moneyclippe. Need tulid küll täitsa lambist kunagi suvel jupi kaupa kohale. Isegi sügisel pool aastat hiljem jõudis midagi kohale. Aga raha tsekist polnud midagi kuulda, mis pidi ka tulema. Ilmselt nad mingid odavamat jama saatsid ja kallimate asjadega ja rahaga lasti üle.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5466
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Kas keegi enne BF elektroonikat ka tellis mis ever kohale ei jõudnud? Mul 1 kuu möödas ja pole FTPst vastust saand. FTP rep 2+2st vastas et neil mingi probleem ,kuna pole recordse just nende kotha kes elektroonikat tellisid vms .. fcking retardid
              Tra irv, sa oled nagu haige hani oma telekaga. Saan su murest aru, aga me ju kõik teame, et su telekas tiirleb mööda maailma nagu sputnik ning ei leia kohta ülesse :D

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #5467
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Krt läksin just fulli korra ,et uurida lambist mis toimub . Vaatan ,et mul nüüd sinna tekkind 500 daalane boonus millest 200usd on veel lahti mängimatta.
                Kas keegi teab kuidas saaksin selle boonuse starsi?.
                Alguses seda boonust ei olnud.

                Comment

                • zipenkoff
                  Räme Fish
                  • Sep 2009
                  • 4

                  #5468
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tere!
                  Kas tänasel päeval on kedagi, kes füüsiliselt asub eestis ning mängib fulltilt.eu keskonnas?? On üldse võimalik FT clienti eestis tööle saada, või ei? Kui jah, siis kuidas???? endal ft konto registreeritud soome aadressile ja real money account avatud ja töötamas...AGA eestis sisse logides ütleb, et ei saa pakkuda real money game varianti mulle, kuna asun WITHIN estonia.
                  Andke abi!

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #5469
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    vpn

                    Comment

                    • zipenkoff
                      Räme Fish
                      • Sep 2009
                      • 4

                      #5470
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                      vpn
                      kuna pole eriline it vend siis ei oska sealt midagi valida, osad tasuta, osad tasulised mingid vpn service. või tuleb manuaalselt midagi ära muuta arvutis? paluks mingit 1,2,3 näidet. või usaldusväärset vpn servicit. tõmbasin mingi hyde-my-ip aga see ei teinud küll mitte kui midagi.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #5471
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

                        Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.

                        Comment

                        • zipenkoff
                          Räme Fish
                          • Sep 2009
                          • 4

                          #5472
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          Ma pole kindel, aga kui vahele jääd saad vist bänni vms? Suht ettevaatlik pead olema sellega. Aga eks common sense ütleb ka seda.

                          Midagi ise ei oska soovitada kuna pole kogemusi.
                          pmst siis nii, et eestis ei saa ft mängida :( nõme värk.

                          Comment

                          • BeatmyWife
                            Räme Fish
                            • Sep 2014
                            • 7

                            #5473
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Mis koodi kasutada/mis pakkumine on parim, kui liituda FullTildiga?

                            Comment

                            Working...