FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #5341
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #5342
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Tänud.

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #5343
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid?

        Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

        Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
        a) oma raha tagasi saada
        b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

        "a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.
        Last edited by Maheaatom; 20.09.12, 21:49.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5344
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          LOL Erick Lindgren. Epic scam is epic.
          Päris tragikoomiline indeed, korras kodanik ausalt.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #5345
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
            Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid?

            Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

            Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
            a) oma raha tagasi saada
            b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

            "a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.
            Tänud.
            Maksutamise koha pealt siis solid küll.
            Aga kas sa tead, kas ja kust saaks ilma suurema vaevata mingeid numbreid vaadata selle kohta, sest üsna solid, kui riik ootab raha, kuna gämblerid nagunii taovad muttiauku, aga tegelt solid gross win hoopis kollektiivselt ja rake kedagi ei huvita.

            Ja Starsi/FTP koha pealt sa leiad, et Karu traction kaalub üle konkreetselt online pokkeri seisukohalt Starsi positsiooni ja et nad hakkaksid häält tõstma, kui Stars tahaks FTP-d tagasi tuua. Ilmselt muidugi on tal pikk ajalugu ja landbased main operatsioonid maksavad ka ilgelt rohkem.

            Igatahes tuleb see kindlasti huvitav vaatamine.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5346
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
              Et maksudega OLI nagu oli, tingis ebaadekvaatne seadus, mis maksustas pokkeritoad võrdselt kasiinodega, e. kaotuste põhiselt. Kui palju ja kas eestlased pokkeris aga kaotasid?

              Nüüdseks on olukord küll muutunud, kuid turg ise korralikus languses. Ma olen kindel, et kui kellegi sõna riiklikul tasemel asjaajamises jätkuvalt veel kõvasti maksab, siis on see eeskätt Olympic.

              Aga ok, see on tegelikult üsna OT. Mis Eesti mängijaid huvitab, on:
              a) oma raha tagasi saada
              b) Full Tildi võimalik naasmine kohalikule turule

              "a" tõenäosus on väga kõrge, "b" (vähemalt esialgu) aga üsna madal. Minu arvamus, muiudgi mitte absoluutne tõde.
              Mina ei usu, et eestlaste üldsaldo plussis on.

              Affiliatena on mul hägune ligipääs sisse - ja väljamakse suhtele ning tõesti näidatakse siis posiitvset saldot aga seda väga väikese osa peale 100k reigi peale mõned kilod plussis. Rakeback muidugi toob saldo kõrgele plusspoolele aga samas affiliate kontol on võitvate mängijate osakaal suurem, sest random fish ei otsi ju RB diili. Seda fakti kinnitavad kümmekond pokkersaiti, PTR ja suurfestivalide üldtulemused.

              Aga see muidugi ei muuda seaduse suhtes mitte midagi - ollakse plussis või mitte aga toona sisse/väljamakse suhet maksustada on tõesti rohkem kui ebaadekvaatne :)

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #5347
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kes 2+2 teemat ei jälgi:

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5348
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                  Tõmbasin pullipärast selle stuffi alla ja supportile on olemas isegi õpetus, mida teha, kui FBI saadab kirja :) FTP kartis FBI-d nagu Eesti firmad Võsa Petsi :)

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #5349
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Lederer:Sulle kanti 2 miljonit rohkem kanna palun 2 miljonit kohe tagasi, firmal läheb seda vaja
                    EDOG:Aa..vist jah tuli meelde, Ma laenasin Fergussonilt, mitte FT-lt. Varsti maksan


                    Lederer: Ivey maksan palun oma võlg ära!
                    Ivey: Jah ma maksan ära, tegin 500k kande, rohkem hetkel pole
                    Lederer: Meie kontoni pole raha jõudnud
                    Ivey:Imelik, ju siis on raha kuskile kadunud


                    Naljavennad seal FT

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #5350
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      tundub nagu standard huiarid - aa, ma ei tea midagi, aa juba kadsin, aga teisest pangast jms...ainult summad on teised.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #5351
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        rohvel kuubis tõesti. tyypidel käivad millid edasi tagasi nagu meil mõni eurts.

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #5352
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                          Tänud.
                          Maksutamise koha pealt siis solid küll.
                          Aga kas sa tead, kas ja kust saaks ilma suurema vaevata mingeid numbreid vaadata selle kohta, sest üsna solid, kui riik ootab raha, kuna gämblerid nagunii taovad muttiauku, aga tegelt solid gross win hoopis kollektiivselt ja rake kedagi ei huvita.

                          Ja Starsi/FTP koha pealt sa leiad, et Karu traction kaalub üle konkreetselt online pokkeri seisukohalt Starsi positsiooni ja et nad hakkaksid häält tõstma, kui Stars tahaks FTP-d tagasi tuua. Ilmselt muidugi on tal pikk ajalugu ja landbased main operatsioonid maksavad ka ilgelt rohkem.

                          Igatahes tuleb see kindlasti huvitav vaatamine.
                          Ma kahtlen, kas ja kuivõrd see info avalik on. Aga üks põhjus, miks seadust muutma hakati, oli just selles, et operaatorite reaalse tegevuse pealt ei laekunud makse kas üldse või laekus väga vähe (kindlasti mitte soovitud mahus).

                          Teine lõik - jah, loomulikult. Suurem maksuraha tuleb ikka (landbased)kasiinodest jms. klassikalisest gämlinguärist.

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #5353
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Mina ei usu, et eestlaste üldsaldo plussis on.

                            Affiliatena on mul hägune ligipääs sisse - ja väljamakse suhtele ning tõesti näidatakse siis posiitvset saldot aga seda väga väikese osa peale 100k reigi peale mõned kilod plussis. Rakeback muidugi toob saldo kõrgele plusspoolele aga samas affiliate kontol on võitvate mängijate osakaal suurem, sest random fish ei otsi ju RB diili. Seda fakti kinnitavad kümmekond pokkersaiti, PTR ja suurfestivalide üldtulemused.

                            Aga see muidugi ei muuda seaduse suhtes mitte midagi - ollakse plussis või mitte aga toona sisse/väljamakse suhet maksustada on tõesti rohkem kui ebaadekvaatne :)
                            Ma ei usu ka, et 2012. eestlased enam plussis on. Kuid 2010. võisid olla küll :)

                            Affiliate puutub imo ainult siis asjasse kui ta tegutseb reaalselt rakebacki-vahendajana (OO, TB, Pafi ja Starsi puhul see võimalus puudub). Kui mitte, siis pole erilist vahet - kasutajad on täiesti seinast seina: proffidest kuni gämbleriteni, kes juhuslikult mõne lingi või reklaami otsa komistanud.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #5354
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              rohvel kuubis tõesti. tyypidel käivad millid edasi tagasi nagu meil mõni eurts.
                              Jamh, need vennad on ikka high stakes matkajad.
                              Suuremad summad, pikemad matkamised.

                              Comment

                              • EestiAA
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1132

                                #5355
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Vaatasin ka kõik 7 osa ära siis.
                                Eks howard teeb endale ka mingit light damage controlli, aga sealt pundist käitusid paljud imelikult:D.
                                Kui howardit uskuda siis tänud Jeebusele=).

                                Ja tänud pokerstarsile kellele nüüd siis pole võrdset mängjat platsil mingi 10-15 aastat kindlasti:D.

                                Comment

                                Working...