FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #5296
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Tänaste uudiste valguses tuleb vaid loota, et ka eestlased pääsevad rahadele kiiresti ligi. Kõige lihtsam variant oleks roll muidugi Starsi üle kanda.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #5297
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      boom

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #5298
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        thank god

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #5299
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ootaks ikka enne ära, kunas rahad õlleks, viinaks ja sakuskaks konverteeritakse ja siis tänaks toda kõrgeausust sääl kõrgemal pool.

          Seniks aga loodan, et eesti võimud rahalaeva vabades vetes uputama ei hakka.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #5300
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

            Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #5301
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

              Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????
              Leidsid ka asja mille pärast oma pead vaevata.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #5302
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

                Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????
                Pärandad oma parooli Elmarile, Elmar teeb sõbraka või chipdumpingu, cashout, peielaud.

                Mis saab nende mängijate rahadest, kes enam cashouti teha ei soovigi?
                Last edited by jasssass; 03.08.12, 16:08.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #5303
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  Tänaste uudiste valguses tuleb vaid loota, et ka eestlased pääsevad rahadele kiiresti ligi. Kõige lihtsam variant oleks roll muidugi Starsi üle kanda.
                  See oleks neist muidugi tark, kui nad Starsi kandmisele ja rahade mitteväljavõtmisele bonused külge riputavad.
                  Aga Starsi kandmisel vist tekib juriidilisi probleeme.

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #5304
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                    Aga, mis saab nende inimeste rahadest, kes on rahade tagasi saamise ajaks siit ilmast lahkunud???

                    Kas need miljonid jäävad Tildile, Starsile, ?????
                    Wat ,samahästi võid küsida mis saab nende inimeste rahadest,kes on starsis või mujal saidil aasta(mitme) jooksul siit ilmast lahkunud,kellele see raha siis lõppuks läheb?
                    Tõenäoliselt jääb saidile kui keegi seda pärandi, kohtu kaudu ei nõua.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #5305
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      FTP's vist saadeti raha tagasi sinna kust mängija viimase deposiidi tegi kui mängija polnud 2 aastat sisse loginud.

                      Comment

                      • metsnik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 462

                        #5306
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        See, et Stars on nõus FTP ära ostma, võiks viidata sellele, et eesriide taga on olemas regulatsioon USA mängijate turule tagasilaskmiseks. Äkki see üks põhjuseid, miks ka Bodog eestlastele poe kinni pani? Üks variant on, et USA litsentsi saamiseks tohib litsentsi vajavates riikides ainult litsentsiga opereerida või siis tahetakse USA DoJ jaoks lihtsalt model citizeni mängida (jällegi, litsentsi saamiseks).

                        Anyway, tundub, et FTP ning USA taasavamine on protsess, mis käib käsikäes.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5307
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas metsnik Vaata postitust
                          See, et Stars on nõus FTP ära ostma, võiks viidata sellele, et eesriide taga on olemas regulatsioon USA mängijate turule tagasilaskmiseks. Äkki see üks põhjuseid, miks ka Bodog eestlastele poe kinni pani? Üks variant on, et USA litsentsi saamiseks tohib litsentsi vajavates riikides ainult litsentsiga opereerida või siis tahetakse USA DoJ jaoks lihtsalt model citizeni mängida (jällegi, litsentsi saamiseks).

                          Anyway, tundub, et FTP ning USA taasavamine on protsess, mis käib käsikäes.
                          Bodog, Eesti ja USA ei ole kuidagi seotud. Bodogi ametlik vastus:

                          Hey guys,

                          I just want to set the facts straight here as there are a lot of false rumors going around at the moment.

                          1)Bodog.co.uk is not shutting down- here's what Bodog.co.uk has asked me to post on their behalf:

                          “The only countries affected are: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Estonia, Hungary, Israel, Kazakhstan, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Romania, Russian Federation, Serbia, Slovenia, Ukraine, Uzbekistan

                          We feel it is better to concentrate on our strengths & where we can offer the best product. The Bodog brand is known for its high level of customer service & spreading ourselves too thinly to try and cover a huge amount of smaller markets was proving logistically difficult. Bodog.co.uk will concentrate on growing existing markets".


                          2)None of the bodog branded gambling sites accept US players and it has been this way since late December, 2011.

                          3)Bodog UK was granted a UK license last summer which is good for 5 years.

                          Hope this helps,
                          Becky

                          Ma ise arvan, et ma ei tee mitte kellegile liiga, kui selle kirja võib tõlkida nii:

                          1) Lõpetasime oma teenuse pakkumise järgnevates riikides blabalabalabalabalabalabala, kuna need on mõttetud riigid, mis meile deposiite ei too ja tekitavad ainult peavalu, kui ka lisatööd nii meie klienditoele ja kogu pokkeri ökosüsteemile.

                          2) Bodog on puhas poiss, meie ei aktsepteeri USA mängijaid, seda teeb keegi kolmas üleüldse - miski Bovada või sellise nimega. Meie ei tea sellest mitte midagi ning kui peaks Bovadaga midagi juhtuma (USA paneb laksu) siis Bodog kõnnib lolli näoga minema, kehitab õlgu ja ütleb: pole meie firma.

                          3) nii nagu ta on

                          Comment

                          • Ahangama
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 615

                            #5308
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            The US Department of Justice has filed a new amendment to the complaint against three biggest poker operators. With this action, the DOJ is targeting finances of Howard Lederer, Ray Bitar, Chris Ferguson and Rafe Furst.

                            The Second Amended Complaint in details shows what happened to the $137,000,000 that was paid out the FullTilt Poker owners from players money.
                            Citing a slew of statutes including the Wire Act, The Illegal Gambling Business Act and now the Travel Act, the DOJ is calling the distributions proceeds of an illegal enterprise and therefore subject to forfeiture: "There is probable cause to believe that the Defendant Properties constitute, or are traceable to property used in illegal gambling businesses."

                            The US Department of Justice is looking to recover following amount of money:

                            $42,500,000 from Howard Lederer
                            $42,000,000 from Chris Ferguson
                            $40,800,000 from Ray Bitar
                            $11,700,000 from Rafe Furst
                            Howard Lederer, according to the US Department of Justice, used company money to fund his personal banking accounts, retirement funds, mortgage payments and the purchase of various high value goods, including a Maserati, four Audis and a 1965 Shelby Cobra. Ray Bitar is supposed to buy two homes with the company money. There are no details at how Chris Ferguson or Rafe Furst used their money at the moment.

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #5309
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              LOL, tüübid busto kah.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #5310
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas muidu see mõni kuu tagasi välja üteldud novembri deadline rahade maksmise kohta on endiselt viimane uudis, mis antud teemal väljas on?

                                Comment

                                Working...