FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5161
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    FTP järjest huvitavamaks muutub... Loen edasi :)

    EDIT: kasutan siin oma one time ära

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #5162
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Comment

      • karookas
        Jube Noob
        • May 2010
        • 126

        #5163
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Radio Rock on omapäinen, hauska, itsevarma, yllättävä, tyylikäs, eikä kuitenkaan ota itseään liian vakavasti. Kuuntele arkiaamuisin Harri Moision ja Kim Sainion epäkorrektisti ajankohtainen Korporaatio. Äänessä myös Marce Rendic, Laura Vähähyyppä, Jussi 69, Taneli Rantala ja Olli Herman.


        kuulake seda uudist
        ja kerige aja peale: 25:50
        soome keeles

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #5164
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas karookas Vaata postitust
          http://www.radiorock.fi/podcast?vt=audio&vid=196934

          kuulake seda uudist
          ja kerige aja peale: 25:50
          soome keeles

          keegi tõlgib äkki ?

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5165
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            midagi positiivset pole 2 kuu jooksul olnud .. vaevalt et seegi kord :D

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #5166
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Standard ponzi scheme leierdamine jälle.

              Comment

              • wanapagan
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 310

                #5167
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #5168
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  investorid olid juba ammu olemas jah, aga ilmselt tulid uued parema pakkumisega (prantslased). lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #5169
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.
                    Päris julgelt paugutad

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #5170
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Jou, Firzen, mul jäi mingi 3k sinna, müün sulle poole hinnaga ära. Sa ei saa ju sellist +EV võimalust käest lasta. Diil?

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #5171
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                        investorid olid juba ammu olemas jah, aga ilmselt tulid uued parema pakkumisega (prantslased). lootust on igastahes, sest eelleping on tehtud! nüüd julgeks juba väita, et 75% tõenäosusega saavad inimesed rahad tagasi.
                        sa oled debillik

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #5172
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          75% tõen2osusega saan ledererilt telku? wuhuuu :D:D:D

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #5173
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            75% tõen2osusega saan ledererilt telku? wuhuuu :D:D:D
                            Firzeni konstandiga pead selle 75 enne läbi korrutama.

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #5174
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ärge Firzenit materdage - ka minuni jõudis vähemalt augustis kõrgemalt poolt infot, et Full Tilti on veel vara maha.

                              Samas inimesena (pessimist nagu ma olen) on üsna raske näha võimalust, et keegi sooviks osta sisuliselt pankrotis ettevõtet, mille maine on rikutud. Süüdistuse laienemine teisipäeval sellele vaevalt kaasa aitas...aga eks seda näitab tulevik.

                              Ise pakuks tänasel päeval umbes 50-50, et mängijad sealt üldse midagi (olgu see siis 1% või kogu roll) kätte saavad.

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #5175
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mid-year boonuseid vist tagantjärgi jagama ei hakata? XD :(

                                Comment

                                Working...