FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #5146
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Sisuliselt ei olnud see siiski Ponzi skeem, kuna FTP tootis korralikku kasumit. Tegemist lihtsalt lollide omanikega.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #5147
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      http://www.foxbusiness.com/markets/2...-ponzi-scheme/

      R.I.P. FTP, kes teab mis sisuliselt on Ponzi skeem, siis teab, et ega sealt enam midagi võtta ei ole, parim variant on, et keegi ostab FTP pankrotipesa ja softi ära, aga mängijad ei saa never oma rahasid kätte.. reaalselt siis poisid kulutasid ja raiskasid mängijate raha ära, kandsid endale välja jms.. ja hoidsid FTP arvete peal ainult mingit 10-20% mängijate rahast, millest said jooksvad cashoutid rahuldatud, kuniks usa lükked tekitasid massilise cashoutide arvu, mida see $60milline buffer enam täita ei suutnud...
      ftp ei ole ponzi skeem. ftp on (oli võimeline) raha teenima. lihtsalt ülimalt sitasti juhitud ettevõte.

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #5148
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Sisuliselt ei olnud see siiski Ponzi skeem, kuna FTP tootis korralikku kasumit. Tegemist lihtsalt lollide omanikega.

        nõustun. Ponzi skeem on vale sõna.
        Tehti lihtsalt kullast sitta :D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5149
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jah nõus, ülimalt lollid juhid. Samas me ei te akindlalt et mõni nendest ahvidest sihilikult ei käitunud rahadega nii ringi, ma arvan, et selleks ei pea isegi keskmine ameerika elanik olema, et aru saada, et firma kulud ja kohustused peavad vahenditega võrduma.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #5150
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas Phil Iveyl on ka jamad kaelas?

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #5151
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kui sa igal pool reklaamid, et "all the money is on segregated accounts" ja tead, et see tegelikult nii ei ole, siis pole tegu halva managementiga. Sisuliselt on player deposit maja jaoks kohustus, aga nemad käitusid sellega kui endale kuuluva varaga, samas pidevalt rõhutades, et just seda nad ei tee ega kaaluks seda mingil tingimusel.

              Just seetõttu ei saa olla küsimust, kas tegu on saamatu juhtimise või pahatahtliku skeemiga.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #5152
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Minujaoks müstika. Selline tuba pidi ju kasumit teenima? Miks nad pidid mängijate kontode juurde minema kui võiks endale lubada miljonilisi dividende.
                Ja teiseks kuskile pidi see raha ju minema? 300 milli nii kergesti maha ei gambli

                Või On Lederreril ja Fergussonil arved tehtud kuskile Caymani saartele?

                Nali oleks küü, kui need mehed peaksid istuma minema. Võtku siis Saab ka kampa!

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #5153
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Minujaoks müstika. Selline tuba pidi ju kasumit teenima? Miks nad pidid mängijate kontode juurde minema kui võiks endale lubada miljonilisi dividende.
                  Ja teiseks kuskile pidi see raha ju minema? 300 milli nii kergesti maha ei gambli

                  Või On Lederreril ja Fergussonil arved tehtud kuskile Caymani saartele?

                  Nali oleks küü, kui need mehed peaksid istuma minema. Võtku siis Saab ka kampa!
                  Kasumit teenisid nad kindlasti ja mitte vähe. Rahasid kirjutasid nad endale välja ilmselt seetõttu, et olid ahned - lihtne.

                  Kindlasti see raha kuskil seisab mingitel kontodel, aga on juurdepääsmatu ehk võimudele, kuna tegemist isiklike kontodega.

                  Kinni peaksid nad kindlasti minema.


                  EDIT: Phil Ivey on ka sellega 99% tõenäosusega kaudselt seotud, kuid talle pole süüdistust esitatud.
                  Last edited by Firzen; 21.09.11, 18:27.

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #5154
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    Kui sa igal pool reklaamid, et "all the money is on segregated accounts" ja tead, et see tegelikult nii ei ole, siis pole tegu halva managementiga. Sisuliselt on player deposit maja jaoks kohustus, aga nemad käitusid sellega kui endale kuuluva varaga, samas pidevalt rõhutades, et just seda nad ei tee ega kaaluks seda mingil tingimusel.

                    Just seetõttu ei saa olla küsimust, kas tegu on saamatu juhtimise või pahatahtliku skeemiga.
                    Kus FTP seda igal pool reklaamis?Pole kuskil seda näinud ja kui sa võtaksid vaevaks lugeda läbi FTP "Terms and Conditions" alalehe läbi siis näeksid seal sellist teksti:
                    "Customer funds are not segregated from company funds, but it is the intention of Filco Ltd to meet its liabilities as they fall due."
                    Ehk siis kompanii käitus sinu rahaga nagu ise tahtis kuna sina tegelikult nõustusid vastavate tingimustega.Igati reeglitepärane.
                    Teine asi on muidugi kuidas kompanii arendamise asemel raha lihsalt laiali tillutati.Nii mõnigi mees võiks selle eest kümmekond aastat kinni istuda.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #5155
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      nohh nii ja naa, samas on investeeringuteks kasulik pigem mängijate raha nö mitte 100% katta kui võtta pangast laenu.. mängijate raha on tegelikult sisuliselt protsendita laen, mida saab omakorda ise panna kuhugi kasumit teenima..

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #5156
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                        Kus FTP seda igal pool reklaamis?Pole kuskil seda näinud ja kui sa võtaksid vaevaks lugeda läbi FTP "Terms and Conditions" alalehe läbi siis näeksid seal sellist teksti:
                        "Customer funds are not segregated from company funds, but it is the intention of Filco Ltd to meet its liabilities as they fall due."
                        Ehk siis kompanii käitus sinu rahaga nagu ise tahtis kuna sina tegelikult nõustusid vastavate tingimustega.Igati reeglitepärane.
                        Teine asi on muidugi kuidas kompanii arendamise asemel raha lihsalt laiali tillutati.Nii mõnigi mees võiks selle eest kümmekond aastat kinni istuda.
                        Mingi aeg FTPDoug 2+2s seda küll kinnitas ja mingi aeg see ka nii oli ilmselt aegu tagasi, aga siis vajus ära kuidagi see teema, ja nüüd on asjalood siis nagu nad on.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #5157
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #5158
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Pokkerimängijad peavad pöidlaid hoidma, et FT-d ei mõistetaks reaalselt süüdi Ponzi skeemi kasutamise pärast. See annaks tervele maailmale signaali, et kogu online-pokker on sisuliselt pettus ning oh seda ametnike ja poliitikute rõõmu edasiste "piirangute" kehtestamisel.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #5159
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                              Pokkerimängijad peavad pöidlaid hoidma, et FT-d ei mõistetaks reaalselt süüdi Ponzi skeemi kasutamise pärast. See annaks tervele maailmale signaali, et kogu online-pokker on sisuliselt pettus ning oh seda ametnike ja poliitikute rõõmu edasiste "piirangute" kehtestamisel.
                              Pärast UB skandaali ju küll nii hull asi polnud, et oleks arvatud, et igalpool valitsevadki superuserid?
                              // FTP case muidugi suurem, aga point sama
                              Last edited by fyte; 21.09.11, 21:20.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #5160
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                http://forumserver.twoplustwo.com/29...-news-1102182/

                                Comment

                                Working...