Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kuulsin, et mingid lambapead pidid virtuaalset kulda ka kokku ostma. Lol.
Ilmselgelt vähegi targemad tõmbasid enamiku Rollist ammu välja võimalusel ning jätsid peale ainult niipalju, kui mängimiseks vaja on + iga ekstra dollar uuesti välja.
Kuid endalgi tutvusringkonnas tüüpe kelle kogu roll seal + elamine. Ajukas lihtsalt. Ühel tüübil 37k kontol, aga tal oli vähemalt oidu, et 1 aasta elamine pangakontol hoida. Teisel tüübil 10k rolli + elamine kõik FT-s. Arusaamatu ja nüüd nutab.
2+2 foorumis päris kõva arutelu. FT-l lootust on kuna praegused omanikud pidavat kõik nahhui tõmbama, uus omanik võib peale lennata. Kui see piisavalt investeerib + head uudised Pokkeri legaliseerimisest Ameerikas jne. Noh - lootust veidi on. Aga targem mõttes kõik maha kanda ja kuskil mujal jätkata...
Kuulsin, et mingid lambapead pidid virtuaalset kulda ka kokku ostma. Lol.
Ilmselgelt vähegi targemad tõmbasid enamiku Rollist ammu välja võimalusel ning jätsid peale ainult niipalju, kui mängimiseks vaja on + iga ekstra dollar uuesti välja.
Kuid endalgi tutvusringkonnas tüüpe kelle kogu roll seal + elamine. Ajukas lihtsalt. Ühel tüübil 37k kontol, aga tal oli vähemalt oidu, et 1 aasta elamine pangakontol hoida. Teisel tüübil 10k rolli + elamine kõik FT-s. Arusaamatu ja nüüd nutab.
2+2 foorumis päris kõva arutelu. FT-l lootust on kuna praegused omanikud pidavat kõik nahhui tõmbama, uus omanik võib peale lennata. Kui see piisavalt investeerib + head uudised Pokkeri legaliseerimisest Ameerikas jne. Noh - lootust veidi on. Aga targem mõttes kõik maha kanda ja kuskil mujal jätkata...
Comment