Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kui sul on Black Card, siis obv tuleb boonuste ostmine kõvasti mõistlikum kui tavapoest jubinaid tellida. Kui Black Cardi pole, tuleb odavam see iPod punktide eest tellida kui Eesti poest kuskilt osta. Küsimus muidugi selles, et miks Black Cardi pole, kui 132k punkti kokku grinditud.
E: Oot aga boonusele tuleb ju ka hit, nii et 125k punkti eest saad kätte ainult $500*0,73=$365. Selle eest ju iPodi kätte ei saa, nii et ikkagi tuleb odavam tellida sealt.
Kui sul on Black Card, siis obv tuleb boonuste ostmine kõvasti mõistlikum kui tavapoest jubinaid tellida. Kui Black Cardi pole, tuleb odavam see iPod punktide eest tellida kui Eesti poest kuskilt osta. Küsimus muidugi selles, et miks Black Cardi pole, kui 132k punkti kokku grinditud.
E: Oot aga boonusele tuleb ju ka hit, nii et 125k punkti eest saad kätte ainult $500*0,73=$365. Selle eest ju iPodi kätte ei saa, nii et ikkagi tuleb odavam tellida sealt.
Comment