FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #4756
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Kui sul on Black Card, siis obv tuleb boonuste ostmine kõvasti mõistlikum kui tavapoest jubinaid tellida. Kui Black Cardi pole, tuleb odavam see iPod punktide eest tellida kui Eesti poest kuskilt osta. Küsimus muidugi selles, et miks Black Cardi pole, kui 132k punkti kokku grinditud.

    E: Oot aga boonusele tuleb ju ka hit, nii et 125k punkti eest saad kätte ainult $500*0,73=$365. Selle eest ju iPodi kätte ei saa, nii et ikkagi tuleb odavam tellida sealt.
    Last edited by Cypher0; 07.06.11, 17:05.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4757
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ma ei saa aru mida te j2ndate nende rb hittide yle .. punktid on nagu tasuta raha .?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4758
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Sõna "Tasuta" kasutatakse liiga kergekäeliselt IMO.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #4759
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          ma ei ostaks elusees poest ipodi. ftp punktide eest olen neid 2 tükki tellinud. tasuta saadud imo.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #4760
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            E: Oot aga boonusele tuleb ju ka hit, nii et 125k punkti eest saad kätte ainult $500*0,73=$365. Selle eest ju iPodi kätte ei saa, nii et ikkagi tuleb odavam tellida sealt.
            Kui sa võtad selle 365$, siis sa saad ju RB hiti 135$ ka endale. Kui võtad iPodi, siis ei saa.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4761
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Sõna "Tasuta" kasutatakse liiga kergekäeliselt IMO.
              wtf sa seletad? on ju tasuta kui nad jooksevad sul m2ngides ..

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #4762
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Sellisel juhul võiks ju kogu rakebacki ja kõik boonused ka mõtlematult laiaks lüüa, "tasuta" saadud mängides ju. Ehk siis, need kelle winrate ja tavateenistus on nii suur, et igasugused lisaboonused ei huvita absoluutselt, võivad loomulikult kulutada neid nii nagu heaks arvavad. Aga inimesed, keda eelnimetatud lisahüved ka huvitavad, tahavad neid realiseerida kõige ratsionaalsemalt. Kõige kasumlikum on osta punktide eest turniiripileteid (isegi väga odavad turnapiletid on parema ostu kursiga kui kõige kallimad rahalised boonused). Kes ei mängu FTP-s mitte kunagi mitte ühtegi turniiri, aga on black card member, siis valik number kaks on rahalised boonused (mida suurem, seda parema ostu kursiga loomulikult). Kes ei mängu kunagi ühtegi turniiri ja kes pole black card member või keda rahalised boonused täiesti ükskõikseks jätavad, aga tahavad ikkagi midagi oma FTP punktidega peale hakata, need võiks siis tellida miskit nänni.

                Tuletan veelkord meelde, et see teks on ainult neile, kellele pakub huvi, kuidas oma FTP punkte mõtekalt kasutada. Kellel on sellest lisahüvest täiesti suva, lihtsalt ignoreerige seda postitust.

                Rohkem ei viitsi, over and out.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4763
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Odavam on osta punktide eest boonus, see raha cashoutida ja osta IPod Eestis elektroonikapoest. FTP punktid on nagu misiganes muu valuuta, sest neil on kindel kurss dollari suhtes (vastavalt ostetud boonusele või turniiripiletile). Ainult ühel erandjuhul on mõtekas osta punktide eest asju - kui mängija plaanib teha päevapealt FTP-ga lõpparve ja seal enam mitte edasi grindida, sest siis ta ei saaks boonust vabastada. Ja praegustes oludes ei tule isegi ajalist võitu sisse, sest vaadates viimasel ajal FTP tellitud asjade transpordi kiirust, siis boonuse vabastamine, raha cashoutimine ja poest asja ostmine osutub tõenäoliselt isegi kiiremaks kui lihtsalt FTP poest tellimuse kättesaamise ootamine.
                  No vot see juba teine piisk aga kui ma ei saa boonuseid osta siis on tehnika ikka tunduvalt odavam. Siin mõningad kuud tagasi vaieldi, et läheb kallimaks jne. Kui ma sain $300 eest omale 5k eekise kodukino (vist oli isegi kallim) ja tollal ei olnud ka mitte mingeid boonuseid (v.a. medalite eest) siis ma tahaks näha meest, kes mulle sama hinnaga kodukino müüb $300 eest. Kohale tuli 8 nädalaga aga olin luckbox.

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #4764
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kogun auto jaoks puntke ja kui käes, siis rb hit ei kõiguta enam. olgu see rake siis elu lõpuni tiltis miinuses :P

                    Comment

                    • talendijaht
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 220

                      #4765
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #4766
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        200 euri on päeva maksimum, kui sul student

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #4767
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras
                          vb ei sobi su kaart, ma proovisin ntx npnk tavalise debeediga(visa) ja andis sama lause, seb pildikaardiga töötas...

                          Comment

                          • talendijaht
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 220

                            #4768
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            mul ongi pildikaart ja päevalimiidid ega muud limiidid ei ole ka täis

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #4769
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
                              Keegi oskab öelda, milles probleem võib olla, kui VISAga depot tehes tuleb kiri: Your deposit request has been declined ja Your bank has rejected our request for Payment. Kõik andmed on pangas ja tildis samad ja summad ka korras
                              Kellegi teise kontole pole deponud sama kaardiga? Saada supporti meil, vaatavad üle su konto ja vastavad, miks ei saa.

                              Comment

                              • suitsutihane
                                FPP Pro
                                • Dec 2010
                                • 286

                                #4770
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mul tuli xxxx.xx kohale seb-i, (y), acceptisid 24-48h nagu lubatud ja 2,5 päeva l'ks kokku

                                Comment

                                Working...