FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #4741
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kellelgi veel kaob ühendus ära pidevalt?

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #4742
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kas keegi on viimased 48h jooksul krediitkaardiga cashoutind? Kaua accepted saamiseks aega läks? 13. mail cashoutides läks max 8h, aga eile cashoutides pole tänaseks veel vastust saanud.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4743
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        Kas keegi on viimased 48h jooksul krediitkaardiga cashoutind? Kaua accepted saamiseks aega läks? 13. mail cashoutides läks max 8h, aga eile cashoutides pole tänaseks veel vastust saanud.
        Mul ka pendib yle-eile tehtud mingi makse VISA'le ... phuu
        e: eelmine kord acceptit ala 2-3h'ga
        e2: mul ka olemas
        Last edited by leits; 07.06.11, 12:20.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #4744
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Eile tegin visale, täna käes.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #4745
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
            aga

            hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
            Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
            nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)
            Damn. Hinda on vist tõstetud, aga iPodi ma ei soovitaks praegu üldse tellida, sest sahinad käivad, et iPod touchil tuleb sügisel uus generatsioon, mis tähendab, et vana on hoobilt odavam.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #4746
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              mul hetkel pole 2. ja 5. tehtud cashoudid panka jõudnud veel.


              edit: 2. tehtud jõuddis 7.ndal
              edit2: 5. tehtud jõudis 8.ndal
              Last edited by andu_andu; 09.06.11, 07:07.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #4747
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
                aga

                hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
                Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
                nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)
                Kas ei ole äkki nii, et 132k FTP puhul on MGR hit 132*$4=$528, ehk rb jääb saamata $528*0.27=$142,56. Ehk siis 142 kulli läheb see iPod 'maksma.'

                Comment

                • petteri
                  Jube Noob
                  • Feb 2011
                  • 162

                  #4748
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tegin reede ka visale ja esmaspäeval jõudis kohale nagu tavaliselt.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4749
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tuleb fishe promoda, et nad rohkem netelleri kaudu raha sisse pushiks, siis saame meie kiiremini k2tte sinna ..

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4750
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Kas ei ole äkki nii, et 132k FTP puhul on MGR hit 132*$4=$528, ehk rb jääb saamata $528*0.27=$142,56. Ehk siis 142 kulli läheb see iPod 'maksma.'
                      Minu teada ka aga siin varem jubedalt vaieldi selle üle. See RB, mis ju jääb saamata on selel ipodi või muu vidina hind, mis teeb FTP storest tellimise vägagi odavaks. Tahaks näha, et kes v õtab selle $142.56 RB ja ostab selle raha eest Eestist ipodi.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #4751
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Lol nalja teete või? 132k punkti on 5k boonust ostes väärt 600$. Ostes turnapileteid veel rohkem. Rakeback hit ei puutu üldse asjasse, sest see on võrdne ükskõik, mis viisil punkte kulutada. FTP poes on väga suur enamus asju kallimad, kui niisama eestis poest ostes ja mõned üksikud asjad, mis on kas sama hinnaga või nii mõttetult vähe odavamad, et see FTP transpordi ootamine ei tasu seda paari protsendilist hinnaalandust ära.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #4752
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                          Kas ei ole äkki nii, et 132k FTP puhul on MGR hit 132*$4=$528, ehk rb jääb saamata $528*0.27=$142,56. Ehk siis 142 kulli läheb see iPod 'maksma.'
                          125k punktide eest saab 500$ boonuse, mis teeb RB hitiks 500*0.27 ehk sul on võimalus valida, kas ipod-RB hit või 500$-RB hit. Eeldusel, et iPodi saaks osta 125k punktide eest.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4753
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Lol nalja teete või? 132k punkti on 5k boonust ostes väärt 600$. Ostes turnapileteid veel rohkem. Rakeback hit ei puutu üldse asjasse, sest see on võrdne ükskõik, mis viisil punkte kulutada. FTP poes on väga suur enamus asju kallimad, kui niisama eestis poest ostes ja mõned üksikud asjad, mis on kas sama hinnaga või nii mõttetult vähe odavamad, et see FTP transpordi ootamine ei tasu seda paari protsendilist hinnaalandust ära.
                            Misasja sa ajad. Kui Ipod teeb sulle RB hit ehk sa saad valida kas sa saad $142 RB-d või IPodi kumb siis odavam on?

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #4754
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Misasja sa ajad. Kui Ipod teeb sulle RB hit ehk sa saad valida kas sa saad $142 RB-d või IPodi kumb siis odavam on?
                              Ta vist tahtis öelda, et sa saad osta boonust nende punktide eest $600 väärtuses ja see on kallim, kui iPod. Ehk siis pigem võta boonus punktide vastu, osta iPod ja jääd vist veidi ka kasumisse?

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #4755
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Misasja sa ajad. Kui Ipod teeb sulle RB hit ehk sa saad valida kas sa saad $142 RB-d või IPodi kumb siis odavam on?
                                Odavam on osta punktide eest boonus, see raha cashoutida ja osta IPod Eestis elektroonikapoest. FTP punktid on nagu misiganes muu valuuta, sest neil on kindel kurss dollari suhtes (vastavalt ostetud boonusele või turniiripiletile). Ainult ühel erandjuhul on mõtekas osta punktide eest asju - kui mängija plaanib teha päevapealt FTP-ga lõpparve ja seal enam mitte edasi grindida, sest siis ta ei saaks boonust vabastada. Ja praegustes oludes ei tule isegi ajalist võitu sisse, sest vaadates viimasel ajal FTP tellitud asjade transpordi kiirust, siis boonuse vabastamine, raha cashoutimine ja poest asja ostmine osutub tõenäoliselt isegi kiiremaks kui lihtsalt FTP poest tellimuse kättesaamise ootamine.

                                Comment

                                Working...