FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #4726
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Tellisin FTP security dokeni ja ootan juba 2,5 kuud pole normaalne.
    olen 3 kuud vähemalt oodanud.. paar nädalat tagasi lubasid uuesti saata.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #4727
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      olen 3 kuud vähemalt oodanud.. paar nädalat tagasi lubasid uuesti saata.
      Ma pole siis ainuke, väga masendav seda kuulda ja nüüd vist ei liigu need asjad pooltki nii kähku, sest neild sada muud muret ehk jõuludeks siis :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4728
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        poest ilmselt midagi tellida saab aasta pärast käte :D

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #4729
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Firzen Vaata postitust
          Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

          Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.
          SA EI SAA SELLISEID ASJU FAKTIDE PÄHE POSTITADA ILMA ALLIKAID MAINIMATA. ERITI KUI OLED VEEL "IN THE KNOW".

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #4730
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            OOtan monitori ja paari pakke kaarte. Nädala pärast saab 2 kuud täis...siis kuuleb mis black card vastab :)

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4731
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ma ei mõista miks te ostate seal poest tehnikat/päikseprille/riideid jms.. palju kallim kui eestist ostes ju.

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #4732
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kohe palju kallim?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #4733
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  mõistlik oleks enne arvutada kas on kallim?

                  või käite poes ka nii et hindasi absull ei vaata?

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #4734
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                    Tegelikkuses on nii, et seal on mõned teatud vennad lihtsalt võtnud mängijate rahasid ja neid lihtsalt raisanud enda jaoks või investeerinud mujale, mis pole õige. Jah, osad rahad freeziti tõesti ära, aga DOJ andis neile ju tagasi need kontod mille kohta nad suutsid tõestada, et seal on mängijate raha. Täpne olles, siis USA mängijate raha.

                    Kuna tegemist pole reaalse rahaga, mis FTP clientis iseenesest ringi liikleb, siis on neil väga lihtne mujalt rahasid välja võtta ja mängijatele välja maksta teiste mängijate arvelt. Nüüd on probleem, sest massiivne cashout polnud neil plaanis.
                    aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

                    kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

                    samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #4735
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ei arvutanud jah..:( Praegult tegin kiire kalkulatsiooni (500$ boonusega) Ja kaotasin 4$ ja kõvasti aega. not sure..

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #4736
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

                        kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

                        samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.
                        See oli küll päris hea nali. Pangaga lepingut sõlmides on kuskil kirjas, et sinu varasid hoitakse stabiilsetes aktsiates/fondides vms ja kui 0.00000000001% juhtumi puhul peaks väärtus kaduma makstakse tagasi ainult teatud summad.

                        FTP puhul ma väga kahtlen, et neil T&C sees selline punkt on. Lisaks ka on natuke halb, kui mõni vend otsustab, et võtaks nüüd mängijate raha ja läheks ostaks omale Porsche.

                        EDIT: @ok2aa: "In The Know"?
                        Last edited by Firzen; 06.06.11, 22:44.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #4737
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          ma ei mõista miks te ostate seal poest tehnikat/päikseprille/riideid jms.. palju kallim kui eestist ostes ju.
                          106k punktide eest ostsin 64gb iPod touchi, mis poes maksab 419€. Do the math.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #4738
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            iPodid on seal hetkel tõesti odavad.
                            aga

                            hetkel FTP poest iPod Touch 64GB (4th gen) 132000 points. = 580,56$ = 398€
                            Arvutikeskuses sama iPod maksab 404€.
                            nüüd kui arvestad sinna sisse 2-4 kuuse delay ja ka selle kui palju arvutikeskuses selle aja jooksul iPodi hind langeb siis ilmselgelt on ju mõistlikum eestist osta.(või tellida välismaalt kust saaks veel odavamalt)

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #4739
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              lol_paanika :D


                              PokerDomeAA Chris Levick
                              Two high profile Full Tilt red pros have had funds taken from their physical bank accounts. Tilt claim the processors did not pay them.
                              1 hour ago

                              PokerDomeAA Chris Levick
                              If your bank account is linked to Full Tilt Poker and you direct deposited funds through it, CLOSE THE ACCOUNT IMMEDIATELY!
                              2 hours ago

                              http://forumserver.twoplustwo.com/29...16/index2.html

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4740
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                aga näiteks seda sama teevad pangad, nad kasutavad inimeste raha, sest inimestel on ka raha pangakontol ainult virtuaalne, investeerivad seda igale poole jne.

                                kui kõik inimesed võtaksid raha välja, siis ma arvan, et kõvasti alla poole saab kätte, ning siis pankrot

                                samamoodi on FTPga, samas mai tea, kas nad võivad seda teha. näiteks pangad võivad seda raha kasutada.
                                Enamus pokkeritubades on klausel: "mängijate raha hoitakse eraldi kontodel ja seda ei kasutata ettevõtte opereerimiseks". See siis peaks tähendama, et kõik su rahad on 'kindlas' kohas ja isegi kui 100% mängijatepagasist teevad cashoudi on pokkeritoal alati see raha võtta. FTP puhul tundub, et see nii kahjuks ei ole.

                                Pangaga pokkerituba võrrelda ei saa. Kui täna hommikul SEB tuleb välja kurva uudisega, et hetkel nad rahasid maksta ei saa ja oodake natuke või ükskõik, milline 'mustem uudis', siis terve klientuur jookseb murdu, et oma rahad kätte saada.

                                Pokkeritubade puhul vaadatakse kuidagi jube kerglaselt, et ah kõik saab korda. FTP puhul tõesti põhjamineiku protsent on minu arvates mikroskoopiline, sest see putka on ikka väga kasumlik isegi ilma USA mängijateta. Aga mitteprode ja low-stakes mängijatest ma aru ei saa, et miks peaks seal kükitama kui on olemas paremad/samaväärsed alternatiivid.

                                Mida kauem nad oma probleemidega venitavad, seda rohkem lumepalli effekti nad teevad. Päev-päevalt kõrgemates limiitides mängijate ja laudade arv väheneb, mis omakorda sunnib rohkem mängijaid lahkuma parematele jahimaadele ja enne ei hakka midagi paranema, kui USA mängijad oma rahad kätte saanud ning muu maailma rahad hakkavad liikuma samal kiirusel kui enne Musta Reedet.

                                Heads-Up'i poolest FTP jällegi on hetkel väga hea olla, sest ilmsegelt on actioni arv kasvanud ja halbadest mängijatest puudust ei tule. Kui kunagi mängisin viiel saidil ja miski 30-40% actionist tuli FTP-st siis nüüd HU actioni puhul saan seal üle 50% actionist. Peale musta reedelt (2-3 nädalat) langes action tohutult ja samas on näha ka langustrendi viimase 7 päeva jooksul, mis võib-olla ka 'downswing'.

                                Comment

                                Working...