FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #4081
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Aga kui ma saan juba rb'd läbi rakebackpros lehe, obv et ei saa ju kahest kohast saada, kas peaks kõigepealt nendega "äri" ära lõpetama ja siis allles applicationi täitma ja saatma fastrakebacki?

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #4082
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kui sa oled juba muu lehe kaudu reikbäkk diiliga liitunud siis vähetõenäoline, et sinna liituda saad ka siis kui eelmisega diili ära lõpetad. Muidugi võid kindluse mõttes kirja saata supporti ja confirmida. Vastama peaksid nad 2-3 päevaga.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4083
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Krt jama värk. See diiil tõsiselt hea - CR + HEM + RB .. Kuradima jama, ma igaksjuhuks ikka küsin neilt üle.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #4084
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Cardrunnersi saab FT-s niisamagi tasuta. Võinoh, mitte päris tasuta, natuke punkte on ka ikka vaja koguda.

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #4085
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #4086
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas tonis Vaata postitust
              Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.
              see ei tohiks määrata. olen mõni nädal ka ainult paar turniiri teinud ja oma tugevad 25c saanud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4087
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas tonis Vaata postitust
                Kas peab nädalas mingi teatud summa rake maksma, et Full tildist rakebacki saada? Regand olen läbi PP ja 2 viimast nädalat pole rakebacki saanud, kuid pole ka väga palju mänginud.
                Kui rakeback kinnitatud piisab ühest sendist. Saada mulel PM-iga oma andmed (ees ja perenimest piisab) võimalikult kiirelt, et saaksin uurida, milles probleem.

                Comment

                • suitsutihane
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 286

                  #4088
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kindlasti sel teemal arutatud ka juba aga mismoodi kõige otstarbekam neid full tilt punkte kasutada? MGR hit tuleb nende eest regatud satikatele, ostetud turna piletitele, kõigele??? m8ingit nänni nagu ei taha kindlasti

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #4089
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Kõigele peaks tulema hit jah

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #4090
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kõige kasumlikum pidavat olema: 1. turna ticketid 2. poest nänni(ostad kui siis kui saiti vahetad) 3. boonused. 10k punkti kulutamise eest tuli 50$ mgr hit, vist oli nii.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #4091
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        AHK skript, mis liigutab lauda hiireklõpsu peale ühte soovitud ekraaninurka, WIN7-ga enam ei tööta. Eile enne FTP uninstalli töötas, aga nüüd enam mitte. Teiste akendega (brauser, msn jne) töötab. Keegi oskab abistada?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #4092
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          proovisid FTP run as admin? lampi pakun, aga proovida ju võid, kui veel pole teind seda.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #4093
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas taasver Vaata postitust
                            proovisid FTP run as admin? lampi pakun, aga proovida ju võid, kui veel pole teind seda.
                            Ei tööta. Tableninjal tegelikult see laudade liigutamine olemas, aga seal ei saa vist hiire pealt neid asju panna (vähemalt mitte tavalise hiirega, kus ainuke lisanupp on rulliku enda nupp). Lisanuppusid vist saab konfida (rulliku nuppu saab)? Oligi paremat hiirt vaja.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Tyler Durden
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 270

                              #4094
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Nonii... FT jälle hakkab jamama... Vähemalt minul on mingid hangumised jälle pihta hakanud... Väga pask!

                              Comment

                              • Tyler Durden
                                FPP Pro
                                • Apr 2010
                                • 270

                                #4095
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Tundub, et hoopis nett tegi vigurit.

                                Comment

                                Working...