FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #3946
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Umbes $3 per 1000FPP (see sisaldab rakeback hiti).


    Kui cashoudi teed näiteks Moneybookersisse, siis hit on 3.5% ($35, kui teed $1K cashoudi)
    Aitäh !

    Comment

    • reigo
      Julm Donk
      • Jul 2009
      • 97

      #3947
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Mängin praegu miniftops event 3, mis on rush. Probleem selles et peale igat kätt saan uue laua aga vana kinni ei lähe ja nii on mingi 25 lauda lahti juba :S restart ei aitand. keegi oskab aidata ?

      quick fold samuti ei tööta.
      Last edited by reigo; 07.03.11, 23:16.

      Comment

      • Viiidrik
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 128

        #3948
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        We are writing to inform you that your Full Tilt Poker account is temporarily suspended pending a review of your table play.
        Automated systems have discovered indicators of possible account misuse, which violate the Full Tilt Poker Site Terms and End User License Agreement.
        An investigator may contact you during the course of this review for additional information.We appreciate your patience, and will contact you with further details when our review is complete.

        On kellegil varem ka kellegil konto ajutiselt suletud sellistel põhjustel? Ja kaua see nende uurimine võib aega võtta? support mu küsimustele eriti vastust anda ei taha tundub.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #3949
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Account misuse võib tähendada palju asju, aga kuna nad vaatavad üle su mängu, siis küsiks, et ega chipdumpinguga tegelenud?
          Support ei kiirusta neil jah eriti vastamisega kui BC liige pole. Aga kahjuks on võimalik, et see ajutine sulgemine muutub ajatuks kui oled tõesti keelatuga tegelenud. Praegu pole muud teha kui oodata, kuni suvatsevad vastata ja asja selgitada.

          Comment

          • Viiidrik
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 128

            #3950
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Ei ole jh millegi keelatuga tegelenud, et sellepärast olingi natuke üllatunud kui lihtsalt lampi ühel hetkel enam kontosse sisse logida ei lasknud.

            Comment

            • jott
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 183

              #3951
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Ftp on ühe prahi. Ei mingit probleemi ega küsimust

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #3952
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                Ei ole jh millegi keelatuga tegelenud, et sellepärast olingi natuke üllatunud kui lihtsalt lampi ühel hetkel enam kontosse sisse logida ei lasknud.
                PTR pole kasutanud kunagi?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #3953
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  PTR pole kasutanud kunagi?
                  Ma väga 2+2 jne ei käi, kas kuskil yldse on juhtumeid kus PTR pärast probleeme tekkinud. Mõtlen vaadanud mängu ajal veebist teise mängija tulemusi, mitte mingit live hudi või midagi.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #3954
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Ma väga 2+2 jne ei käi, kas kuskil yldse on juhtumeid kus PTR pärast probleeme tekkinud. Mõtlen vaadanud mängu ajal veebist teise mängija tulemusi, mitte mingit live hudi või midagi.
                    on jh.
                    aga tavaliselt antakse hoiatus vms.
                    aga aga kui kahtlustatkse ka cheatimises siis vaevalt et hoiatusi jagatakse.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #3955
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Siis nad järelikult trackivad mängu ajal kogu veebiliiklust või arvutis toimuvat, et selliseid asju kindlaks teevad millega ma mozillas näiteks tegelen :)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #3956
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        jep.. neil on väga suured õigused.
                        teavad kõike mis su arvutis toimub.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #3957
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Siis nad järelikult trackivad mängu ajal kogu veebiliiklust või arvutis toimuvat, et selliseid asju kindlaks teevad millega ma mozillas näiteks tegelen :)
                          Osad on lihtsalt ise lõksu langenud a la ütlevad chatis "F U, donk, your PTR looks like disaster" ja siis keegi kaebab. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #3958
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Viimases milwaukee2 videos vana vaatab pidevalt PTR-st vastaseid ja ei karda kedagi. Pakun, et reaalne ikka pigem see Pahvaku variant :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #3959
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Olen kasutanud ca aastat PTRi ... pole nagu probleeme olnud .. samas mingeid ime skannereid ei kasuta

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #3960
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ega nad lambist rake maksvaid rege nagunii ei bani.
                                olgu või bot.

                                Comment

                                Working...