FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #3751
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kas kellelgi veel on jama lauda istudes sisseostuga? On auto 100bb buy-in ja kunagi pole probleeme olnud, aga täna pani alustades ühte lauda istuma mingi 26bb, teise 105bb, kolmandasse 148bb. Osadesse pani ikka 100bb kah. Viimane update on ikka väga halvasti mõjunud.
    See mingi visual bug vist ainult. Kui blindi postitad, peaks õigesti näitama hakkama.

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #3752
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Kas kellelgi veel on jama lauda istudes sisseostuga? On auto 100bb buy-in ja kunagi pole probleeme olnud, aga täna pani alustades ühte lauda istuma mingi 26bb, teise 105bb, kolmandasse 148bb. Osadesse pani ikka 100bb kah. Viimane update on ikka väga halvasti mõjunud.
      jep ja lisaks ei näita vahest color notese mul.

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #3753
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mul oli mõnes laua poti suuruse lugemisega raskusi, mingi täiesti sigri-migri oli seal.. ka visual bug

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #3754
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          audio buge pole veel kogenud keegi?

          Comment

          • EestiMats
            Grinder
            • Jul 2009
            • 625

            #3755
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Tahtsin depoda , aga kui ta mind MB lehele depomiseks ümber saatis mind, siis see läks kinni. History all näitab, et see depo on processing, kuid kas nad selle mingi tunni ajaga tühistavad ära kui raha pole saadud, sest MB - > FTP peaks insta olema? Mul mingi gei depo limiit peal, tahaks nagu mängida , aga ei saa depoda, sest panin ennem MAXi.(Või pean oma probleemiga saatma supporti kirja?) Samuti panin requesti, et minu depo limiiti tõstetakse, onz lootust sellele ilma, et nad mingit kammajaad korraldama hakkaks?

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #3756
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Kas keegi on tellinud Iron Man poest asju? Mind huvitab, milline on nende jopede, pusade, seljakoti ja taskunoa kvaliteet? Kas nad on oma hinda väärt? Pildi peal päris asjalikud ja kirjeldav tekst on ka kuldne muidugi, aga punktid rahaks arvestades tulevad üsna krõbedad hinnad asjadele.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #3757
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kui ma ostan iron kuu medalite eest, siis mis leveli ma saan? Siiani kõik kuud iron olnud.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #3758
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  tra kas mulle ainult tundub või on FTP NL100'sse sitax shortstacke juurde tulnud???

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #3759
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    PSis oli ju mingi update mis SS ei meeldinud vist

                    Comment

                    • Cypher0
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 1512

                      #3760
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      Kui ma ostan iron kuu medalite eest, siis mis leveli ma saan? Siiani kõik kuud iron olnud.
                      Iron kuu saad, aga medaleid ei saa, lihtsalt selle continuing monthi saad. Ega sel suurt vahet pole, mis leveli teed, peaasi et jutti lased.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #3761
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        PSis oli ju mingi update mis SS ei meeldinud vist
                        no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #3762
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/
                          Ava 2bb ja shove lightilt üle kätega, millel on hea equity. Nt. ma avan 2bb ja osad 3betivad 8bb peale (10% blindidelt), siis hea mingi ATo käega shoveda. Samas mingi ettekujutus ta callingrangest/foldimissagedusest võiks olla, sest see tundub neil üsna erinev olevat.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3763
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            no igatahes krdi persevennad üldse mängida ei lase:-/
                            Pane selline avatar nagu mul ja oled oma poiss.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #3764
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              full tildis avatarid?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #3765
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                jep ja lisaks ei näita vahest color notese mul.
                                mul on ka sama asi olnud, et coloreid ei näita. aga mulle tundub, et see on sellest kui liiga pikalt FT-s sees olla. nt olen 7+ h sees olnud (mängin turnasid) ja järsku hakkavad col. + noted kaduma inimeste kohta kellede kohta tean 100 prossa, et on olemas. pausi ajal, ehk siis veidi enne täistundi teen FT-le restardi ja peale seda kõik ok jälle.

                                Comment

                                Working...