FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #3691
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Hetkel korras jep.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Trakko
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 44

      #3692
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      No kui badbeadid tilti ei aja, siis see laggimine käib küll pinda. Ma ei tea kas minu viga, aga mul laggib siiamaani.

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #3693
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mul ka ja nyyd on hakanud kokku jooksma...ühel turnal diip..poole käsi pole näinudgi

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #3694
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          jumala auta .. mis see soft l2heb neil p2evast p2eva ainult hullemaks ?

          E: ma sain siis 1h jooksul 9x neid "huvitavaid" valgeid aknaid ... keegi supporti kirja ka saatnud on ja midagi kompenseeritud ka on?
          Last edited by leits; 19.02.11, 16:33.

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #3695
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Mõtlesin ka et olen üksi selle jama otsas et kokku jookseb krt kõik blindid ja mõned poketitega sisse tehtud tõsted kõik on peerus....... lisaks veel korralik TILT ka peal, ilus nädalavahetus, panin kogu jama kinni ja hoopis tartu olympsi live mängima, vast puhkab välja sellest p-sast

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3696
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Anyway kui keegio saab mingi 1h+ freezide vabalt mängida juba võiks teada anda, siis teab, millal uuesti yritada -..

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #3697
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Siiani hetkel 3h freezide vabalt mänginud

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #3698
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  keegi mingit vastust pole saand ftplt?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #3699
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    ei

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #3700
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      OOOOOO FTP on updare pannud .. just avasin .. loodame parimat ja freezi vaba keskkonnda mõneks ajaks

                      e:
                      "We've reviewed your hands and found you experienced Internet connection issues while these hands were in play. As a courtesy, we've credited your account with the amounts invested for hands played while disconnecting, $31.50."

                      Midagi andsid tagasi, seega kellel veel jama oli tõmmake mail ja ehk hyvitatakse midagi
                      Last edited by leits; 19.02.11, 18:39.

                      Comment

                      • valustyng
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 450

                        #3701
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        sain ka lõpuks ftplt kirja, et täpsustaksin turnasid jne.. loodetavasti saab midagi tagasi

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #3702
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          OOOOOO FTP on updare pannud .. just avasin .. loodame parimat ja freezi vaba keskkonnda mõneks ajaks

                          e:
                          "We've reviewed your hands and found you experienced Internet connection issues while these hands were in play. As a courtesy, we've credited your account with the amounts invested for hands played while disconnecting, $31.50."

                          Midagi andsid tagasi, seega kellel veel jama oli tõmmake mail ja ehk hyvitatakse midagi
                          mul ei ole konkreetseid käsi meeles aga raudselt lagimise pärast raha põletanud.
                          oleks mõtekas ka meil saata?

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #3703
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            OOOOOO FTP on updare pannud .. just avasin .. loodame parimat ja freezi vaba keskkonnda mõneks ajaks

                            e:
                            "We've reviewed your hands and found you experienced Internet connection issues while these hands were in play. As a courtesy, we've credited your account with the amounts invested for hands played while disconnecting, $31.50."

                            Midagi andsid tagasi, seega kellel veel jama oli tõmmake mail ja ehk hyvitatakse midagi
                            Et siis nad pmst ütlesid et sinu viga aga raha anname ikka, lol.

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #3704
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              mulle kandsid nad turnade buyinid tagasi aga rebuysid pole saand:) nyyd ootan neid

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #3705
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                neid nad ei ole küll kunagi tagasi saatnud.

                                Comment

                                Working...