FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #3526
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Kas tasuta tableninjat on võimalik kusagilt saada ?
    Ainult bankrolli hinnaga ja siis ka suure tõenäosusega ei tööta.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3527
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
      Kas tasuta tableninjat on võimalik kusagilt saada ?
      On

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #3528
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        On

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        ei tööta enam

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #3529
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
          ei tööta enam
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Yes, sain pildi lisada.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #3530
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            proovi aega täis panna

            Comment

            • sawcrish
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 166

              #3531
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ilusti töötab ju neverending versioon

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #3532
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                ok mul midagi valesti

                Comment

                • renkas
                  Räme Fish
                  • Jul 2009
                  • 24

                  #3533
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  First deposite bonus vs rakeback: nimelt siis olukord järgmine- FTP-st MB kontole ülekande sooritamiseks peaksin esmalt MB-st FTP-sse sissekande tegema. Kuna senini ei ole olnud vajadust esimest deposiiti FTP-sse teha, on jätkuvalt saadaval first deposite boonus kuni $600. Nagu Rakeback Pros lehelt aru sain, arvestatakse boonused rakest maha. Seega jääb küsimus, kas piirduda miinimum sissekandega, et rake suhteliselt kohe tagasi saada või kanda $600, et siis boonust vabastama hakata. Hetkel mängin low limit hu sng-sid, seega eelistaksin jätkuvat rake saamist, kuna ei ole vähimatki aimu, kaua võiks boonuse vabastamine aega võtta. Kui sarnane teema kusagil foorumis juba on, siis piisab ka viitest.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #3534
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas renkas Vaata postitust
                    First deposite bonus vs rakeback: nimelt siis olukord järgmine- FTP-st MB kontole ülekande sooritamiseks peaksin esmalt MB-st FTP-sse sissekande tegema. Kuna senini ei ole olnud vajadust esimest deposiiti FTP-sse teha, on jätkuvalt saadaval first deposite boonus kuni $600. Nagu Rakeback Pros lehelt aru sain, arvestatakse boonused rakest maha. Seega jääb küsimus, kas piirduda miinimum sissekandega, et rake suhteliselt kohe tagasi saada või kanda $600, et siis boonust vabastama hakata. Hetkel mängin low limit hu sng-sid, seega eelistaksin jätkuvat rake saamist, kuna ei ole vähimatki aimu, kaua võiks boonuse vabastamine aega võtta. Kui sarnane teema kusagil foorumis juba on, siis piisab ka viitest.
                    Boonus vabaneb osade kaupa, ja rakebacki saad ikka, ainult veidi vähem nii et pole hullu midagi. Üks osa peaks olema $20, ja selle vabastamiseks vist 500 punkti vaja. Ja aega 6 kuud. Kui võimalik, soovitaks ikka $600 ära teha.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #3535
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas renkas Vaata postitust
                      Nagu Rakeback Pros lehelt aru sain, arvestatakse boonused rakest maha. Seega jääb küsimus, kas piirduda miinimum sissekandega, et rake suhteliselt kohe tagasi saada või kanda $600, et siis boonust vabastama hakata.
                      Bonus läheb maha genereeritud rakest, mitte rakebackist (rakebackist läheb maha ainult 0.27*bonus).
                      Kunagi sai arvutatud, koos bonusega on algdepo lahtmängimise ajal RB kuskil 57% (sisaldab siis tavalist rakebacki 27% ja bonusest saadavat lisa, mida võib nimetada lisarb). Tasub algdepo teha võimalikult suur.

                      Comment

                      • renkas
                        Räme Fish
                        • Jul 2009
                        • 24

                        #3536
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Tänud. Lihtsalt veidi segadust tekitasid antud laused: Rake + Juice -Bonus - Player Added - Fees - Fraud - Used Points = Net Revenue Bonus: These are bonuses Full Tilt Poker gives such as deposit bonuses.
                        Millest siis tegin ennatliku järelduse, et rakeback asendub first deposit boonusega praktiliselt, kuid selle vabastamine võtab low limit hu sng-des ikka üüratu aja, arvestades, et max 800 mängu kuus suudan teha. Seega kannan siis boonuse väärtuse ulatuses ja saan rahulikult rakeback-i edasi.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #3537
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          oleneb kui low-limitit mängid ja mis volume. viska siia, arvutame välja palju suudad clearida
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #3538
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Punktide kulutamine tehti odavamaks:
                            Full Tilt Poker dropped the rakeback hit that is applied when you spend your Full Tilt Points. The deduction from MGR is now $0.004 per point spent rather than $0.005.

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #3539
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              pangast saad küsida konto väljavõtet/bank statementi.. seal su nimi ja adre peal.
                              ei saa täpselt aru, kui lähed swedbanka netis ja võtan konto väljavõte, siis ta lihsalt lööb mulle ette viimased tehingud. aga ei leia, kuidas tõendada aadressi internetipanga kaudu

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #3540
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                pead päris panka minema, mitte internetipanka
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...