FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #3511
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    ma ainuke kes ftp-sse ei saa va?
    maas on hetkel

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #3512
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      kas tuli kiri ka enne kaua hooldustööd kestavad?
      muidu pärast eelmise nädala hooldust hakkasid lauad kinni jääma minul get chips optioni kasutamisel, muidu lauad ise jooksid hästi kui rebuyd teha polnud vaja, ja nii kui rebuy tegid jooksis avatar sit out kohe pidevalt kõikides laudades, väga uimaseks tõmbas, sai neile ka kirjutatud, soovitasid teha järgmist ja saata neile uurimiseks:

      The traceroute will help us determine why your
      > connections to the server may be weak and target the source of
      > the issue.

      To generate and send a traceroute report, please follow these
      > steps:
      >
      > If you are running Windows XP, please follow these three steps:
      >
      > 1) Click on "Start" and select "Run...".
      > 2) Type "command".
      > 3) Select "OK". This will bring up a "command prompt" window
      > with a cursor blinking next to the ">" symbol.
      >
      > If you are running Windows Vista, please follow these three
      > steps:
      >
      > 1) Click on the Windows logo in the corner of your screen.
      > 2) In the "Start Search" field, type "command".
      > 3) Press the "Enter" key. This will bring up a "command prompt"
      > window with a cursor blinking next to the ">" symbol.
      >
      > After loading the command prompt window, just follow these four
      > steps to complete the traceroute:
      >
      > 1) In the command prompt window type the following: tracert
      > 91.211.96.7 and press "Enter".
      > 2) When you see "Trace Complete" in the bottom of the command
      > prompt window, right-click inside of the window and choose
      > "Select all".
      > 3) Press the "Enter" key to copy the command prompt text to the
      > clipboard.
      > 4) In your reply to this email, press "Ctrl" + "V" to paste the
      > command prompt text into the body of the email.
      >
      > Once we receive your traceroute report and response to our
      > questions, we'll be able to determine the best way to assist
      > you.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #3513
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
        Hetkel paistab küll maas olevat, aga üldiselt pole probleeme täheldanud.
        no krt mis nad nii kaua uuendavad..
        nagu tõsiselt mida nad seal tund aega teevad?

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #3514
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          tavaliselt jookseb ikka happy houri ajal kogu see pull

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #3515
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=195
            We will be crediting an Iron Day (as if you earned 500 FTPs) for today within 24 hours or so.

            kõik saavad tasuta iron day!?

            Comment

            • MauroIceMan
              Julm Donk
              • Oct 2010
              • 67

              #3516
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              Keegi täiendavat infot on saanud locali transferi kohta ,et millal tööle hakkab ?.
              +1

              Comment

              • Paulanderz
                Räme Fish
                • Jan 2011
                • 3

                #3517
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tere,

                Ehk siis juhtus järgnev: Your Full Tilt Poker account has been temporarily suspended pending
                verification of your identity.

                Sai Id ära saadetud, kuid nõutakse veel: Proof of Address (less than 3 months old):
                One of the following: bank or credit card statement, utility bill, cell
                phone bill, home or auto insurance papers.

                Probleem seisneb selles, et mul pole ühtegi ülal nimetatud paberitest, mis minu aadressi kinnitaks, ning samuti on kõik lepingud vanemad kui 3 kuud.

                Äkki on kellelgi olnud sarnane probleem või mõni hea idee kuidas aadress kinnitatud saaks?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #3518
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  pangast saad küsida konto väljavõtet/bank statementi.. seal su nimi ja adre peal.

                  Comment

                  • Paulanderz
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 3

                    #3519
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Aitäh mõistva suhtumise eest.

                    Millegi pärast pidasin bank statementi millekski muuks..

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #3520
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Keegi offtopicus kunagi mainis automaatset timebanki. Oli see level või saab seda kuidagi peale kruttida?

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #3521
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Levelist asi kaugel. AHK script selle jaoks, enne pead AHK(autohotkey) progre tõmbema. Googelda. See selleks et script üldse töötaks. FTPcash sisaldab veel kõiksugu asju nagu tableninjagi. Ainult timebanki scripti eraldada ma veel pole üritanud.
                        Algselt postitas taasver Vaata postitust
                        AHK script FTPcash 1.25.
                        http://forumserver.twoplustwo.com/16...3/index54.html
                        (Viimasel lehel antud lingi kaudu võtsin mina, kõige uuema versiooni)

                        Aga siiski tahaks sellist scripti kus vaid timebank clicker. VB üritan ise FTPcashi scriptist selle ümber teha.

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #3522
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ok. Sain selgeks..tableninja tuleb nüüd mängu. Ei teagi, miks pole seda kasutama hakanud.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #3523
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Tervist foorumlased. Mul on FT-ga selline kamm, et tööle pannes ütleb, et on uus update saadaval- kui panen update laadima, siis ei juhtu midagi ja softi tööle ei saa. Eile otsustasin softi üle installida, siis sain tööle probleemideta, kuid täna jälle sama kamm. Iga päev ei viitsi uuesti installida- mida teha? Win 7 HomeEd 64bit, kui see midagi loeb.
                            Edit: Damn, kasutaja õiguste probleem oli.
                            Last edited by Vandalar; 22.01.11, 11:47.

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #3524
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kas tasuta tableninjat on võimalik kusagilt saada ?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #3525
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ei ole.

                                Comment

                                Working...