FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #3091
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    IMO pikeneb kuni aasta lõpuni vaid.
    No igatahes pole tegu RB-ga. Aga nendele kes pole pokkerikontole raha sisse kandnud ja siis tõenäoliselt pole ka oma andmeid sinna sisestanud, soovitaks teha uus konto läbi RB pakkuja ja asi kombes. Sama emaili aadressi ainult mitte kasutada!
    Last edited by ristijeesus; 09.12.10, 12:57.

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #3092
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Ei viitsi kõike 300+ lehekülge läbi tuhlata aga kui ma mängin NL25 20k käsi kuus, palju ma first depo boonust vabastan?

      Comment

      • suitsutihane
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 286

        #3093
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Ytlen kohe ära, see pole nii lihtne saada omale rakeback kontot .. pigem v2ga keeruline
        mul oli ilma rb konto, saatsin supporti meili, vastati:

        Hi,

        Thanks for getting in contact with us about rakeback.

        Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players,
        our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to
        players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

        We've sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in
        direct contact with you.

        Regards,

        Edward
        Full Tilt Poker Support

        +päev või kaks

        Congratulations!

        We are pleased to inform that you are now a Rakebackpros player and you can keep track your rakeback by logging into your rakebackpros account at http://www.rakebackpros.com/

        EZ senikaua kui otse ilma affiliate oled konto teind

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #3094
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Ma ei ole küll kursis kuidas enam on, aga kui kunagi ei ole real money mänginud, siis peaks veel saama kontol kõiki andmeid ka muuta?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #3095
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas FTPs läheb 1st depo boonus RBst maha?

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #3096
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Ma ei ole küll kursis kuidas enam on, aga kui kunagi ei ole real money mänginud, siis peaks veel saama kontol kõiki andmeid ka muuta?
              Kui pole kunagi deposiiti/withdrawalit teinud . Mänginud võid olla ;D .

              Comment

              • altzie
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 169

                #3097
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Kas FTPs läheb 1st depo boonus RBst maha?
                jah

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #3098
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Kas FTPs läheb 1st depo boonus RBst maha?
                  RBst ei lähe, see läheb maha rakest ehk MGRist (Monthly Generated Rake), mille tõttu RB väheneb summas (Bonus*0.27)

                  Comment

                  • Ameising
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 29

                    #3099
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                    mul oli ilma rb konto, saatsin supporti meili, vastati:

                    Hi,

                    Thanks for getting in contact with us about rakeback.

                    Although Full Tilt Poker does not offer rakeback directly to players,
                    our preferred affiliate partner RakeBackPros.com offers rakeback to
                    players who sign up through their website with Full Tilt Poker.

                    We've sent your player details to RakeBackPros.com and they will be in
                    direct contact with you.

                    Regards,

                    Edward
                    Full Tilt Poker Support

                    +päev või kaks

                    Congratulations!

                    We are pleased to inform that you are now a Rakebackpros player and you can keep track your rakeback by logging into your rakebackpros account at http://www.rakebackpros.com/

                    EZ senikaua kui otse ilma affiliate oled konto teind
                    Kas sa oled oma kontoga deplosiidi ka teinud ja real money peale mänginud?
                    Ma saatsin ka kunagi meili neile, et tahaks RBd, aga saadeti vastu, et ei ole enam kuidagi võimalik seda saada.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #3100
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Konso Vaata postitust
                      Ei viitsi kõike 300+ lehekülge läbi tuhlata aga kui ma mängin NL25 20k käsi kuus, palju ma first depo boonust vabastan?
                      umbes 55k käsi läheb NL25s depo boonuse vabastamiseks..

                      Comment

                      • Jubin
                        Bännitud
                        • Nov 2010
                        • 142

                        #3101
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        keegi peale minu veel ke spole 2 nädalat sentigi raket saanud?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #3102
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          sain ma nüüd setile pihta või ei

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          kellegil veel selliseid probleeme esinenud?
                          Last edited by noname; 09.12.10, 22:12.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #3103
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            WTF sa ajad? :P

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #3104
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              WTF sa ajad? :P
                              esimene kaart puudu nagu ma aru saan.

                              mul vahepeal pole enda holecardi näha olnud näiteks

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #3105
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                WTF sa ajad? :P
                                flop on kahe kaardiga ja sa küsid wtf ma ajan?

                                Comment

                                Working...