FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #31
    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

    Algselt postitas ok2aa
    mulle just meeldib - motiveerib natukenegi iga päev mängima, muidu mängiks arvatavasti poole vähem. 200 puntki tulevad poole tunniga täis ning ma olen mitu korda just ironmani pärast teleka ees õllejoomise asemel tunnise sessi teinud õhtul.
    Aga sul siis rakeback olemas või pole?
    Kui rakeback, siis sellest Ironmanist pole kasu, võidetud bonus võetakse arvestuslikust rakebacki rakest maha IMO.
    Fulltilt support: When we calculate the net rake, all cash bonuses are deducted, as well as player added (money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls)).

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #32
      Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

      Algselt postitas Provoker
      Mul selline probleem, et FT cashieri juures ei saa ma deposiitida ega withraw-da. Samuti ei pääse ligi FT poele kus saaks punkte kulutada. Kas põhjus võib olla starmani ühenduses või on asi miskis muus. Saatsin ka suppordile kirja ning nemad vastassid, et kõik on mu kontoga ok.

      kui keegi oskab aidata siis olen väga tänulik.

      Provoker
      No seda oskab vastata ainult FT support. Mul küll Make Deposit nupu peale läheb deposiidi tegemise aknasse, sealt saad valida deposit option, kas siis Moneybookers, Uneti pangalink, krediitkaart jne. Õiged andmed ja raha tuleb.

      UNetil on isegi eestikeelne juhend toodud, keegi Tõõger Leõplõld teeb deposiiti.

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #33
        Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

        Ot, just to be clear-
        Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #34
          Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

          Algselt postitas akristjan
          Ot, just to be clear-
          Kui ma ironmani punnide eest ostan endale jope, siis selle jope vaartus voetaxe mul rakebackist maha, aga kui ostan FTP punne selle eest, siis ei voeta ega???
          Anyway kui punktide või medalite eest midagi ostad, siis selle väärtus peaks arvestuslikust rakest maha minema. Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
          Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit, aga tegelikult saad veel selle võrra $27 vähem raket ehk alles jääb $73.

          Kui punne ostad, siis võibolla mitte, aga punktide eest ostud lähevad maha.
          Või olen ma valesti aru saanud. Initial deposit bonus võeti ka maha.

          Ühesõnaga, kõik FullTilti promod maksustatakse ära 27%ga. Siin eelpool oli mingi väike lõik, et siiski punktide eest ostu puhul tekib mingi 3% rakeback, aga mulle tundub, et asjad on vähemalt see 3% üle hinnatud seal FullTiltis võrreldes näiteks Pokerstarsiga.

          Pokerstars
          Harrington on Holdem I 2000FPP = $31.9 (62.7FTP / $1, aluseks $215 turnapilt =13500FPP)


          FullTilt
          Harrington on Holdem I 10000FTP = $60 (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #35
            Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

            No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #36
              Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

              Algselt postitas akristjan
              No ma alati teen nende FTPde eest mingi sateliiti et siis rake maha ei laheks... eeldan et kui teen mingi 3500 ftp sateliiti kuhugi tournale siis ei voeta maha ju kui voidan 24$ pileti? Kas need pokernewsi 500 freeroll kus sain 50$ siis voetaxe rakest maha??? siis kull enam neid ei viitsi teha imo.....
              Ma arvan, et see 3500FTP=$1.75 läheb maha arvestuslikust rakest (vt Leitsi vastus siin threadis).

              Seda, kas pokernewsi asju ka maha võetakse, peaks vist Maheaatomilt küsima, tema ju promob oma sõbralinki. Raske uskuda, sest mõnede suurte pakettide freerollide nö buyin on päris suur ja siis ei jääks rakest enam midagi järele.

              See FulltTiltrakeback sait on küll igavene mökk mökk, ütlevad sulle lõppsumma, mis sa tagasi saad, aga ei oska öelda, mis valemiga rakebacki arvestatakse. Full Tilti vastus on Leitsi poolt siin juba välja toodud.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #37
                Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                See, et boonused lähevad RB maha, on online-pokkeris igal pool levinud ja kahjuks paratamatus; vaid mõned vähesed kohad (aastaid tagasi mõned Crypto saidid näiteks) ei lahutanud rakebackist boonuseid maha (ma ei teagi, kas praegu selliseid leidub?). Sama põhimõte kestab ka Full Tildis ning niisamuti lähevad reigist maha ostetud vidinad...millest on taas kahju. Info, mis 2+2 foorumites on üleval, vastab täielikult tõele ning seda võib usaldada.
                Igasugused affiliate-specific promod (freerollid jms.) ei tohiks minu andmetel rakebacki küll mingil määral mõjutada, sest nende väärtus on tinglik ning turniiride rahastajateks on kas affiliate ise või sisalduvad need lisahüved pokkeritoa ja affiliate vahelises reklaamlepingus. Kumbki variant lõpptarbijat e. mängijat ei puuduta.

                Comment

                • Tisko
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 163

                  #38
                  Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                  Algselt postitas kilu6
                  Harrington on Holdem I 10000FTP = $50(FYP :)) (aluseks siin eelnev Tisko jutt, et võetakse 200FTP / $1 maha rakest, kui ostad FTPde eest turniirile sisse)
                  said vist natuke valesti aru - seal postituses ma ei puudutanud üldse seda teemat, et kuidas miski raket ja rakebacki mõjutab, vaid lihtsalt rääkisin, palju punktid rahaliselt väärt on kui sa neid kuidagi realiseerima hakkad. aga võib küll jõuda sellele järeldusele, et raamatuid osta punktide eest on väga kallis võrreldes turniiridele sisse ostmisega või näiteks teatud teiste kaupade tellimisega

                  Algselt postitas kilu6
                  Kõik rahalised bonused ja freerollid peaks maha minema.
                  Näiteks teed Ironmani ära, saad nagu $100 dollarit,
                  oot mida sa selle all mõtled? ei otseselt cashi ega cash boonust ei saa ju (mid-year ja end-year boonused välja arvata)?

                  Comment

                  • vMario
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 127

                    #39
                    Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                    irw tainad

                    1 punkt = $0.005 MGR-ist.

                    enough said

                    Comment

                    • pkmarek
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 193

                      #40
                      Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                      jutu jätkuks küsiks et kaua see kaup seal FTP poest kohale tuleb?

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                        Algselt postitas ment52
                        MGR on sinu genereeritud rake.

                        Toon näite oma andmetega.

                        Ma olen FTP-s maksnud 1600$ rake ja teeninud selle aja jooksul 12 000 punkti. Esimesel juhul, kui ma punkte ei kasuta, siis ma saan rakebackina 0.27*1600=432$.

                        Teisel juhul, kui ma aga ostaks poest mingi eseme, mis maksaks 12K punkti, siis arvutatakse mu MGRist maha 12*5=60$ (sest 1000 punkti hindab FTP 5$-le). Siis ma saan rakebackina 0.27*1540=415.8$ ning lisaks selle 60$ väärtusega eseme.

                        Seega teisel juhul, ma sain tagasi 475.8-432=43.8$ rohkem ehk ca 2.7% lisa rakebackile.

                        Selles ma pole kindel, kas punkte turniiridel kasutades see väärtus ka MGRist maha arvutatakse, aga tõenäoliselt see nii on.
                        Asi hakkas väga huvitama.

                        Võtan aluseks mendi andmed.

                        1600$=12000p, seega 1$=7,5p

                        Ütleme ntks, et me soovime osta FTP poest Apple iPod Nano 16GB, mille jaoks on vaja 46000p, mis omakorda tähendab, et me peame maksma 6135$ rake majale.

                        Nüüd kui me seda iPodi ei osta saame me rakebacki: 0,27*6135$=1656$

                        Kui me iPodi ostame, siis kuna 1000p=5$, siis 46000p= 46*5=230$

                        6135$-230$=5905$

                        0,27*5905=1594$ rakebacki

                        46000 punkti eest saame me nüüd 1594$ rakebacki + ipodi(eestis poest ostes maksab 3200.-) 3200/12.2=262$

                        1594$+262$ = 1856$ rakebacki 46000p-lt.

                        1856$/6135$= 30%
                        Kokkuvõte:

                        Kui eelnevalt saime me FTPs rakebacki 27%, siis koos toote ostuga saame 30%.Ei tundu paha. :)
                        (ma loodan, et mu arvutused ja andmed on õiged.)

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #42
                          Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                          Algselt postitas BuildUp
                          Asi hakkas väga huvitama.

                          Võtan aluseks mendi andmed.
                          Sisuliselt tegid sama arvutuse mis ment ja said ka sama tulemuse:)

                          Ainuke küsimuse koht on see, et osad asjad võivad olla üsna kallite hindadega seal poes (näiteks raamatud).
                          Ipodi hinnaga ma kursis pole, aga seal on EU jaoks eraldi hinnad ja EU jaoks on hind 76000 FTP, mitte 46000 FTP, nagu sa kirjutasid.

                          Ehk mulle tundub, et ainuke mõistlik viis on FTs kasutada omi punkte turniiride sisseostuks ehk siis saada see 2.7% rakebacki. Muidu maksad asjale veel peale ja sinu lisa rakeback on tunduvalt väiksem, kui 2.7%.

                          Any other idea, mida seal osta kannataks?

                          Comment

                          • leits

                            #43
                            Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                            mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                              Algselt postitas leits
                              mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?
                              Mul ka kunagi plaan seal just mängida, kuna tahan koju ühtteist stuffi aga nagu aru saan, siis ei saadeta neid asju ikkagi eestisse. Ehk saab kuidagi skeemitada, USA sõbrale, sealt eestisse või midagi sellist.

                              Comment

                              • leits

                                #45
                                Re: FTP punktid (mis nendega peale hakata?)

                                oleneb asjast, riided tuleva dkneatsi eesti

                                Comment

                                Working...