FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2206
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Peedu Vaata postitust
    Mine sa tea, pärast annavadki :D
    aga proovi, peaasi, et nad küsimise peale hoopis vähemaks ei võta

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2207
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      ristijeesus sul t2nane reik ka yle tulnud ? Ma siiamaani ootan
      Ei ole veel.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #2208
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        mis teil sellest nii häda on, millal see rb täpselt üle tuleb? igaks reedeks bustod?:P

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #2209
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          mis teil sellest nii häda on, millal see rb täpselt üle tuleb? igaks reedeks bustod?:P
          Rakeback on ametlik joogiraha vast :D

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #2210
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            hahaha, siin jalle mehed "nalja teinud".
            mis tegelikult pole ka kahjuks nali, vaid lihtsalt labane lollus.

            esiteks mainin, et change ur attitude ja stop calling the rest of the world FISH, eks fishid :) lol, see, et kui oled aasta jooksul 20k$ valja kandnud, ei tee sind veel gigantseks haiks minu suhtes, eks ole.

            aga asjast, miks sain mina 500$ boonust, teine 100, kolmas 300 ning regularid 50?
            v6iks ylbelt vastata, et mine tseki OT alt teemat "im thinking", mis oli tol korral taie
            t6sidusega tehtud, kuna seosetut paska ilmub periooditi liialt palju.
            aga olgu, kes ise aru ei saa, siis abistan sind, sharkgrinder :D

            online kasiinobusiness on kindlasti yks top10 arisid, kus otseturundus k6ige lihtsamini ja effektiivsemalt teostatav. analyysida/m66ta mu mangimisharjumusi on lapsemang. trendid/k6rvalekalded on boldiga "ekraanil". jarele jaab ainult yks - saada s6num, mis taidab eesmarki! mida ka hetkel yritatakse ellu viia. mis neil kyll ei 6nnestu minu puhul, kuid see on hoopis teine teema, eks ole.

            ma olen FT manginud vahe. aga kui alustasin, siis mangisin mingi aeg nl100-nl400 seal. tyhise arvu kasi/tunde/paevi kuid siiski. lisaks olen donganud seal plo200/400 jne.
            samuti turniire biniga 1$-500$. seega obv, et neil puudub igasugune v6imalus mind tagasi v6ita boonusega 50 v6i 100$, right? samas, kuna mu mangud pole olnud kuigi suured seal, siis 500$ tundub siuke "harju keskmine", et ehk...

            kindlasti on palju mangijaid, kes said boonuseid vahemikus 1k - 5k. ehk siis iga mees saab vastavalt profiilile.

            kui sina, kes sa grindid seal igapaevaselt ja ei saa ikka veel aru, et miks said ainult 50$ boonust, siis soovitaksin m6elda yleyldiselt, kas k6ik see "im smart guy/i do know everything" peab paika. see, kui biitida nl100, ei tahenda, et arusaam random aritegevusest oleks meie tugevamaid kylgi.

            Anyway, partnerlussuhe paistab onlinepokkeris t66tavat. kindlasti yle keskmise tasemel, kui seda on any ettev6te anno 2010. olge rahul sellega, mis teile pakuti.
            suur tykk ajab suu l6hki :)

            glglgl!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2211
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              oehh.. said valesti aru taaskord.. ma ei pea sind fishiks vms.. ausalt.. sinu nimi jäi niisama ette.. aga põmst ma üritasin seletada, et suuremat boonust saavad need, kes ei ole tükk aega mänginud FTP's et neid kohale meelitada.. ja sisuliselt on nende hulgas ka palju nö fishe, kelle käest regularid nood boonused nii ehk naa kätte saavad... ja regularidele seepärast ei tehta suurt boonust, et sel pole mingit mõtet, regular on nii ehk naa raket genereerimas ja ta ei kao kuhugi.. antud boonus on suunatud depode ja mängijate hulga suurendamisele..
              Last edited by Rage; 03.09.10, 15:35.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #2212
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                rage, ausalt, ei kirjutanud seda kirja "sulle". kirjutasin selle ideega, et kes veel aru polnud saanud, kyllap nyyd saavad :)

                + too Rage poolt toodud naide, et tegelikult naeb asi valja jargnevalt, et fish lootes saada 500$ boonust, mangib suure t6enaosusega "vabastamise jooksul" maha kordades suurema summa on yldjuhul rohkem kui 6ige. its business guys, nothing personal. hasti 6eldud Rage!

                cheers!

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2213
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Macro jutt puha õige!
                  Retsept!

                  Comment

                  • elixs
                    Julm Donk
                    • Nov 2008
                    • 67

                    #2214
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    FullTilt

                    Selline probleem kui käivitan fulltilti softi. ON kellegil aimu mis see tähendab. tegin juba regular restart-uninstall-install ning see ei aidanud.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #2215
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Holdem Manager on seadistatud käsi importima FT põhikaustast, aga mitte selle alamkaustast mil nimeks hand history. Nii ta ongi liiga palju faile minema imenud.

                      Comment

                      • elixs
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 67

                        #2216
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        wow.

                        Thx jesus

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2217
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ma sain ka 500! Ilmselt pean mingi valemiga seda seal vabastama hakkama! Pole seal mingi 3kuud mänginud!

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #2218
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Küsimus see, et kui ma hakkan full tilt storest checkoutima, siis ta tahab minu aadressit, aga kuna ma elan Võrus ja täpitähti ei saa seal kasutada, siis mida ma "õ" tähe asemele kirjutan? 6/o?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2219
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              O

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #2220
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Võib-olla juba küsitud aga mis vahe on waitinglistis hallidel ja mustadel nimedel?

                                Comment

                                Working...