FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blah
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 185

    #2131
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kui teen bookersiga depo, kas siis pean sama summa bookersiga v'lja kandma ka v]i saan bank transferiga ka?

    Comment

    • jott
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 183

      #2132
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas blah Vaata postitust
      kui teen bookersiga depo, kas siis pean sama summa bookersiga v'lja kandma ka v]i saan bank transferiga ka?
      Ei pea sama summa, agga mb-ga pead välja kandma vist tõesti.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #2133
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        imo läheb depo summa MB-sse tagasi ilma, et sul valikut oleks. Kõik peale selle saada kuhu tahad.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #2134
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Telli sõpradele riideid ja muud manti, ja küsi $3-$4 iga 1000 punkti eest.:) Works for me.
          See variant ei sobi. Mis turnasi või satte vms on kõige mõtekam punktide eest mängida? Olgu öeldud et punkte 2k .

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #2135
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas ingu Vaata postitust
            See variant ei sobi. Mis turnasi või satte vms on kõige mõtekam punktide eest mängida? Olgu öeldud et punkte 2k .
            2K punktide ees pole erilist valikut. 26 taalase ticketi, mille turniirid on ca iga tunni tagant saad alles 5800 punkti eest. Ise murran pead mida teha 137K punktidega. Hetkel sihin Mini Cooperit. See peaks 30 aasta pärast väga vinge uunikum olema. Siis kolin Starsi üle, sest RB ei saa ma pärast seda ostu oma järelejäänud eluea jooksul FTP-st kunagi. Sitt on see punktisüsteem aga õnneks ka vähe väärtusetu, et selle kallal eriliselt pead murda.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #2136
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Mingi variant peab ikka olema mida nende 2k punktidega teha :)

              Kui need suht väärtusetud on proovin 750 punkti eest teha 18 mängija satti kus 1 saab pileti 50 $ turnale.
              Last edited by ingu; 31.08.10, 22:35.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2137
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Kas step ticketeid saab rahaks ümber convertida kuidagi?

                //Ja kui mul on step ticket mis on väärt Y, aga ma tahan regada turnale mille sisseost on X, siis kas ma saan kuidagi ( näiteks suppordi kaudu ) vahetada step ticketi odavamateks turniiripiletiteks?
                Last edited by Fabulous; 01.09.10, 00:28.

                Comment

                • blah
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 185

                  #2138
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kas cashout j6uab dollarites SEB-sse kui dollar on valuutakursina lubatud?

                  ja mis sinna Account Numberisse sisestada tuleb ma ei saa aru, mis krdi 5 kasti seal on ?
                  Last edited by blah; 01.09.10, 09:28.

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #2139
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Kas step ticketeid saab rahaks ümber convertida kuidagi?

                    //Ja kui mul on step ticket mis on väärt Y, aga ma tahan regada turnale mille sisseost on X, siis kas ma saan kuidagi ( näiteks suppordi kaudu ) vahetada step ticketi odavamateks turniiripiletiteks?
                    Ei.
                    Stepi idee ongi see, et enne raha kätte ei saa, kui oled kõige kõrgema taseme stepil cashinud või paketi võitnud.

                    aka lollidelt raha kättesaamine ilma et nood aru saakski. Nothing personal.

                    Siiski superturbo 25+1 Matrixiga saab step 3 piletist raha peale mängida, nii et väga hull ei ole. Samuti 24+2 45man SNG.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #2140
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas blah Vaata postitust
                      kas cashout j6uab dollarites SEB-sse kui dollar on valuutakursina lubatud?
                      Ei usu, et nad ei konverteeriks. Aga kirjuta supporti ja kui lubavad ilma konverteerimata kanda, anna siin threadis ka teistele teada.

                      Algselt postitas blah Vaata postitust
                      ja mis sinna Account Numberisse sisestada tuleb ma ei saa aru, mis krdi 5 kasti seal on ?
                      Kontonumber IBAN formaadis, nagu nimigi ütleb.

                      Comment

                      • blah
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 185

                        #2141
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                        Kontonumber IBAN formaadis, nagu nimigi ütleb.
                        IBAN algab tähtedega, mitte kuidagi ei saa neid sinna sisestada

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #2142
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas blah Vaata postitust
                          IBAN algab tähtedega, mitte kuidagi ei saa neid sinna sisestada
                          Välja saab kanda ainult sellesse panka, kust on sissemakse tehtud imo.

                          Comment

                          • ingu
                            Bännitud
                            • Jan 2010
                            • 1283

                            #2143
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kaua aega tavaliselt FTP-st MB-sse raha liigub?

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #2144
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Mul isiklikult alal 24h, aga see varieerub tohutult. Vähemalt siinse vastukaja arvestades.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #2145
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                mul on 2x järjest vähemalt 3 ööpäeva läinud

                                Comment

                                Working...