FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SANGPOMM
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 479

    #2101
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    jopt. tegin ülekande sebi virtuaal kaardiga. raha broneeritud, aga kontol pole midagi, kaua see aega võib võtta?

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #2102
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kandsin ka kogu raha Starsist FTP'sse ja nupud tunduvad küll võrreldes Starsiga suhteliselt väikesed ja ebamugavad.

      Comment

      • G3rt
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 35

        #2103
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        mul oli full tiltis 3 kontot ja mitte ühegagi polnud raha peale mänginud. kuna full tildis rakebacki saamiseks oli aega deponeerimiseks 60 päeva ja muidugi ma polnud seda teinud, siis kõik accoundid olid puuksus. kustutasin igast qookied jms pahna ära, tegin veel uue konto, saatsin isegi verificationi esimest korda ära, kuid fulltildi support kribas vastu et dude sul juba 3 kontot ning xxxxxx on su konto, millega võid mängida. ofc on see konto see millel rakebacki pole juurde poogitud. konto on tehtud läbi fulltiltrakeback.ee, nmad ütlesid, et nad enam aidata ei saa ning pöördu fulltildi poole. kas peaksin supporti kirjutama?

        Mul oli ka sarnane teema FTP et vanal kasutajal rakeback polnud saatsin FTP kirja et kas vana kustutada ei saa midagi või et tahaks mõne rakeback pakkuja kaudu uuesti liituda algul tuli kiri et ei saa ja siis hiljem oli uuesti kiri tulnud et sorry, et nad said algul valesti aru ja saatsid ise kirja rakebackpros.com ja oota sealt vastust kas võimalik, vastus tuli ja regasin ennast sinna ära ja kuidagi asi sujus ja nüüd saan rakebacki läbi rakebackpros.com iga reede ilusti raha kantakse kontole.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #2104
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          See on ainult juhul kui sa pole ühegi affi kaudu liitunud.

          Comment

          • hexa
            Räme Fish
            • Aug 2010
            • 2

            #2105
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            sikutasin otse nende kodulehelt progammi ja kirjutasin 2 korda supporti, et kas ma saaksin rb ja nende vastus oli, et nad suunasid kirja kuhugi rakega tegelevasse kohta edasi ja nemad siis vastavad.... siiani ei ole vastanud nii 2 kuud vähemalt ja 2 meilile.... on ikka parajad närakad!

            lisaks tegin väljamakse mb kontole paar päeva tagasi, aga ei ole veel saabunud..... on ikka parajad närakad!

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #2106
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Kas uue konto tegid sama nimega või kuidas? Vanal kontol nime muuta ei saa ülejäänud võib sealt ju ära kustutada.
              Sama nimega erinevad aadressid.
              Muidugi uue konto tegin teises arvutis ja teise ip alt.
              btw vana konto oli ka affilate alt tehtud, mis ei paku rb, mitte otse kodukalt.

              Comment

              • Fulltiltpkr
                Räme Fish
                • Aug 2010
                • 1

                #2107
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Tegin omale fulltilti konto läbi pokkeriprod.com'i . Tegin ka moneybookersisse konto et saaks teisest toast rahad ymber paigutada fulltilti, aga nyyd näitab fulltilt, et saan läbi moneybookersi ainult 350$'lise depositi teha. Tahaks ikka 600$ deposit boonust saada.Kas kellegil on olnud sama probleem?

                Comment

                • Poku
                  Bännitud
                  • Mar 2010
                  • 295

                  #2108
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Fulltiltpkr Vaata postitust
                  Tegin omale fulltilti konto läbi pokkeriprod.com'i . Tegin ka moneybookersisse konto et saaks teisest toast rahad ymber paigutada fulltilti, aga nyyd näitab fulltilt, et saan läbi moneybookersi ainult 350$'lise depositi teha. Tahaks ikka 600$ deposit boonust saada.Kas kellegil on olnud sama probleem?

                  Mina kunagi esmase boonuse tegin pidi ka kahes osas tegema, ehk siis ei saanud mingil põhjusel ühes osas teha (vist oli ühe ülekande limiit või midagi), kirjutasin ennem FT supprotisse ja sain asjad klaariks, pakkusid mulle varjanti, et esmalt saan selle esimese ülekande boonuse lahti mängida ja kui lahti mängitud saatsin uue emaili ja nad lisasid uue boonuse mulle vabastamiseks.
                  Sisuliselt oli see ju first depost bonus, aint 2hes jaos (samal päeval) kantud.

                  Comment

                  • Ameising
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 29

                    #2109
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Hakkasin ka täna siis FT's mängima. Tirisin ka endale tableninja, aga jama selles et kui 16 lauda ees ja viskab mingi laua ette siis ninja hakkab automaatselt seda panust seal panema, ja siis hiir liigub nagu pigi sees :D, et jääb nagu korra kinni ja siis liigub uuesti normaalselt. Loodan et keegi mu segasest jutust aru ka saab.
                    On keegi veel siukest asja täheldanud?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #2110
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      FTP ja tabelninja vist ei toimi tõesti nii nagu näiteks Starsis. Mul on selline tunne, et sellega peab leppima või keegi FTP pro ehk teab täpsemalt.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2111
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        toimib v2ga h2sti ..

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #2112
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Jep, alguses kui FT jaoks tehti jamas, aga pikapeale on nad selle täitsa ilusti töötama saanud.

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #2113
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ma ei tea kas see küsimus/probleem sobib siia, aga... Tegin endale konto pokkeriprod rakebacki kaudu,(firefoxil lasin cookied maha ja tõmbasin sealt full tilti) , nüüd olen 9 päeva mänginud kuid rakeback lehel ei näita midagi sinnapoole, et ma saaksin pokkeriprod rakebacki.
                            (otsest rakebacki olen kogunud mingi 12$ vist ja seda ei saa ka vist ennem välja kanda, kui 50$ on olemas? )

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2114
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                              Ma ei tea kas see küsimus/probleem sobib siia, aga... Tegin endale konto pokkeriprod rakebacki kaudu,(firefoxil lasin cookied maha ja tõmbasin sealt full tilti) , nüüd olen 9 päeva mänginud kuid rakeback lehel ei näita midagi sinnapoole, et ma saaksin pokkeriprod rakebacki.
                              (otsest rakebacki olen kogunud mingi 12$ vist ja seda ei saa ka vist ennem välja kanda, kui 50$ on olemas? )
                              Mis su kasutajanimi on?

                              Sääraste probleemidega soovitan saata kiri rakeback (at) pokkeriprod.com või kasutada RB portaali kliendituge.

                              Comment

                              • Potik
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 245

                                #2115
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Poole tunni eest sain meeldiva üllatuse: T-särk jõudis kohale - ootama pidin seda 2-3 nädalat. Eelmine tellimus tuli sealt ca 10 nädalat.

                                Comment

                                Working...