FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #2086
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Boonuse nimi on FIRST deposit bonus. Kui 120 oli esimene kanne, siis saad ka boonust 120 eest. Sellest varem ka korduvalt juttu olnud, et pole mõtet kanda 100$, kui boonust pakutakse max 600$ eest.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #2087
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Jah, Starsis saab 3 jaos kanda first depo boonust, aga full tildis minu teada küll mitte.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #2088
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Ainult esmase depo eest saad boonuse, rohkem ei midagi. Kanna sisse või välja, boonus jääb ikka sama.

        Comment

        • Stewie
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 198

          #2089
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Mis teha, et FT main lobby ette ei viskaks igakord kui laua/turniiri info aknad kinni panna? Suht tüütu on laudu kinni panna.

          E: thx pikk28
          Last edited by Stewie; 24.08.10, 00:30.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2090
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            option ja siis linnuke eest ära bring lobby in front

            Comment

            • bubba
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2009
              • 434

              #2091
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              täiesti faking uskumatu, et full tilt pole ikkagi suutnud veel local bank transferit korda teha ytlesid et neil mingi bug . Tegin igaks juhuks depositi ka UNETi kaudu et kindel olla et asi minus polnud ja ikkagi on see jama IBAN koodiga.

              Comment

              • hexa
                Räme Fish
                • Aug 2010
                • 2

                #2092
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                tere!

                tegin mingi 1a tagasi full tilti konto, aga ei kasutanud mõne saidi kaudu liitumisel rakebacki võimalust, kas nüüd ongi sellega jokk ja mul ei olegi võimalust rakebacki saada?

                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #2093
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas hexa Vaata postitust
                  tere!

                  tegin mingi 1a tagasi full tilti konto, aga ei kasutanud mõne saidi kaudu liitumisel rakebacki võimalust, kas nüüd ongi sellega jokk ja mul ei olegi võimalust rakebacki saada?
                  Kui oled sisse/välja kandeid teinud ja päris rahaga mänginud, siis enamasti jah, ei saa reikbäki. Kui soovid saada, siis peaksid ftpsse kirjutama, et tahad reikbäiki...
                  Üksikud õnnelikud on saanud nii..

                  Comment

                  • SANGPOMM
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 479

                    #2094
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    nii kuna panin esimese bonusega puusse. siis kas on võimalik kuidagi teine account teha. on olemas 2 erinevat krediitkaarti oma nime peal. Juhul kui nad avastavad selle, siis mis on tagajärjed? Kas konto nimi ja panga konto nimi peavad ka klappima raha sissekandmisel ?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2095
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks oma rakebacki probleemid saanud lahendatud uue konto tegemisega..

                      Comment

                      • Poku
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 295

                        #2096
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks oma rakebacki probleemid saanud lahendatud uue konto tegemisega..
                        Mina nt tean.
                        Mina lahendasin niimoodi selle (eelmisele kontole ka reaalse sissekande teinud ja rahaga mänginud kunagi).

                        Aga ei vastuta et kõigipuhul toimib.
                        Minupuhul toimib, saan sisse/väljakandeid teha ja ka rb tiksub kenasti, supprotiga rääkinud jms ka ja mingeid probleeme pole (ptui ptui ptui).

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #2097
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Kas uue konto tegid sama nimega või kuidas? Vanal kontol nime muuta ei saa ülejäänud võib sealt ju ära kustutada.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #2098
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            mul oli full tiltis 3 kontot ja mitte ühegagi polnud raha peale mänginud. kuna full tildis rakebacki saamiseks oli aega deponeerimiseks 60 päeva ja muidugi ma polnud seda teinud, siis kõik accoundid olid puuksus. kustutasin igast qookied jms pahna ära, tegin veel uue konto, saatsin isegi verificationi esimest korda ära, kuid fulltildi support kribas vastu et dude sul juba 3 kontot ning xxxxxx on su konto, millega võid mängida. ofc on see konto see millel rakebacki pole juurde poogitud. konto on tehtud läbi fulltiltrakeback.ee, nmad ütlesid, et nad enam aidata ei saa ning pöördu fulltildi poole. kas peaksin supporti kirjutama?

                            Comment

                            • 5gww
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2010
                              • 333

                              #2099
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              endal oli ka kaks kontot juba varem tehtud, kuid kunagi ei jõudnud sinna rahapeale kanda. nüüd tõmban kohe ps-st lesta, ja tahtsin rb ka saada ftp-sse. muutsin vanadel kontodel kõik andmed ära mis muuta sai, kustutasin ftp arvutist täielikult, kõik cookied kustutasin ära, tegin restardi, ja liitusin uuesti läbi rakebackforpoker.comi ja nüüd hakkan saama ilusti rb-i. nii mind õpetati tegema ja toimib.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #2100
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                tegin pmst samamoodi aga ei toiminud :(

                                Comment

                                Working...