Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Paljudel seda olnud, ka mul. Viige hiir kaartide peale, siis näeb mõlemat kaarti. 2+2's ka sellest juttu tehtud.
Lahendust, et seda tulevikus ära hoida, ma paraku ei tea.
Paljudel seda olnud, ka mul. Viige hiir kaartide peale, siis näeb mõlemat kaarti. 2+2's ka sellest juttu tehtud.
Lahendust, et seda tulevikus ära hoida, ma paraku ei tea.
Comment