Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Jep, algusest peale mõlemal arvutil mul nii teinud. Lahendasin enda jaoks asja nii et hiire küljel oleva nupuga viib õigesse/järgmisesse lauda (cycle to "first in line" table)
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
Comment