FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1501
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    Küsimus oli siiski spetsiifiliselt LG 23" monitori kohta ja kui palju maha võetakse. Kas tegemist on sama summaga või mitte.
    1000 punkti peaks olema MGRis 5$, seega hetkel LG 23" on 60k punkti ehk 300$ peaks minema MGRist maha.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1502
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kellegil on ka FT'is selline kala, et kui kirjutad note ja multitabled, siis see note aken kammib ära. Või noh hakkad seda note akent aktiivseks tegema, aga kirjutada ei saa, sest ta ei lähe aktiivseks vms.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #1503
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Jep on, suht kaua juba. Ma lihtsalt tõmban selle notekasti teise laua peale, kuhu ta pidama jääb ja siis kirjutan ära.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #1504
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
          On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
          On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

          Tänud!

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1505
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
            On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
            On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

            Tänud!
            Sirvi seda teemat, siin on sellest umbes 10 korda juttu olnud.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #1506
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Olen FTP-s uus ja siit ka siis küsimus.
              On võimalik FTP punkte koguda nagu starsis VPPsid. Mis ma nendega kõike teha saan peale shopi? Veidike infi sain siit - http://ee.pokernews.com/full-tilt-poker/ - , aga küsiks ikkagi täpsustuseks üle.
              On võimalik mingite turkade satakaid teha? Ma ainult cash player, turniire, SNGsid pole üldse näppinud va Rush poker, mis on päris huvitav. :)

              Tänud!
              Punktide eest saab osta kõike seda nänni, mida poes pakutakse. Ainuke võimalus punkte otseselt rahaks teha on osta nende eest turnade pileteid ja mängida SNG/MTT. Pileteid ostma hakates võid laias laastus arvestada, et 200 punkti on väärt umbes 1 dollar. Ehk kui sul on kuu ajaga näiteks 20 000 punkti kogunenud ja on vaikne plaan neid rahaks realiseerida mingi hetk, siis võid arvestada umbes 100 dollari väärtuses turnapiletitega. Reeglina on nii, et mida kalleimaid pileteid ostad, seda lähemale saad kursi 200:1, mis on parim võimalik kurss, üldjuhul on enamus keskmise väärtusega pileteid ostes see kurss õige natukene kehvem.

              Midagi muud FTP punktide eest osta ei saa, boonused ja süsteemid käivad kõik Iron man medalite eest, mida on oluliselt vaevalisem koguda kui FTP punkte.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #1507
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Low limiitide mängijatele tahaksin kirjutada 3 regularist. Täpsemalt võib nende kohta uurida PTR-ist, aga need vennad on väga regulaarsed regsid ikka (iga päev igasugustel kellaaegadel 16 lauda lahti) ja lihtsalt tuli plaan siia kirjutada nende kohta, et kui lauas istute, siis mingi edge vmt nende vastu oleks. Ise olen kokku puutunud nendega NL50-s, aga tõenäoliselt näeb neid kaNL25, NL100 ja vb mujalgi.

                El nino 1 - vend on pidevalt kõigis PL laudades, mis aktiivsed ja seda igasugustel kellaaegadel. Võtab tavaliselt tühja laua lahti ja on valmis seal HU või short handed taguma, kuni laud täitub. HU oskused on tal kesised imo, on liialt passiivne. Paari tuhande käe jooksul FR mängus pole teda bluffilt tabanud. Väga straight forward play. Alati proovige saada ta oma vasakule käele, sest mees loovutab blinde üsna kergekäeliselt. Aga kui vend vajutama hakkab, siis hoidke alt, väga suure tõenäosusega on tal mehine käsi. Statsid 12/8/2.7

                luvpotion09 - väga heade postflop oskustega ja tundub õigel ajal bluffe vajutavat ning value kätega sama liini pidi raha nöörivat. Väga raske vastane minu jaoks. Varastelt positsioonidelt on ta üsna konservatiivne (sellest ka tagasihoidlikud statsid vast), aga BvB ja BUvB on vend väga agro. Ei soovita kummalegi küljele tema juurde istuda. 10/8/1.8

                GreatDanePoker - vend on low limiitide FR durrrr lihtsalt. Üli agressiivne ja teeb täiesti haigelt ettearvamatuid liigutusi. Võimeline väga haigetes kohtades bluffima (tihti ka nii, et näitab, et on enda ära commitinud ja tegelt õhuga laseb minu tänavat). Postflop oskused on sellised, et tekib tunne, nagu ta näeks sinu kaarte. Üks parimaid LAG mängijaid, keda ma nendes limiitides üldse näinud olen. Ise väldin teda täielikult, vend sõidab alati lauast totaalselt üle. 21/16/3.1

                Kõigi kohta on üle 500 käe. Kui teil on kellegi kohta midagi spetsiifilist ja huvitavat öelda, siis laske aga tulla.

                Comment

                • 9-pokah
                  Räme Fish
                  • Feb 2010
                  • 22

                  #1508
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  hei, kas kellelgi veel on praegu (27 Mai, kell 13:55 ja juba jupp aega enne seda) Tildi serverisse saamisega probleem? veebilehte näen, aga juba tund aega ei saa mängu... mis toimub...? connecting... unable to connect to server peksab ainult vastu.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1509
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    jah... ei saa ligi.. tõenäoliselt hoolduspaus vms

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1510
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kell 13 hakkas hooldus.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #1511
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        poole kolmest lubasid ära lõpetada

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #1512
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          ja kes see eeslikarjus on?

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #1513
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #1514
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas taasver Vaata postitust
                              lobbys nyyd teist värvi need lauad kus ise istud
                              Väga hea asi see.

                              Meeldibmeeldibmeeldib

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #1515
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                lõpuks tuli ära! nuts
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...