FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #826
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas variatsioon
    aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...-poker-689666/

    selle teema lõpp on ka suures osas Rushile pühendatud
    http://forumserver.twoplustwo.com/39...-thread-672191

    http://forumserver.twoplustwo.com/78...thread-689327/

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #827
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas variatsioon
      aga mis muidu 2+2/stars/world sellest rushist arvab?
      Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

      Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.

      Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #828
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ranka
        Samuti kaotama hakkavad mängijad, kes suckivad postflopis, sest isegi fishi vastu 200BB deep AA ei pruugi olla enam nuts.
        viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good

        Comment

        • Kaitz20
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 289

          #829
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
          Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
          Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
          Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
          Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
          Väga tubli töö Full Tilt (Y)

          Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #830
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
            aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #831
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas nikitheone
              kui kõk seal nii nitid on, hakka rohkem varastama.
              aga tõeline pluss on see, et saab meeletu arv käsi mängida, niiet ironman ei tohiks enam väga probleem olla.
              See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #832
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas ranka
                Keskmine meie foorumi kasutajad teadmised >>>>>>> keskmine 2p2 foorumi kasutajate teadmised pokkerist.

                Ütleme nii, et kui rush pokker kogub populaarsust siis suurimaks kaotajaks on mängijad, kes table selectisid, bumhuntisid ja mingil määral ka mängijad, kes 24 tablesid. Suurimaks võitjaks jäävad mängijad, kes mängisid vähestes laudades ja fishid, kes armastasid gambleda.
                Heal regularil peaks olema paljud teised head regid teada, seega color tagid peaksid andma eelise.

                Aga ootame HU rush tableid, siis saab Diadema mängu tulla ;D

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #833
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Kaitz20
                  Rushi ainuke miinus on see, et Sa i saa niti lagist väga hästi eraldada, kuna andmed ei jõua piisavalt kiiresti kohale, samas kui keegi isegi mängib ainult QQ+, siis isegi sel juhul satub QQ vastamisi KK/AA ja KK/AA ja AK kõigi paaridega või KK/AA. Seega isegi nit ei saa ainult oodata AA ja siis sellega all-in minna, kuna 3-bettimine sööb ta lihtsalt ära kõikide teiste kätega.
                  Rushi kõige suurem pluss on see, et mängijad vahetavad väga kiiresti ja kui olla enamvähem tight, siis stacki duubeldamine või kolmekordistamine ei ole ülejõu käiv ülesanne. Hitid korra enda seti ära või lähed AA vs JJ+ all-in pf. Edasi on juba enda teha, kui tugevalt Sa ennast 300bb+ mängus tunned. Kuid rushi ka hea omadus on see, et saad alati välja minna ja 100bb alustada.
                  Lisaks veel meeletu arv kogus käsi, mida jõuad mängida. Ma mängin 21 lcd monitoril ning 4 suurt lauda mahuvad ilusti ära ja tunnis peaks ka kuskil 800-1000 kätt tulema, oleneb kui vähe käsi sa otsustad mängida, kas kaitsed blinde, 3-betid lightilt jne.
                  Seega kord kui oled rushi mänginud, ei näe mingit põhjust miks peaks nl 100, isegi ilmselt nl 200 tagasi minema regulari laudade juurde. Kus kujuneb regularidega hull metagame ja lõpetated shovides Sb AJ, kuna BU ju alati 4-betib Sinu 3-beti peae.
                  Lisaks on rushis min buy-in 40bb, et shortstackid seal enam tüli ei tee.
                  Väga tubli töö Full Tilt (Y)

                  Ahjaa, kui eile avati lauad, siis ma lõpetasin ühes lauas 600bb (ehk 300$ stackiga, seda regular lauas on võimatu saavutada 2 tunniga)
                  Põhimõtteliselt sa väidad, et sul on readideta mängides edge suurem?

                  Shortstackid ei tee enam tavalistes laudades ka tüli enam btw kui sul selle update kõige tähtsam osa kahe silma vahele jäi.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #834
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Pahvak
                    See ironman eesmärgina on sama hea kui FPP-d.
                    lol, ei. see on lisaväärtus.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Kaitz20
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 289

                      #835
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ma ei tea. St ma pole kindel, et ma suudaksin vastast ära kasutada, kui ma temaga koguaeg ühes lauas mängin ja ta on enamvähem 22/18/3 statiga ja 3-betib suht hea sagedusega. Rushis ma saan teha otsuseid väga palju instiktist lähtuvalt. Ehk kui oleme deep ja ma olen positsioonis, miks mitte 3-bettida KJs ja siis ka callida 4-bet ip ? :D kui arvad, et vastane võib seal 4-bet bluffida ning sul on hea käsi.
                      Kuna ma teen otsuseid u sekundi jooksul, siis mulle lihtsalt rush meeldib ja ma ei pea omama väga suure reade vastaste kohta, et neid seal võita.
                      Näide: http://www.pokerhand.org/?5102865
                      Mis kasu oleks mul eelnevates readidest, kui me oleme mõlemad deep, mis muudab mängu algset iseloomu ja seda kuidas ta otsustab enda käsi mängida. Lihtsalt tuleb üritada nii hästi kui suudad vastase panna käte peale, mis antud juhul oli kas busted flushdraw või AJ. Kuna mul endal A high flushdraw, siis tean, et tal midagi näit AK/AQ pole ja kuna busted flushdraw hulga tõenäolisem käte kombinatsioonide osas, siis river on call isegi unknown vastu.

                      PS! Ja shortstäkid ei olnud tõesti minu postituse ajendiks, lihtsalt on hea, et neid rushis pole,kuna väga vilets oleks mängida 300bb deep aj pead koguaeg vaatama, kas keegi tahab minna 20bb all-in või mitte

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #836
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        mujal ka enam pole, regular laudade min bi tõsteti 35bb peale

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #837
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas eddi
                          viitsid põhjendada? rushis pidid vastased just tightimad olema ehk AA still good
                          Mida deepim on stäkk, seda vähem mängivad ülepaarid ja top-paarid ning seda rohkem väärtust on tõmbekätel - suited connectorid, gapperid, väiksed taskupaarid jne. Fish ei armasta eriti foldida ja kui tema avab 100BB MP-lt näiteks 98s-iga ja sa 3betid AA-ga siis enamus ajast on see kasumlik ükskõik, mida fish ka ei tee (sa ootad calli). Kui on stäkid 200BB siis fish ikka ei foldi aga nüüd on ta implied oddsid juba tunduvalt paremad, et call võib isegi toota kasumit eriti siis kui sa pead fishi fishiks, kes alati ülemängib oma top-paare vms. ja maksad ta enamus ajast välja. Kui fish floppab isegi top paari siis isegi tema ei ole nõus sul stäkki välja maksma või veel hullem võib mõista, et see käsi võib talle maksma minna 200BB ja loobub koheselt.

                          Ühesõnaga mida deepimad on stäkid, seda rohkem peab mängima postflopis ja seda rohkem peab mängima käsi, millel on suure käe potentsiaal, seda tänu implied oddsidele. Mida väiksemad on stäkid, seda rohkem väärtuslikumaks muutuvad suured paarid ja suured kaardid.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #838
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            ma tahaks rushi kohta seda ka öelda, et ärge mingeid järeldusi a la "ma crushin seda mängu" ja "hakkan rushi-proks" tegema, see mäng on kuradi soft lihtsalt sellel põhjusel, et see on uus asi, kuhu on fishid kogunenud ja enamus regid on kas liiga tightid või liiga loosed(oojee openraisin ATC suudan mina igatahes läbi näha - mängijad korduvad üsna tihti).

                            Oleneb fishidest, aga ma eeldan, et mõne kuu pärast on seal winrated nullile lähemal kui "tavalises" pokkeris, mis tähendab super-high variance'it.

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #839
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ilmselgelt on see ülimalt populaarne praegu. Ei tea, kas pokerstarsi vennad nats muretsevad ka sellise uuenduse pärast konkureeriva saidi poolt?

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #840
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                See rush poker on sitax coooool :O täiesti metsas, kui starsi selline asi varsti ei teki, siis liigutan rolli sealt ära.

                                Comment

                                Working...