FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kuidas see täpselt toimub ?Algselt postitas kilu6
Tavalisele mängijale 27% + ca 3% FTP punktidest, seega ca 30%.
Ja selle iron maniga ..kas see 25 päeva läheb käima kuu 1 päevast nt 1.veb-28.veb, et kuukeskelt alustades pole lootust iron maniks saada?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Homme peaks tulema FTP uuendus"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kella 2st päeval umbes peaks see uuendus toimuma, tähtis sellepärast, et selle uuendusega tõstetakse standard laudades min buy-ini.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
jah, sest seal hetkel puuduvad min 50 bb lauad ning deep lauad ei kompenseeri seda"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Comment
Comment