FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jott
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 183

    #751
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas Pumper
    Tere,

    kuidas saab pending transactionit FTP-s canceldada, no kuidagi ei leia seda nuppu. Paras jama.

    KIIRE ON SELLE PROBLEEMIGA, AIDAKE FTP kalad, Lenc v keegi???
    Mail supporti, muud mood ei tohiks küll saada

    For deposit or withdrawal inquiries, please contact:
    cashier@fulltiltpoker.com

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #752
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Jep, lugesin foorumitest ka, et kunagi oli olnud see cancel nupp pending transferile, aga nüüd peab ise otse ühendust võtma, et canceldada.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #753
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas flipmachine
        mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
        on loogish ?

        NL25 6max 1500 kätt päevas


        We Will Pay You:
        Daily:$24.3
        Weekly:$170.09
        Monthly:$741.15
        Yearly:$8893.8
        Olen FTPs mänginud 6-max NL25-te ca 4 kuud ja nibin-nabin olen 300 taala RB per kuu täis saanud. Volume ca 40K käsi kuus.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #754
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          No mida vähem RB tagasi saad, seda vähem oled maksnud.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #755
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Pahvak
            No mida vähem RB tagasi saad, seda vähem oled maksnud.
            seda küll, aga lihtsalt uutele tegijatele teadmiseks, et need numbrid, mis rakeback calulatorid väljastavad ei vasta tegelikkusele ligilähedalegi.


            Comment

            • bAttery_
              Julm Donk
              • Nov 2009
              • 37

              #756
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Tere.

              Plaaniks varsti kolida FullTilti, kuna Trios on suht vähe NL10 fullring laudu, mida sooviks hakata mängima varsti. Aga küsimus iseenesest oleks see, et kui ma teeks nii 300$ deposiidi first sign-up boonuse raames, kas siis kui näiteks kogu boonus pole lahti mängitud võiks teha nii 100$ cashouti kui bankroll kasvanud 400-500$.

              Ja kui teha cash-outi kas siis see mõjutab first deposite boonuse summat, et näiteks ei saagi enam 300$ suurust first depo boonust, vaid hoopis max 200$ või kaotab üldse äkki see boonus oma kehtivuse?




              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #757
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas rrrr
                Olen FTPs mänginud 6-max NL25-te ca 4 kuud ja nibin-nabin olen 300 taala RB per kuu täis saanud. Volume ca 40K käsi kuus.
                päris hea rb ehk siis kui ma lasen NL25 FR-s kuskil 75k käsi kuus, siis võiks rakebackiks arvestada kuskil 500 daala?

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #758
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas bAttery_
                  Tere.

                  Plaaniks varsti kolida FullTilti, kuna Trios on suht vähe NL10 fullring laudu, mida sooviks hakata mängima varsti. Aga küsimus iseenesest oleks see, et kui ma teeks nii 300$ deposiidi first sign-up boonuse raames, kas siis kui näiteks kogu boonus pole lahti mängitud võiks teha nii 100$ cashouti kui bankroll kasvanud 400-500$.

                  Ja kui teha cash-outi kas siis see mõjutab first deposite boonuse summat, et näiteks ei saagi enam 300$ suurust first depo boonust, vaid hoopis max 200$ või kaotab üldse äkki see boonus oma kehtivuse?
                  Minu teada võid seal välja cashida nii palju kui tahad. Boonus tuleb sul lahti mängida, seega see mis sul lahti mängitud on sinu oma ja kanna välja kui tahad. Ülejäänud boonus jääb ikkagi kehtima vana moodi. Näiteks kui sul 300$ boonus, mängid 150$ ära. Kannad papi välja. Siis 150$ boonust jääb veel lahti mängimist ootama. First depo boonuse lahtimängimiseks oli vist päris pikk aeg ka, pool aastat maybe isegi :) Seega cashout ei mõjuta boonuse summat.

                  Comment

                  • vinney
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 473

                    #759
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    4kuud on boonuse jaoks

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #760
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      ja milleks seda kanget cashouti vaja teha on.. grindi oma boonus lõpuni lahti ja siis cashouti.. mina küll kahtlustan, et boonus võib cashouti peale katkeda..

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #761
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ma nüüd teen selle commandi värgi ära, aga oskab keegi öelda, mis onfot see annab neile, et mida nad sealt näevad. Ma nii võhik et ei tea midagi selle koha pealt.

                        Comment

                        • jott
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 183

                          #762
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          The tracert command is used to visually see a network packet being sent and received and the amount of hops required for that packet to get to its destination.

                          Põmst sa ei data vahetus sinu ja ftp läbi ei käi otse. Vahepeal erinevad 'hüppekohad', neid nad saidki sellega. Ei kujuta ette küll kuidas nad seal selle vea peaks üles leidma.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #763
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            1) Kui kaua laekub teil rakeback( laekumise all mõtlen, ilmub nähtavale sinna fulltiltrakeback kontole) , kui tegite fulltiltrakeback.com kaudu ?
                            2) Kas ma võin kasutada FTP-sid boonuse lahtimängimsie ajal ala turniirideks või muuks?
                            3) Kuidas iron maniks saab ?

                            Comment

                            • jott
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 183

                              #764
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas flipmachine
                              1) Kui kaua laekub teil rakeback( laekumise all mõtlen, ilmub nähtavale sinna fulltiltrakeback kontole) , kui tegite fulltiltrakeback.com kaudu ?
                              2) Kas ma võin kasutada FTP-sid boonuse lahtimängimsie ajal ala turniirideks või muuks?
                              3) Kuidas iron maniks saab ?
                              1) Paari päeva jooksul on nähtaval vist, aga ei vaata igapäevaselt sinna
                              2) Jah
                              3) Iron man tasemed: mingi hulk päevi kuus peab teenima vähemalt teatud arv FTP-sid
                              pronks: 15p 100FTP või 20p 50FTP
                              hõbe: 15p 200FTP, 20p 100FTP, 25p 50FTP
                              kuld: 20p 200FTP või 25p 100FTP
                              iron: 25p 200FTP

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #765
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                iron: 25p 200FTP ehk pean 25 päeva järjest igapäev teenima min 200ftp ? noo sellisel juhul pole probleemi 8)

                                Comment

                                Working...