FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #736
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas mkva
    Uh, annab otsida nüüd..
    Need saad ju oma pandud pildilt maha lugeda lihtsalt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #737
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas mkva
      Sain vastuse sellele teemale, kui mulle üks kaart jagati...

      Hello xxx,

      Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

      We reviewed your account and are unable to locate the tournament in which you experienced connection issues.

      We'll need some additional information to further research your disconnection. Please reply to this email and provide us with as much of the following information as you can:

      Kas ma olen loll, või mis see connection siia puutub vms ?

      Igatahes pean tournament Id ja BI ja muu täpse mällu saatma. Uh, annab otsida nüüd..
      Ma ei ole IT tehnik aga äkki ühendus puutub siia sellepärast kuna mingil põhjusel ei jõudnud kogu info FTP serverist sinu arvutisse ja seetõttu nägid ka ainult ühte kaarti.

      Igastahes turniiri ja käe ID saad ju oma screenshotilt mille postitasid.
      Turna ID: 130570273
      Hand ID: #17377819110

      Suu screenshot:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #738
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Saatsin uue emaili kogu neile ära, nende poolt küstitud lisainfoga. Jääme ootama..

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #739
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas mkva
          Saatsin uue emaili kogu neile ära, nende poolt küstitud lisainfoga. Jääme ootama..
          Kui sa neile eelmine kord emaili saatsid koos selle screenshotiga siis ma oleks neid natuke sõimanud ka, sest kogu info oli ju pildil olemas.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #740
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas ranka
            Kui sa neile eelmine kord emaili saatsid koos selle screenshotiga siis ma oleks neid natuke sõimanud ka, sest kogu info oli ju pildil olemas.
            Tegin seda. Mitte toorelt, natuke varjatult, kuid piisavalt arusaadavalt ja samas nö poliitiliselt.

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #741
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Tuli siis uus kiri.

              Hello xxx,

              Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

              The issue you are experiencing is caused by connectivity issues, please carry out the instructions below:

              First, we need some information about your Internet connection. Please answer the following three questions in your reply to this email:

              1) What type of Internet connection do you have?
              2) What Internet service provider are you using?
              3) Are you using a wireless Internet connection?

              Next, we would like you to run a traceroute and email it back to us. The traceroute will help us determine why your connections to the server may be weak and target the source of the issue.

              To generate and send a traceroute report, please follow these steps:

              If you are running Windows XP, please follow these three steps:

              1) Click on "Start" and select "Run...".
              2) Type "command".
              3) Select "OK". This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

              If you are running Windows Vista, please follow these three steps:

              1) Click on the Windows logo in the corner of your screen.
              2) In the "Start Search" field, type "command".
              3) Press the "Enter" key. This will bring up a "command prompt" window with a cursor blinking next to the ">" symbol.

              After loading the command prompt window, just follow these four steps to complete the traceroute:

              1) In the command prompt window type the following: tracert 12.345.67.8 and press "Enter".
              2) When you see "Trace Complete" in the bottom of the command prompt window, right-click inside of the window and choose "Select all".
              3) Press the "Enter" key to copy the command prompt text to the clipboard.
              4) In your reply to this email, press "Ctrl" + "V" to paste the command prompt text into the body of the email.

              Once we receive your traceroute report and response to our questions, we'll be able to determine the best way to assist you.

              Thank you for your cooperation. If you have any questions or concerns, please feel free to contact us. We're always happy to help.

              Regards,

              David
              Technical Representative
              Full Tilt Poker Support

              Pole üldse mingi itivend, seega ei saa üldse aru, et mis see ingo ananb neile ? Sellega ma saan hakkama tho, mida nad tahavad.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #742
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Mängu ajal selle peale ei tulnud obv, et laud kinni ja lahti teha eks?

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #743
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kui sa hoiad hiirt enda kaartide kohal ,siis näitab ka väikselt mis su kaardid on (sama ka flopi puhul).

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #744
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Nüüd tean, enne obv ei teadnud.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #745
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kas 16 lauda max FTs?? Vist oli nii jah?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #746
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas akristjan
                        Kas 16 lauda max FTs?? Vist oli nii jah?
                        jah

                        Comment

                        • saast
                          Räme Fish
                          • Oct 2008
                          • 22

                          #747
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kas keegi teab, mis kõlblikkusest siin räägitakse sõbraprogrammis http://www.fulltiltrakeback.com/ee/sobraprogramm/

                          "Meie meeskond kontrollib manuaalselt Sinu kõlblikkust ülekandeks ning liidab Sinu sõprade poolt teenitud täiendavad 5% Sinu arvele, liites selle kokku Sinu poole teenitud rakebackiga järgmiseks kuuks."

                          kas peab olema teinud raha sissekande või mänginud mingi arv käsi või mis tingimustel sa ei kõlba soovitajaks?

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #748
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas saast
                            kas keegi teab, mis kõlblikkusest siin räägitakse sõbraprogrammis http://www.fulltiltrakeback.com/ee/sobraprogramm/

                            "Meie meeskond kontrollib manuaalselt Sinu kõlblikkust ülekandeks ning liidab Sinu sõprade poolt teenitud täiendavad 5% Sinu arvele, liites selle kokku Sinu poole teenitud rakebackiga järgmiseks kuuks."

                            kas peab olema teinud raha sissekande või mänginud mingi arv käsi või mis tingimustel sa ei kõlba soovitajaks?
                            kuidas sa soovitad, kui ise ei mängi seal? ???

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #749
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas flipmachine
                              mõned kogenenumad võikisd asja kinnitada, kasutasin seda rakeback calculatorit ja see andis sellise tulemuse.
                              on loogish ?

                              NL25 6max 1500 kätt päevas


                              We Will Pay You:
                              Daily:$24.3
                              Weekly:$170.09
                              Monthly:$741.15
                              Yearly:$8893.8
                              lihtsalt teadmiseks, et tegelikkus on 3-4x madalam umbes. Ei kujuta ette, kuidas need kalkulaatorid seal arvutavad..:S .

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #750
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Tere,

                                kuidas saab pending transactionit FTP-s canceldada, no kuidagi ei leia seda nuppu. Paras jama.

                                KIIRE ON SELLE PROBLEEMIGA, AIDAKE FTP kalad, Lenc v keegi???

                                Comment

                                Working...