FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #721
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas mkva
    Sinna oleks siis vist kõige õigem endal mure/kaebus kirjutada ?

    Try Spin & Go – our fast 3-player game with prizes up to $1,000,000. New players can also claim a Welcome Offer. Terms apply.

    Seal korjab selle üles mitte klienditeenindus, vaid mõni nerd progeja, keda marketing ei koti kubemekarvavõrdki. Aga kirja võid kirjutada a la:

    Dear FullTilt,

    FullTilt has been the site of choice for me because of your advertised image as a transparent, honest and well-working site that maintains the best standards of quality and integrity. I regret to inform you that my opinion of FullTilt as such got shattered today when I came across a blatant error on the site as I was dealt just ONE CARD in Texas Holdem game. Needless to say, this makes any player question the consistency and integrity of the site and raise obvious concerns over the safety of playing there.

    I would expect at the very least to be refunded a full buy-in together with your proposed compensation and explanation to the situation. Any player paying you the rake you live off would expect these situations not to happen again in the future. I attach the screen shot and the hand history of the particular hand for you to study.

    Sincerely yours,
    Your Bad Publicity

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #722
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      wow, tänan. Nüüd tuleb ainutl vaadata kuhu see teele panna.

      Comment

      • carpc
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 44

        #723
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Hey
        Pole tervet teemat läbi lugenud, aga viimastel lehekülgedel ei märganud.
        Kas on võimalik panna ka kuskilt klaviatuurilt asju juhtima?
        Ala space on fold, enter call jms...
        Läpakal kadus hiir ära ja tahaks täna paar turnat teha, aga kuskilt hiirt ei saa sellisel kellaajal.
        Tänud.

        Comment

        • altzie
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 169

          #724
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Comment

          • $Lauri$
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 479

            #725
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas $Lauri$
            No jah, jõulud ammu läbi, aga pole siiamaani kohale tulnud, äkki järgmisteks jõuludeks.
            Wow, tuligi kohale täna.

            Comment

            • pkmarek
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 193

              #726
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas $Lauri$
              Wow, tuligi kohale täna.
              ma loodan et mul tulevad siis mõlemad kohael :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #727
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                btw.. kas FTP uuendused vms on juba tehtud.. see sama kus shortstackide elu raskeks tehti jne?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #728
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  ei
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Unabomber
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 154

                    #729
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tegin ennast full tilti kasutajaks läbi fulltiltrakeback.com-i
                    Seal paluti mul mingi 3 päeva oodata, kuni nad vaatavad, kas ma olen piisavalt kõva mees, et rakebacki saada. Pokernewsis öeldi, et oodakse see kiri kannatlikult ära. Aga kas ma võin samal ajal ikka pokkerit ka pelada...või pean hooidma oma depo raha kontol puutumatuna niikaua, kuni kiri tuleb? kellegil on kogemusi?

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #730
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Hakka mängima

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #731
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        rakeback hakkab jooksma, kui vastus käes, aga mängida saad enne seda ka

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #732
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Unabomber
                          Tegin ennast full tilti kasutajaks läbi fulltiltrakeback.com-i
                          Seal paluti mul mingi 3 päeva oodata, kuni nad vaatavad, kas ma olen piisavalt kõva mees, et rakebacki saada. Pokernewsis öeldi, et oodakse see kiri kannatlikult ära. Aga kas ma võin samal ajal ikka pokkerit ka pelada...või pean hooidma oma depo raha kontol puutumatuna niikaua, kuni kiri tuleb? kellegil on kogemusi?
                          Ka PokkeriProd.com pakub FTP-le rakebacki (ja ka paljudele teistele tubadele - http://rakeback.pokkeriprod.com/). Miinuseks on see, et puuduvad freerollid aga plussiks võin öelda, et on kiireim support ning kindlasti ühed kiiremad ja paindlikumad väljamaksed.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #733
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Sain vastuse sellele teemale, kui mulle üks kaart jagati...

                            Hello xxx,

                            Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

                            We reviewed your account and are unable to locate the tournament in which you experienced connection issues.

                            We'll need some additional information to further research your disconnection. Please reply to this email and provide us with as much of the following information as you can:

                            Kas ma olen loll, või mis see connection siia puutub vms ?

                            Igatahes pean tournament Id ja BI ja muu täpse mällu saatma. Uh, annab otsida nüüd..

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #734
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Kellegil on aimu, kas FT happy hour ajal teenitud punktid loevad boonuse lahtimängimisel, näiteks teenin 400ftp happy raames ,siis korrutatakse see 2 = 800ftb ? kas boonuse arvestuses teenisin siis 800p ?

                              Comment

                              • pkmarek
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 193

                                #735
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                boonuspunktid ei loe

                                Comment

                                Working...