FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Despire
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 14

    #646
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas leits
    mul ka ca 26k punkti vedeleb, millega mdiagi teha pole. mis moodi ma neid turna sisseostuks saan kasutada?
    Mina olen kasutanud nii et võtan Medium turnad seal 24 $+2 $se turna lahti ja siis selle all on sateliidid,nt: 1800ftp 9 inimest ja 3 esimest saavad 24 $ tokeni.
    Neil 250.000$ ste turniiride sisseost oli umbes 1100 ftp vist.

    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #647
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      http://forumserver.twoplustwo.com/51...counts-661784/

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #648
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Selline küsimus siis,et plaanin jan 2010 full tilti nl25 6max mängima minna. Kuidas on lood selle boonusega 600$ depo, palju peab käsi mängima,et see täielikult lahti saada ning kuidas toimub rakebacki saamine. Veel kuna ma ei ole iial saanud boonuseid ega rakebacki kusagil :o siis ei tahaks umbes ka regama minna , vaid sooviks teada,kuidas peaksin selle affiliti saitidega seda tegema? võtan seal mingi koodi ja panen selle lihtsalt lahtrisse, kus küsitakse ja olengi rakebacki valmiduses ?

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #649
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas flipmachine
          Kuidas on lood selle boonusega 600$ depo, palju peab käsi mängima,et see täielikult lahti saada ning kuidas toimub rakebacki saamine. Veel kuna ma ei ole iial saanud boonuseid ega rakebacki kusagil :o siis ei tahaks umbes ka regama minna , vaid sooviks teada,kuidas peaksin selle affiliti saitidega seda tegema? võtan seal mingi koodi ja panen selle lihtsalt lahtrisse, kus küsitakse ja olengi rakebacki valmiduses ?
          Esiteks 600$ depo kohta. 1 FullTiltPoint = 0.06$ boonust. Boonust saad kätte 10% kaupa. Ehk 60$-sed tükid iga 1000 ftp tagant. Täisboonuse saamiseks vaja koguda 10k ftp-d. Kui depod näiteks 300$ siis 30$-sed tükid ja iga 500ftp tagant jne. Aega boonuse vabastamiseks oli vist lauasa pool aastat vms. Päris pikk aeg. NL10-s oli miskit 1000kätt - 100punkti, NL25-s võib siis äkki olla miski 600 kätt 100 punkti kohta. Rakebacki pakkujaid on erinevaid. Valid oma aff-i ja järgid juhiseid, aga põhimõtteliselt tuleb jah FTP-sse konto tegemisel panna afiiliate-i kood sisse.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #650
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            NL25 6max eile 991 käega 125 punkt. Ehk siis 80K käsi peab olema mängitud 600 taala vabastamiseks.

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #651
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              ok , aga kas rakeback kehtib boonuse vabastamisega samalajal ning kas see on 27% ?

              Comment

              • jott
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 183

                #652
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                http://pokerforums.fulltiltpoker.com...play48863.html loe sealt esimene vastus läbi. Räägib su ftp ja rb asjad selgeks

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #653
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  ty..uurin-puurin

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #654
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • altzie
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 169

                      #655
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas kilu6
                      Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud.
                      Mõnus. Päris kiirelt.
                      Eks peab ise ka hakkama vabastama, aga ma usun, et mul läheb mitu päeva :)

                      Need punktid SNG'dega või cashiga?

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #656
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas kilu6
                        Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Mis limiidis ja mänguvormis niimoodi punkte antakse?

                        Comment

                        • R1naldo
                          Jube Noob
                          • Apr 2009
                          • 143

                          #657
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          kilu multitableb high stakes sitngosi, eks neid FTPsi tule seal hoolega

                          Comment

                          • jott
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 183

                            #658
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            9:45 oli kell 2:45 ET järgi. Kas kilu6 sa tegid 2h45minutiga 8500ftp-d?

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #659
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas kilu6
                              Tehke järgi, esimese päevaga juba year-end bonus tehtud.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Software bug obv.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #660
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                fu ma pool tundi nuputasin mida peab tegema et 2 tunniga üle k$ rake maksta

                                Comment

                                Working...