FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • R1naldo
    Jube Noob
    • Apr 2009
    • 143

    #616
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    tere,
    seletage mulle palun kuidas see cashout (withdrawal) käib.
    raha tahan kanda SEB.
    seletage palun täpselt mis ma nendesse lahtritesse kirjutama pean

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #617
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas R1naldo
      tere,
      seletage mulle palun kuidas see cashout (withdrawal) käib.
      raha tahan kanda SEB.
      seletage palun täpselt mis ma nendesse lahtritesse kirjutama pean
      logid oma SEB internetipanka sisse... sealt saad enamuse infot kätte

      City: Tallinn
      bank name: AS SEB PANK
      BIC vms: EEUHEE2X
      IBAN: kui internetipanka sisse logid, siis klikkad oma arvelduskonto lingile.. seal all on kirjas IBAN: EE0310xxxxxxxxxxxx

      rohkem vist midgai muud polnudki.. oma nime oskad üles leida küll juhiloa vms pealt:-P

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #618
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        ja selgituseks lisa kindlasti TITTIES

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #619
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Kes mida on ostnud nende kogunenud FTP punktide eest ? elektroonika poolest saab ainult tellida UK/EU all olevaid asju ? enamus kuni 20k asjad tunduvad nonsense tellimiseks, silma jäid näiteks selliste saitide nagu cardrunners ja stoxpokkeri liikmesstaatus.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #620
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            raamatutid, riideid, custom jersey .. igast sitta olen votnud

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #621
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Try live roulette online with real dealers. Play European, American, and themed roulette for real money online in India.


              Keegi on seda kasutanud? Muljeid? Kus on konks.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Despire
                Räme Fish
                • Aug 2009
                • 14

                #622
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                see kuu tegin ka endale stoxpokersisse kasutaja mängisin piisavalt punkte ära ja teoorias peaks uuest aastast saama videosid vaatama hakata.
                Tellinud olen endale kohvri ja nüüd viimanekord tellisin igast jura. nüüd leidsin 1800 ftp sed SNG kus esimesed 3 saavad 24 $ tokeni, mis ka suht normaalne, sest pest ei leia enam midagi tellida ja neile 250.000$ stele mis nüüd tulevad saab ka 1,100 ftp ga vist oli sisse osta.

                Comment

                • jott
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 183

                  #623
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas teerajaja
                  Kes mida on ostnud nende kogunenud FTP punktide eest ? elektroonika poolest saab ainult tellida UK/EU all olevaid asju ? enamus kuni 20k asjad tunduvad nonsense tellimiseks, silma jäid näiteks selliste saitide nagu cardrunners ja stoxpokkeri liikmesstaatus.
                  Tildi kasutajana pole väga mõtet osta neid staatusi, kuna kasutajad kes koguvad piisavalt punkte saavad CR ja stoxxi tasuta. Eelpool räägiti sellest pikemalt.
                  Punnide eest võetud väikest nodi, piljardikii, chipikohver, 24' monitor.

                  Comment

                  • R1naldo
                    Jube Noob
                    • Apr 2009
                    • 143

                    #624
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kellegil veel pani FT pange ja uuesti sisse ei saa?

                    Comment

                    • tilps
                      Julm Donk
                      • Oct 2009
                      • 26

                      #625
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas R1naldo
                      kellegil veel pani FT pange ja uuesti sisse ei saa?
                      ei saa sisse jah :(

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #626
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Comment

                        • pkmarek
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 193

                          #627
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          jama, mul just ühes lauas oli KK ja 3bettisin ning üks vana callis... ning siis viskas välja ;D

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #628
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Sama jama

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #629
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              sama jama. krt mul üks turna heas seisus, välja visates oli 13 koha stäkk

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #630
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                ma arvan, et tegemist on serveriruumi põlenguga:D

                                Comment

                                Working...