FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Booyaka
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 249

    #586
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas runnar
    ilmselt on vaja enne x punkti teenida, vaata oma boonuste alla vms
    Pole kusagil ühtegi boonust näha :(

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #587
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #588
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas tolmuahv
        Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.
        See oleneb suuresti ka mis laudades mängida, sest punkte tuleb ka siis kui ise oled käe preflop foldinud.
        Aga mingi suurusjärk nt. enda tänase rake ja punktidega suhtega arvestada, oleks 2500FTP = $275

        Comment

        • -Siim-
          Julm Donk
          • Dec 2008
          • 56

          #589
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Booyaka
          Ei hakanud kogu teemat läbi kandma, aga kas keegi ironman shopist raha boonust on võtnud? shippisin endale, aga raha ei taha kontole tulla, juba pool nädalat möödas + mailile support obv, ei vasta!
          Ostsin ka juba nädal tagasi ja sama asi. Raha pole ja kuskil seda ka mitte, palju punkte peab teenima, et raha saaks. Saatsin suppoti kirja, nädal läks aega ja siis ütlesid, et saadavad minu probleemi õigel osakonnale või midagi sellist, ehk siis näeb.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #590
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas tolmuahv
            Kiire küsimus: Mitu USDi on vaja rake maksta FTP-s, et teenida 2500 FTP punkti? Suurusjärk sobib ka. Tänud.
            turnadel 1$ reiki = 7 punkti.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #591
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Tänud, Ment, Altzie.

              Comment

              • Despire
                Räme Fish
                • Aug 2009
                • 14

                #592
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas -Siim-
                Ostsin ka juba nädal tagasi ja sama asi. Raha pole ja kuskil seda ka mitte, palju punkte peab teenima, et raha saaks. Saatsin suppoti kirja, nädal läks aega ja siis ütlesid, et saadavad minu probleemi õigel osakonnale või midagi sellist, ehk siis näeb.
                Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.

                Lisaks veel küs. et see Ironmani Year-End boonus, keegi mäletab kunagi oli sarnane Mid-Year boonus. Kas siis sai selle $ kohe kätte või sa saad boonust mille pead mingi ajajooksul lahti mängima ?

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #593
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Kordan siin oma teises teemas esitatud palvet: Kas keegi Full Tilti mängijatest oleks nõus tegema endale tasuta Stoxpokeri konto ja jagama ligipääsu sellele lehele? FTP mängijale on see täiesti tasuta, no strings attached. Ainus tingimus ongi, et peab olema FTP's aktiivne mängija ja mingi hulga FTP kogunud. Keegi neid punkte, rakebacki vms maha ei võta kontolt. Ise mängin Starsis ja ei tahaks vahetada hetkel tuba.

                  Stoxpoker.com'st huvitavad mind õppevideod. Oleksin abi eest tänulik. Vajadusel võin sümboolselt maksta selle eest. PM kui keegi saab aidata.

                  Comment

                  • jott
                    Jube Noob
                    • Jul 2009
                    • 183

                    #594
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas Despire
                    Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.

                    Lisaks veel küs. et see Ironmani Year-End boonus, keegi mäletab kunagi oli sarnane Mid-Year boonus. Kas siis sai selle $ kohe kätte või sa saad boonust mille pead mingi ajajooksul lahti mängima ?
                    Ironman mid-year tuleb lahti mängida

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #595
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas tolmuahv
                      Kordan siin oma teises teemas esitatud palvet: Kas keegi Full Tilti mängijatest oleks nõus tegema endale tasuta Stoxpokeri konto ja jagama ligipääsu sellele lehele? FTP mängijale on see täiesti tasuta, no strings attached. Ainus tingimus ongi, et peab olema FTP's aktiivne mängija ja mingi hulga FTP kogunud. Keegi neid punkte, rakebacki vms maha ei võta kontolt. Ise mängin Starsis ja ei tahaks vahetada hetkel tuba.

                      Stoxpoker.com'st huvitavad mind õppevideod. Oleksin abi eest tänulik. Vajadusel võin sümboolselt maksta selle eest. PM kui keegi saab aidata.

                      Ma tegin endale sinna konto aga saan vaadata ikkagi ainult mingisuguseid 3min lõike...see et 1 video oli pikem see oli vist erand!

                      E: pean uurima kuidas neid nädalasi varante saaks!

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #596
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        seal jookseb bänner "Truly free poker training". Sinna regad + connectid oma FTP username ära. Nüüd pead teenima 3000-8500 FTP punkti ja siis saad kuuajase accessi kätte. Saad ka varem aga proportsioon punktidega ja ka jama. Reklaam ütleb, et punkte ära ei võeta ja MRG-st maha ei lähe.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #597
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Mis on normaalne BB/100 FTP NL50-s? Kuskil 5 kanti 100k käe peale?

                          Comment

                          • runnar
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 740

                            #598
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            hem ütleb, et mul 9, 60k kätt. võiks vist parem olla, aga ma cashis suht donk kah

                            Comment

                            • -Siim-
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 56

                              #599
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Despire
                              Anna teada kuidas asi laheneb, sest endal oli ka plaan uuel kuul see 100$ võtta.
                              Bonuse ostsin 1. detsembril ja täna tuli lõpuks bonus offer. Ehk siis aega läks 10 päeva ja nüüd saan lahti mängima hakata, 333.33 FT punkti eest saab 20$, aega on 3 kuud.

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #600
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                läbi FTRB saab 5% sõbra reigist, nii et 20% sõbra reikbäkist ei tundu küll müstilise pakkumisena

                                Comment

                                Working...