FullTilt - probleemid ja küsimused
Collapse
X
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kuidas suurust sealt valida? USA nr on suht meelevaldsed võrreldes meie omadega.Algselt postitas Madis VeryKäisin just "Scottevest Hi-tech Ultimate Hoodie"il järel.
999999999x Off the hook pusa tõesti.
Plaanis see-samune pusa tellida, aga suurusega ei tahaks puusse panna.
Mis suuruse tellisid ja kas oli paras?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Ei erine suurused midagi. Tahtsin Li, tellisin Li ja sain sobiva Li :D.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
No ma olen USAst paaril korral saanud sellise L suuruse, mis EUs vastab M-le, ehk pusad on konkreetselt väikeseks jäänud.
Kas sealne L = ca 180cm?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Jah, aga sellega õnneks oli L, kui meie L. Ma pikkust öelda ei oska aga M oleks mulle kindlalt väike :D.
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Küsimus siis selline, et kuidas on võimalik FT-s rakebacki saada? Olen juba mõnda aega seal mänginud, aga www.fulltiltrakeback.com näitab ikka 0. Saatsin sinna ka uuriva kirja, aga nagu sealt vist nüüd selgub, saaksin ma reiki tagasi vaid siis, kui oleksin nende kaudu FT-sse ennast reganud ja softi alla tõmmanud. FT sain aga muid kanaleid pidi ja hetkel tegelen seal boonuse vanastamisega. On kellelgi kogemusi sellega seoses?
Comment
-
Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Sa ei kasutanid nende koodi ja ei tõmmanud sealt kaudu proget alla.. ja nüüd imestad miks seal lehel sul rakebacki ei näita ?
Comment
-
Comment