FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #301
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Example:

    Sa tahad, et ma ostaks sulle selle harley mis on vist 3 milli. Transferid mulle iga 1k eest nt 5$ ehk total 15,000$ ja ma tellin sinu aadressile harley. Kahjuks saab seda ainult USAs :).

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #302
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Madis Very
      Example:

      Sa tahad, et ma ostaks sulle avatari selle harley mis on vist 3 milli. Transferid mulle iga 1k eest nt 5$ ehk total 15,000$ ja ma tellin sinu aadressile harley. Kahjuks saab seda ainult USAs :).
      kas harleyt saab ainult USA -s või seda teise aadressile tellimise asja saab teha ainult usa-s, ma väga tahan omale sealt chipi kohvrit vaatasin 2+2 müüakse 3,50$ eest 1k punne

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #303
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Suuri asju saab ainult USAs mingi pokkeri lauad jne. Aadressit saab igas olukorras muuta ja kohvrit saab ikka tellida.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #304
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas rohelinekonn
          kunagi vist nagu kuskilt kuulsin et mängijad saavad vahetada oma vahel punkte kah, vastab tõele?
          või kuidas nad neid punkte müüvad.

          Leidsin juba vastuse ei saa krt. Mul 5k pune puudu chipi kohvrist mida tahaks omale aga ei taha enam kunagi oma elu jooksul selles toas mängida
          kui sul ironmani challengest on 150 medalit, siis nende eest saad 5k punkte osta.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #305
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Rage
            kui sul ironmani challengest on 150 medalit, siis nende eest saad 5k punkte osta.
            kahjuks pole miski 27 vist oli neid ainult.
            Seega on siin keegi kes tahab mulle sealt miski 15k chipi kohvri tellida? 1k punne = 3,5$ (2+2 on sellised hinnad)
            Kui keegi tahab ära teha siis PM. Kui ei siis otsin mujalt. Rohkem pole kah nõus plekkima.

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #306
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Käisin just "Scottevest Hi-tech Ultimate Hoodie"il järel.
              999999999x Off the hook pusa tõesti.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #307
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Madis Very
                Käisin just "Scottevest Hi-tech Ultimate Hoodie"il järel.
                999999999x Off the hook pusa tõesti.
                ma tellisin selle mingi paar nädalat tagasi.. endiselt ootan veel... kaua sa ootama pidid?

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #308
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Koguaeg läheb 4 nädalat. Olin juba paanikas, et siin Tallinnas käivada asjad aeglasemini aga täna postkastis vaatas pakiteade õnneks vastu küll paar päeva hiljem kui keskmine aeg Tartus oli :). Materjal võiks muu kui fliis olla aga muud plussid kaaluvad kõvasti üle.

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #309
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    See on see kõrvaklappide ja taskutega hoodie???

                    See on päris tegija asi!

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #310
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas daljoh
                      See on see kõrvaklappide ja taskutega hoodie???

                      See on päris tegija asi!
                      Jah

                      ja super hyper mega secret pocketitega + magnet taskud :D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #311
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Ja FT logodega. ;D

                        Mulle eriti reklaamidega riided ei meeldi, imelik oleks avalikult käia. :)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #312
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Ei ole vist eriti suured need reklaamid ... v olid?

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #313
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Ei ole üldse suur.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #314
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Ostsid ära viimase? :D
                              Pole neid seal poes enam...vähemalt mina ei leia

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #315
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Comment

                                Working...