Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
Kas keegi on selle take-2 raha kätte saanud?
kui ma lähen my promotions, take-2 juurde, ütleb ta mulle, et ma pole sisse logitud, kuigi ma olen ja teen kõike õigesti.
kellegil veel sama jama?
ja kas keegi oskab öelda, kaua tuleb pokkeriprode rakeback ft kontole?
Kas keegi on selle take-2 raha kätte saanud?
kui ma lähen my promotions, take-2 juurde, ütleb ta mulle, et ma pole sisse logitud, kuigi ma olen ja teen kõike õigesti.
kellegil veel sama jama?
ja kas keegi oskab öelda, kaua tuleb pokkeriprode rakeback ft kontole?
Comment