FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • silku108
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 90

    #196
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas 0ttt
    Kas seda loetakse depoks kui saan endale 50$ starting capitali affiliate kaudu?
    Jep, pärast ise depot tehes enam first deposit boonust ei saa.

    Comment

    • 0ttt
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 444

      #197
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Siis natuke jamasti aga vähemalt avastasin et see Take 2 promo on isegi NL2's lõdvalt biiditav. :D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #198
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas 0ttt
        Siis natuke jamasti aga vähemalt avastasin et see Take 2 promo on isegi NL2's lõdvalt biiditav. :D
        jep.. isegi käsi mängima ei pea.. istud niisama ja foldid ja punkte tuleb kolinal

        Comment

        • Kodu
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 311

          #199
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas kilu6
          Mis HEM versioon?
          Viimane on 1.09 Beta 29
          Sain problast lahti, oli jah HEM uuendamata. Tänud kilu6 tähelepanu juhtimast.

          Comment

          • pohhui
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 91

            #200
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Täiesti kindel, et siis first deposit boonust ei saa, kui tasuta strating capitali saanud olen?

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #201
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas pohhui
              Täiesti kindel, et siis first deposit boonust ei saa, kui tasuta strating capitali saanud olen?
              Jah. Sinu "boonus" oligi see stardiapital.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #202
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                OI BLJÄÄD, lambist ühel hetkel läheb soft kinni, siis panen tööle software update ja hui saangi enam sisse, vale parool, tellin uue ikka sama nuss. 10BI swong ka täna juba, tra rigged mutanted rake generator software, NAHHUI

                Comment

                • Tylos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 340

                  #203
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Selline asi postkastis:

                  Full Tilt Poker

                  Dear Tylos,

                  Help us improve Full Tilt Poker by taking our player survey. (Note: Please disregard previous email.)

                  As a valued player on the site, we want to know what you really think about Full Tilt Poker. Your answers will help us make your online poker experience even better.

                  In order to obtain objective and honest results, we have hired My Voice Research to host the survey. My Voice Research will not have access to any of your personal information (e.g. your screen name) and all details you provide will be used for market research purposes only. You will not receive any spam.

                  Please click on the link below to take the survey, it will take about 15 minutes to complete. Your help is much appreciated. As a token of our appreciation for your time, we will credit your Full Tilt Poker account with $10 upon completing the survey.
                  Click here to visit the survey page.

                  Sincerely,

                  Full Tilt Poker


                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #204
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ega midagi tõmbama ei pidand ? Kui veebilehel survey siis jah kõik korras. Osalesin ise ka mingi kuu tagasi aga sain aind mingi FTP punkte.

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #205
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Krt starsist tuli ka nüüd alles sarnane kiri kus tahtsid, et survey täidaks, aga raha ega punkte nad selle eest ei andnud kahjuks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #206
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas taasver
                        Krt starsist tuli ka nüüd alles sarnane kiri kus tahtsid, et survey täidaks, aga raha ega punkte nad selle eest ei andnud kahjuks.
                        Alati on FPP-sid antud.

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #207
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas ranka
                          Alati on FPP-sid antud.
                          Tegelikult vb tõesti, aga mingit teadet küll ei tulnud ja ise aru ei saand, et juurde oleks tulnud.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #208
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas ranka
                            Alati on FPP-sid antud.
                            Kas need peaks kohe arvele tulema või need antakse millalgi hiljem?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kas need peaks kohe arvele tulema või need antakse millalgi hiljem?
                              Iga küsitluse lõpus on kirjas, mis kuupäevaks FPP-d üle kantakse. Selleks, et üleüldse FPP'sid saada tuleb iga küsitluse lõpus sisestada täpne PokerStarsi nimi vastasel juhul nad ei tea kellele FPP'sid kanda.

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #210
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Seekord siiski ei antud FPPsid.. 2+2's ka väike teema selle kohta http://forumserver.twoplustwo.com/28...survey-552861/

                                Comment

                                Working...