Re: FullTilt - probleemid ja küsimused
mis mõttes raha on olemas ja mängid, aga depot ei ole teinud?
Rakebacki saad sealt http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
Aga kui oled FTs juba raha peale mänginud, siis vist ei sa enam, kuigi võid ju supportiga rääkida.
Sõbraraket ei tasuks ka kasutamata jätta. Enne liitumist leia keegi, kes juba mängib FTs (kui ei leia kedagi, siis nt mina) ja registreeri ta oma soovitajaks. Ta saab siis 5% sinu makstud rake'st. Sinu 27% samas ei vähene.
Kusjuures mu sõbrale tegi support erandi. Ta tahtis mind soovitada rakeback programmi, aga siis, supportiga maile vahetades, avastas ta õnnetult, et pole ise rakebacki saaja. Seega ei kvalifitseeru ka sõbra soovitajaks. Support vastas, et me liidame teid rakeback programmiga ja siis veel sõbraprogrammiga. Nii et tullakse vastu küll vahel.
Algselt postitas Potik
Rakebacki saad sealt http://www.fulltiltrakeback.com/ee/
Aga kui oled FTs juba raha peale mänginud, siis vist ei sa enam, kuigi võid ju supportiga rääkida.
Sõbraraket ei tasuks ka kasutamata jätta. Enne liitumist leia keegi, kes juba mängib FTs (kui ei leia kedagi, siis nt mina) ja registreeri ta oma soovitajaks. Ta saab siis 5% sinu makstud rake'st. Sinu 27% samas ei vähene.
Kusjuures mu sõbrale tegi support erandi. Ta tahtis mind soovitada rakeback programmi, aga siis, supportiga maile vahetades, avastas ta õnnetult, et pole ise rakebacki saaja. Seega ei kvalifitseeru ka sõbra soovitajaks. Support vastas, et me liidame teid rakeback programmiga ja siis veel sõbraprogrammiga. Nii et tullakse vastu küll vahel.
Comment