FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #166
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas RudiTurbo
    Doh, vahetasin mingi Standard view peale oma full tilti softi, tegin restardi FT'le ning tagasi lülitudes oli taas Classic ning ühtegi texti pole näha kõikidel vajutatavatel aladel. Tegin reinstalli ka Full tildile, ikka sama seis. Ülamenüüd pole ka näha, et vahetada Standard view või Classic view vahel või whatever.
    See oli vist mingi Standard bug, kui uus soft tuli, kuda ma korda saan?
    kui uninstalli teed, siis lase ka FTP kataloog shift+deletega tühjaks.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #167
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Thx, saved my day!

      Aga filtritest ikka aru ei saa, mix seal üleval Standard view's kolmes lahtris Hold'em on?
      Ja mix ma esimeses Hold'emit clickida ei saa?
      Ja kus mu lauad kaovad, kohe kui mingit filtrit näpin, aga hiljem filtrit disablides ka tagasi ei tule!?

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #168
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Väike promo tuli FTsse, iga päev siis tuleb 1 punkt teha vähemalt kahes rahalauas korraga.

        Selleks, et promo kehtima hakkaks, tuleb promo lehele minna ja teha OPT IN
        ----

        Take 2 - Earn up to $50 and Double Points

        Earn up to $50 cash AND double the number of Full Tilt Points you’d normally receive, during Take 2.

        Take 2 runs from Tuesday, September 1st to Wednesday, September 30th. By playing at least two ring-game tables at the same time during Take 2, you’ll earn double Full Tilt Points on both tables. Play as often as you can during September and you’ll be rewarded with cash, up to $50, depending on the number of days you play.
        Get up to $50 in Cash

        The more you play during Take 2, the more cash you can earn. Reach four different levels depending on the number of days that you play and you can earn up to $50:

        * Level 1: Play for 5 days and receive $5
        * Level 2: Play for 10 days to get $10, for a cumulative total of $15
        * Level 3: Play for 15 days and take home another $10, a cumulative total of $25
        * Level 4: Play for 25 days and you’ll earn an additional $25, for a cumulative total of $50

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #169
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          mhm.. ma nägin seda eile jah promotionite all, aga ei lugenud.. sisuliselt ei muuda see midagi.. lasen samamoodi laudades edasi.. iseasi kas ma viitsin kuus 25'l päeval hoorata 50 taala nimel.. 25 taala kukub igal juhul niisama..

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #170
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kas ma saan nüüd õieti aru?

            Piisab sellest kui mängida 1.-30. sept 25 päeva järjest 2 laual - siis selle eest saab $50.
            Mingit kindlat punkti summat kokku ei ole vaja saada?

            Comment

            • Kodu
              Klubi Liige
              • Dec 2008
              • 311

              #171
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Päeva kohta vähemalt 1 FTP on nõue

              Comment

              • 0ttt
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 444

                #172
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Päris hea promo minujaoks aga noh suht raske teha NL2's seda :D

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #173
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Oot palju seal NL2 mängima peabki. Et 1 FTP saada?

                  Ma kavatsen endale selle raha eest PT3 mini varjandi soetada ;D

                  Comment

                  • 0ttt
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 444

                    #174
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Ega ma seda punktivärki eriti ei jaga aga ma sain nii aru et dollari rake pealt saab 1 punkti? NL5 oleks see juba suht lihtne.

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #175
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ühest punktist piisab ju.
                      No pead poti suureks saama siis tuleb vapsee kiirelt

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #176
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        FTP ja rake on kaks eraldi seisvat asja. FTP jaoks ei ole vaja flopi vaadata, need tulevad kaasa mängimise eest. Ja mida suurem on lauas keskmise poti suurus, seda rutem tulevad need FTPd.

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #177
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Küsimus!
                          Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!

                          Comment

                          • 0ttt
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 444

                            #178
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Stack töötab mul vähemalt hästi, kuigi pole eriti kaasaegne arvuti enam :D 13-14 lauda täitsa ok

                            Comment

                            • räim
                              Jube Noob
                              • Jun 2009
                              • 135

                              #179
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas daljoh
                              Küsimus!
                              Kui te mängide stack laotusega, mida siin foorumis on kiidetud, siis kas teil on sama probleem, et kui on nt 10 lauda korraga, siis on ka arvuti kohe jube uimane. Samas kui mängida Tile's siis kõik OK!

                              mu meelest ei ole vahet, kas on stack laotusega. Kui arvutil mälu vähe, siis hakka 10 lauda venima küll. Mul 512Mb ja 10 laua puhul annab tunda, laotuses olenemata

                              Comment

                              • Potik
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 245

                                #180
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Selle rakebacki kohta küsimus, et kui ma ei ole FTPsse ühtegi depot teinud (see-eest raha on olemas ning mängin), kas ma saaks RB-d taotleda?
                                Peaks supporti kirja saatma ilmselt?

                                Comment

                                Working...