Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #541
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Kuidas praegu olukord on seal ? On midagi muutunud või peaks sealt ikka eemale hoidma.
    Ikka suht surnud, aga neil märtsis mingi suht hull 100k rake race ning vähegi kõrgema limiidi vennad võiksid sinna kolida. Kuna vähe rahvast on lihtne ära võita.

    Comment

    • kn5
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 100

      #542
      Re: Cake Poker

      minu 135 usd laekus ilusti lubatud aja ( alla 48h ) jooksul MB-sse.

      tegemist oli cakega samas võrgus (ja sama operaator) asuva toaga.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #543
        Re: Cake Poker

        Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #544
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
          Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Nagu ma aru saan, siis on ilmselt tegemist mingi turu moodi asjaga, et teised mängijad saavad osta? Ilmselt siis peab nagu müüki panema ja võimalikult odava hinnaga?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #545
            Re: Cake Poker

            Paned jah mingi hinna oma kaardile, kes jagavad asja, siis ostavad puuduvad kaardid ja teenivad sellepealt kui neil mingi kollektsioon täis rohkem raha.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #546
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Kui keegi mängib veel Cakes, siis ehk oskab seletada, mida nende kuldkaartidega teha. Mu sõbral neid 113 ja oleks vaja rahaks vahetada. Kuidas see ostmine ja müümine seal täpsemalt käib? Kas kõiki kaarte peab eraldi müüma või saab kõiki koos ka müüa? Seal on mingid standard buying-selling hinnad ka. Kas nendega on võimalik insta lahti saada?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Nagu eelloetud kõnelesid. Jama selles, et alguses sai kaartide pealt head raha - ala poti kunni pealt tuli mõnisada doltsi aga aastatega on pakkumisi tulnud tohutilt, mis on lükanud hinnad nii alla ja ei näe üleüldse mõtet neid kaarte müüa. Parem passida peale mõnele spets turniirile või promole, mis nõuab kaarte. Reeglina mida tugevam kaart, seda magusam on turniiri või promo auhind ja seda väiksem on ka konkurents.

              Comment

              • Fuzzy
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 452

                #547
                Re: Cake Poker

                Hei Cake mängijad, kuidas hindaksite Cake mängijate taset (NL200-NL600 SH NLHE) võrreldes teiste tubadega (Stars, Microgaming, Enet, Party jne). Hakkasin seal hiljuti mängima ja lihtsalt räigelt toodab miinust. Blufid ei tööta, normaalse käega saad dominatetud ja monsteri vastu tehakse võimsaid herofolde. Kas on tõesti on hea tase või olen veitsa variancega vasta pead saanud lihtsalt.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #548
                  Re: Cake Poker

                  mis nipiga uues cakes hem1 tööle saada? käed leiab üles ja tõstab isegi sinna hemarchive kausta, kuid ei impordi, olen siin erinevaid uuendusi proovinud, ei miskit.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #549
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas bounce Vaata postitust
                    mis nipiga uues cakes hem1 tööle saada? käed leiab üles ja tõstab isegi sinna hemarchive kausta, kuid ei impordi, olen siin erinevaid uuendusi proovinud, ei miskit.
                    sama jama mul. panin selle isegi siia holdemmanageri topicusse, aga vastuseid ei saanud. ranka soovitas PT3 proovida

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #550
                      Re: Cake Poker

                      1.12.10b vms see viimane update on, sellega töötab perfectly

                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #551
                        Re: Cake Poker

                        sain korda, viga oli selles, et kliendis oli currency eurodes, seda ei suutnud hem välja lugeda.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #552
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas bounce Vaata postitust
                          sain korda, viga oli selles, et kliendis oli currency eurodes, seda ei suutnud hem välja lugeda.
                          kas sa muutsid kliendis currency $-ks? kuidas sa seda tegid? krt ma ei saa kuidagi käsi importima. annab ikka neid importing erroreid cake käte kohta.

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #553
                            Re: Cake Poker

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            kas sa muutsid kliendis currency $-ks? kuidas sa seda tegid? krt ma ei saa kuidagi käsi importima. annab ikka neid importing erroreid cake käte kohta.
                            Mul on general optionsite all "display currency".

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #554
                              Re: Cake Poker

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              Mul on general optionsite all "display currency".
                              ok. aga siis ilmselt nüüd edaspidi impordib normaalselt kuid kui senist history tahad näha siis peab ika PT3-e proovima jah ? tänud vastuse eest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #555
                                Re: Cake Poker

                                Kuna esimeses postituses oleva informatsioon on tänaseks vananenud ja hetkel oleme suurema osa tähelepanust ning energiast koondanud Muchosesse, mis opereerib ka Cake (nüüd Revolution nime all) võrgustikus siis panen selle teema lukku ja palun jätkame Cake küsimustega Muchose teemas aadresil:

                                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-***

                                Kui te ei mängi Muchos Cakes vaid muus skinnis siis võib vabalt postitada Cake teemalisi küsimusi ka Muchos Poker'i teemasse.

                                Comment

                                Working...