Re: Cake Poker
Ikka suht surnud, aga neil märtsis mingi suht hull 100k rake race ning vähegi kõrgema limiidi vennad võiksid sinna kolida. Kuna vähe rahvast on lihtne ära võita.
Algselt postitas Mrt1989
Vaata postitust

Comment