Selle pärast ei meeldi? epic..
Miks starsi FRi ei lähe siis? Afaik, seal on jalaga segada neid 10/8 vellosid. Nemad foldivad sinu jaoks piisavalt? :)
No muidugi on see hea, et taset pole seal ollagi. Muidu mängiks edasi küll seal, aga laudu pole üldse pmst. Kaks FR lauda heal juhul. Mina igatahes seal feilisin. Kui tõstele tulevad ikka pooled lauas kaasa, siis käe väärtus kahaneb ju oluliselt. Palju oli momente, kus nägid, et vastasel pole midagi, ning siis kui otsustasin lõpuks AI minna, teades, et vastase käte range on suhteliselt lai, siis luckis ikka kuidagi ära. Eks seda ebaõnne oli ikka palju. Aga noh, see kõik on minu vaatevinklist.
Mängisin ka mõni aeg tagasi Cake pokkeris. Minu arust pole seal nl10 isegi 6max laudu. Suure vaevaga sain 6 lauda kokku. Mingi jama pidi rahade väljakandmisega ka olema nagu 2p2 lugesin. Ise sain rahad peale pikka jagelemist kätte.
Kas keegi mängib seal hetkel veel? Mingi kiire kokkuvõte paari sõnaga.
Rahad venivad, aga saab kätte? Kuidas nende olukord USA turul on?
On seal väga kriitiline hetkel mängida?
Kas keegi mängib seal hetkel veel? Mingi kiire kokkuvõte paari sõnaga.
Rahad venivad, aga saab kätte? Kuidas nende olukord USA turul on?
On seal väga kriitiline hetkel mängida?
Comment