Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #466
    Re: Cake Poker

    Kas keegi veel kogenud probleeme auto top up-iga ? Ei taha nagu reloadida fullstacki peale

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #467
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
      Lisa oma MB kontole uus e-mail, see mis sul hetkel cakes? IMO sai nii.
      Nii saab jah. Seejärel pead MB's selle maili valima primay e-mailiks.

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #468
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
        Kas keegi veel kogenud probleeme auto top up-iga ? Ei taha nagu reloadida fullstacki peale
        See aitab äkki
        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Väike nipp Cake pokkeri kasutajatele. Et auto-rebuy töötaks siis pange auto-rebuy custom amountiks 110BB ning 100% ajast reloadib.

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #469
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          Kas keegi veel kogenud probleeme auto top up-iga ? Ei taha nagu reloadida fullstacki peale
          Nii proovi
          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Väike nipp Cake pokkeri kasutajatele. Et auto-rebuy töötaks siis pange auto-rebuy custom amountiks 110BB ning 100% ajast reloadib.

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #470
            Re: Cake Poker

            Kas see koogi soft ongi üldiselt selline rõve uimane vä

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #471
              Re: Cake Poker

              Yldjuhul peaks kõik okei olema ja tomima peaaegu nagu Staris näiteks.

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #472
                Re: Cake Poker

                Siis mu arvutis või ühenduses asi ilmselt.

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #473
                  Re: Cake Poker

                  Cake on ka minul pisut uimasem, kui Stars. Taustaks ei tööta muud, kui PT3.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #474
                    Re: Cake Poker

                    Doyles Room on väidetavalt Cake võrgustikust lahkumas. Ei ole küll kursis kui suure osa mängijatest see ära võtab.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #475
                      Re: Cake Poker

                      see oleks valus, niigi vähe mängijaid juba. Huvitav mis seal viga on, et kõik lahkuvad pidevalt.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #476
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        Kas see koogi soft ongi üldiselt selline rõve uimane vä
                        Soft freezib siis kui connectioniga mingi jama tekib, unfreezib siis kui ühendus on taastatud. Iseenesest mul tavaliselt cake + ptr3 + power hit radio + nipet näpet jookseb ja niisama on küll soft sama kiire kui tilt näiteks.

                        See kui doyles peaks keeksist lahkuma oleks küll suht overkill, niigi liiga vähe mängijaid praegu.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #477
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Soft freezib siis kui connectioniga mingi jama tekib, unfreezib siis kui ühendus on taastatud. Iseenesest mul tavaliselt cake + ptr3 + power hit radio + nipet näpet jookseb ja niisama on küll soft sama kiire kui tilt näiteks.

                          See kui doyles peaks keeksist lahkuma oleks küll suht overkill, niigi liiga vähe mängijaid praegu.
                          Kui veidi inside infot teile anda, siis Doyles lahkub kindlasti Cake võrgust. Kuhu - See on jällegi teine küsimus.

                          Nii palju teada, et selle nädala jooksul peaksid lepingud allkirjastatud saama. Doyle ja Todd on mõlemad hetkel Costa Rical asju läbi rääkimas.

                          Hetkel pole Doyles mängijad saanud rake race auhindu ega ka rakebacki viimased 2-3 nädalat. See mure lahendatakse kindlasti ära kohe, kui nende tuleviku kohta selgust on. Soovitan soojalt inimestel hetkel Doyles Roomiga mingit tegemist teha (uutel, kui ka vanadel).

                          Kui on küsimusi siis võib julgelt PM-da.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: Cake Poker

                            Kui Doyle lahkub siis mina ei soovita enam Cake pokkeriga üleüldse mitte mingisugust tegemist teha, sest selle võrgustiku mängijatebaas pärast esiemst lagunemist kadus täielikult ära.

                            Comment

                            • StuffMaster
                              Räme Fish
                              • Jan 2011
                              • 9

                              #479
                              Re: Cake Poker

                              Doyles Room läks eile üle Yatahay Poker Networki.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #480
                                Re: Cake Poker

                                Mis asi see Yatahay veel on?

                                Comment

                                Working...