Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #421
    Re: Cake Poker

    See turvalisuseleke on suur siis kui mängite turvamata, eeldatavasti avalikes võrkudes (näiteks kuskil kohvikus vms). Aga veel suurem turvarisk või isegi lauslollus on üleüldse logida pokkerituppa turvamata võrgus, eriti kui sul ei ole security tokenit. Minule tundub, et see on suht mõttetu leke või siis sain asjast valesti aru.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #422
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Väga pro artikkel, paistab, et PTR paneb pokkeritoad ja softi arendajad kiiremini tööle.

      Ma arvan, et kui kõvasti skännitakse seda ruumi, siis PTR leiaks kohe posu botte aga kahjuks seal saab nime muuta jne siis raskem neid avastada, kui pokkerituba just ise sellega väga ei tegele.

      Seal ju kõva rakeback ja bottidele peaks see väga meeldima koos teiste tingimustega.
      Seal on laudade valik liiga väike, et tegeleda bottindusega.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #423
        Re: Cake Poker

        Cakes saab nüüd kuldkaarte osta ja ka müüa. Ise panete hinna oma kaartile. Poti kunn lendas $200-ga müüki.

        Comment

        • mass
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 80

          #424
          Re: Cake Poker

          Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #425
            Re: Cake Poker

            inb4 me

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #426
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas mass Vaata postitust
              Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S
              riggggggggggggged!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #427
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas mass Vaata postitust
                Kas mulle aint tundub või ongi Cake rigged? set vs set, set vs. 2 pair jne täiesti tavalised. Action flopid täiesti standard. Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged, aga ma tahaks ikkagi sellele mingit loogilist seletust, miks seal juhtub selliseid asju rohkem, kui kuskil mujal...:S
                Sest sealsed regularid on nii fucking passiivsed nit-fishid ja SD-le lähevadki ainult megakõvad käed.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #428
                  Re: Cake Poker

                  Algselt postitas mass Vaata postitust
                  Ma tean tegelt, et ükski sait pole rigged
                  I lol'd

                  Comment

                  • mass
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 80

                    #429
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Sest sealsed regularid on nii fucking passiivsed nit-fishid ja SD-le lähevadki ainult megakõvad käed.
                    No mina ei julge enam flopist saadud kahte paari mängida sest liiga tihti on vastane setti tabanud. Igasugused gutshotid tulevad ka rohkem läbi kui see. Kui mul aega on ja viitsin siis ma teen video sellest, kui rigged kook on.

                    Comment

                    • mass
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 80

                      #430
                      Re: Cake Poker

                      PS! Turniiride kohta ma sedasama väita ei saa, sest nendes on mul õnnestunud väga kenasti paar korda rahadesse ilma vaevata tulla. Aga see on ka loogiline, sest turnadel maksad oma rake ära, ja action floppe pole vaja. Cashis peab raha pidevalt potis olema, et Cake saaks suurema tüki oma koogist.

                      Ma üritan asju tavaliselt loogiliselt võtta ja andke andeks kui see mõte liiga naiivne on. Vbla ma olen sattunud lihtsalt väga valel hetkel mängima, et mul selline arvamus on kujunenud.
                      Last edited by mass; 23.10.10, 22:53.

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #431
                        Re: Cake Poker

                        Korralik level?

                        Comment

                        • akristjan
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 406

                          #432
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Korralik level?
                          Tundub et vennal on tõsi taga omaarust... which makes this so looooooolwtf!

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #433
                            Re: Cake Poker

                            Peaaegu nagu see vend kes pealtnägijas väitis, et eesti loto on rigged ja läheb lätti mängima.

                            Comment

                            • pukkmaster
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 126

                              #434
                              Re: Cake Poker

                              ainult jookseb kokku, väga imelik..olen olnud seal toas 30minutit ja juba käsi valutab vastu lauda peksmisest. auto top up ei tööta ka korralikult :(
                              Last edited by pukkmaster; 27.10.10, 15:00.

                              Comment

                              • Reploid
                                Räme Fish
                                • Jan 2010
                                • 17

                                #435
                                Re: Cake Poker

                                kui ma muutsin cake´s oma nickname, kas mul on võimalik siiski selle portaali kaudu rake saada.? praegu on mu kontol rake näidud nullitud, kuid raha ei ole tulnud.(olen mänginud see nädal uue nimega).

                                Comment

                                Working...