Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #451
    Re: Cake Poker

    Pakkuda kellegile cake pokkerisse 20$ mis sain kuldkaartide müügist. Ise ei viitsi seal mängida ja pole summaga midagi teha kuna miinimum cashout on 50$.
    Kui huvi siis PM. Päris tasuta siiski ära ei anna.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #452
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui Cake taas ellu ärkaks oleks see mulle number #1 tuba. Selliseid softi probleeme, mis sa räägid ei ole mul endal kunagi olnud. Pigem on need probleemid ikka sealses tihendis, mis asuvad ekraani ja arvutitooli vahel. Minu arvates Cake soft konkureerib tugevalt FTP ja PokerStarsiga.
      Ei. Viimane kuu-poolteist on suht jube olnud, kuigi viimane uuendus vist aitas.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #453
        Re: Cake Poker

        Cake softi Starsiga v6rrelda on ikka jah puhta naiivsus. Selle tihendujutuga v6id ka kus kurat minna :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #454
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Ei. Viimane kuu-poolteist on suht jube olnud, kuigi viimane uuendus vist aitas.
          Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #455
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.
            see, et softil on autopop funktsioon, ei tee sellest veel starsi. ja nagu ma mainisin, mingil hetkel ei popinud mul neid yldse ette. autoreload ei t88ta 100bb juures. Sageli laseb kukkuda seal 5+bbd stackist, enne kui loadib end. ja hoia sa end selle eest kui sul peaks kogu raha olema laudades ja autoreload activatetud - siis v6id endale juba ise kuuli p2he lasta, on kergem. Selliseid pisiasju on seal sitaks, mis h2irivad. Ja need k6ik kokku panna, saadki softi, mida ei tohiks v6rrelda starsi softiga.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #456
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Oot, mis siis Cake pokker softil starsist niipalju erinevust on? Lauad hüppavad ette niinagu peab, autoreload töötab, ei kiilu/freezei, märkmeid saab kirjutada ja ka color coding olemas, laua layout väga OK. Miinuseks, et ei ole niipalju mängijaid ja HUD'i ei saa kasutada. Aga mulle oli see boonus.
              Esiteks näiteks freeizis ja väga palju. Teiseks võttis meeletult ressurssi. Starsiga pole siin midagi võrrelda.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #457
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                see, et softil on autopop funktsioon, ei tee sellest veel starsi. ja nagu ma mainisin, mingil hetkel ei popinud mul neid yldse ette. autoreload ei t88ta 100bb juures. Sageli laseb kukkuda seal 5+bbd stackist, enne kui loadib end. ja hoia sa end selle eest kui sul peaks kogu raha olema laudades ja autoreload activatetud - siis v6id endale juba ise kuuli p2he lasta, on kergem. Selliseid pisiasju on seal sitaks, mis h2irivad. Ja need k6ik kokku panna, saadki softi, mida ei tohiks v6rrelda starsi softiga.
                Esimesel juhul pane autoreload 110BB peale ja töötab kui tõusev päike.

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Esiteks näiteks freeizis ja väga palju. Teiseks võttis meeletult ressurssi. Starsiga pole siin midagi võrrelda.
                Ei ole olnud mul selliseid vigu. Ei kujuta ette ka, mis Te valesti teete. Aga noh on ka mehi kellel Stars ja FTP iga päev freezivad ja mina ei nimetaks seda softi poolseks veaks.

                PS! Cake võttis mul vähem resurssi kui FTP või Stars. Õigemini soft võttis rohkem aga kokku kamba peale oli kompu kiirem kuna ei pidanud HEM'i/PT3-e tööle panema.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #458
                  Re: Cake Poker

                  Ehk see uue softi värk, ma mängisin alati vanaga ja seal kõik toimis vingelt.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #459
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ei ole olnud mul selliseid vigu. Ei kujuta ette ka, mis Te valesti teete. Aga noh on ka mehi kellel Stars ja FTP iga päev freezivad ja mina ei nimetaks seda softi poolseks veaks.
                    Kas ma tõesti pean sulle 2+2st nende enda vabandusi linkima hakkama?

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #460
                      Re: Cake Poker

                      Päeva tõetera: Teatud laadi pokkerisoftiga on täiesti reaalne ja loogiline ka see, et kui lahti on kaks headsuplauda, siis mingist hetkest ühel neist mängid sa normaalselt edasi, samal ajal kui teine aken freezeb kauaoodatud top pairi hittides ning vastaselt calli saades ja jääbki selliseks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #461
                        Re: Cake Poker

                        Dunno. Täna tegime peokunniga sessi Cakes ja 0 viga. Otsigu vigu ikka enda arvutites. Ei pea jooksma startupis 40 torrentit, viirusetõrjet, kaitset, 100 msn akent, veel 50 muu pokkeritoa lobby, kus algab freeroll ja veel 300 tableninjat ning muud vilet ja kellakest.

                        No ei ole mul ühtegi viga ja ei ole mul olnud ka teistes pokkeritubades ühtegi "freezivat" viga. Millegipärast samadel nägudel alati samad jamad ning seda iga pokkeritoa juures.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #462
                          Re: Cake Poker

                          tahad sa mulle 2kki meelde tuletada, kus ma oma sama n2oga samade vigade yle veel kurtsin? ma ei saa aru miks sa kaitsed seda obiously sitta softi.

                          ja kui mul ongi 100 msn akent ja 50 muud asja, so what? Stars t88tab nii. Cake ei t88ta. Faktid. What the fuck else do you need?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #463
                            Re: Cake Poker

                            sulge msn, brauserid ja muud kõrvalised asjad ning tegele vaid grindiga!

                            Comment

                            • Reploid
                              Räme Fish
                              • Jan 2010
                              • 17

                              #464
                              Re: Cake Poker

                              Jälle väike mure. Tahaks cashoudi teha. Aga ta tahab et ma teeksin linnukese, et mul on cakes sama email mis MB. Probleem seisneb selles, et mul on emailid erinevad ja MB emaili ei saa panna cake kuna olen varem lolli peaga sellele aadressile kasutaja teinud. Kas on mingeid võimalusi veel raha välja saamiseks.
                              Üks varjant mis praegu kodidab, oleks teha MB uus kasutaja.

                              Comment

                              • Gettofish
                                FPP Pro
                                • Nov 2009
                                • 259

                                #465
                                Re: Cake Poker

                                Algselt postitas Reploid Vaata postitust
                                Jälle väike mure. Tahaks cashoudi teha. Aga ta tahab et ma teeksin linnukese, et mul on cakes sama email mis MB. Probleem seisneb selles, et mul on emailid erinevad ja MB emaili ei saa panna cake kuna olen varem lolli peaga sellele aadressile kasutaja teinud. Kas on mingeid võimalusi veel raha välja saamiseks.
                                Üks varjant mis praegu kodidab, oleks teha MB uus kasutaja.
                                Lisa oma MB kontole uus e-mail, see mis sul hetkel cakes? IMO sai nii.

                                Comment

                                Working...