täna mängisin esimest korda elus Cake's. Esimeses käes sain kohe peksa, full house vs nelik
Tule veel siin threadis inimesi noomima, et kaart jookseb igal pool samamoodi, ärge ajage lolli juttu, et nelikuid pidevalt näeb seal :) kohe karistatakse ära...
Cake lobby on suht malts, playerite ja waiting list update on eluuimane, mõnikord ei näita üldse. HU puhul on see ilgelt häiriv, pidevalt peab laudu lahti tegema, et näha, mis tegelikult toimub. HU laudade puhul on player listis mõnikord 5-6 inimest :)
Traffic on väga palju maha jäänud aga avastasin ühe plussi - tunduvalt lihtsam on saada nüüd Gold Card Race Weekly tabelisse, kus 50-nes koht saab lisa $155 ja esikoht $1000.
mis case selle bankroll managmendiga seal on..,. cake andis mulle mingi 10 dollarit mingi promo käigus enne seal raha peal polnud mõtlesin siis et lähen teen mingi turna või vaatan nl 4 laudu ajaviiteks aga siis hakkab oma sitta ajama et raha liiga vähe vali väiksem laud st limiit nahui aga nl 4 seal väiksemat pole ju.... hull idee seda 10 dollarit kanda siis et umbes ala kanna ise juurde.... naljamehed... või saab selle bankrolli huinjaa kuskilt maha keerata?
mis case selle bankroll managmendiga seal on..,. cake andis mulle mingi 10 dollarit mingi promo käigus enne seal raha peal polnud mõtlesin siis et lähen teen mingi turna või vaatan nl 4 laudu ajaviiteks aga siis hakkab oma sitta ajama et raha liiga vähe vali väiksem laud st limiit nahui aga nl 4 seal väiksemat pole ju.... hull idee seda 10 dollarit kanda siis et umbes ala kanna ise juurde.... naljamehed... või saab selle bankrolli huinjaa kuskilt maha keerata?
Kuidas NL50 6maxi tase on võrreldes starsiga ? Kas on raske kohaneda ka ilma statsideta ? Kui kaua 4 lauda nl50 6max 2h/day boonust umbkaudu lahti mängida võiks ? Kui kellelgi on nende küsimuste osas kogemusi, siis oleks teretulnud, kui neid jagaksite !
Comment