Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #376
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Varsti on uus client tulekul ja 17-ndal aprillil Lee Jones ütles, et lähima 7-10 päeva jooksul näeme ka esimesi "screenshote". Olen ärevil.

    Sa lahkusid/lahkud cakest siiski?
    Või plaan jääda?

    Comment

    • makz
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 428

      #377
      Re: Cake Poker

      See uus client on raudselt sama nagu playersonly/nordicu soft.
      E: Ma ei saanud eile õhtul RB-d kätte. Jõuab hoopis täna?
      Last edited by makz; 21.04.10, 07:28.

      Comment

      • Divide03
        Julm Donk
        • Dec 2009
        • 77

        #378
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas makz Vaata postitust
        See uus client on raudselt sama nagu playersonly/nordicu soft.
        E: Ma ei saanud eile õhtul RB-d kätte. Jõuab hoopis täna?
        Täna õhtu 20:00 ajal umbes tund siia sinna!

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #379
          Re: Cake Poker

          We've added $10 in Real money to your Cake Poker Account!


          Now is your chance to try out our real money ring games with absolutely no risk! Login to your account today and you can use that $10 to play any of our $0.02/$0.04 Fixed Limit Holdem games. All you have to do is earn 1,000 Frequent Player Points or make a real money deposit and your entire cash balance is yours to keep. And remember, you can play at as many tables as you want at one time!

          If you have any questions about playing at the real money ring games please don't hesitate to contact our support team at support@cakepoker.com

          So what are you waiting for? Hit the tables today!


          Good Luck,
          Cake Rewards Team


          Ja 10 $ on kontol küll.Fixed Limit Holdem on aga nii igav minujaoks eriti nii väike limiit. Selle 1000p täissaamine vistsuht piinarikas asi sellises limiidis ja mängutüübis?
          Last edited by ingu; 22.04.10, 08:11.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #380
            Re: Cake Poker

            Uus cake client: http://cakepoker.com/blog/En/post/Ca...-Beta-319.aspx

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #381
              Re: Cake Poker

              Ma loodan et see uus client toob mängijaid juurde. Siis on isegi mõtet cakesse tagasi kolida.

              Comment

              • CheekyMullet
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 232

                #382
                Re: Cake Poker

                Tundub täitsa asine olevat. Jääb vaid oodata, millal selle korralikult tööle saavad.

                Mul on üks eriti võhiklik küsimus - kuidas toimub boonusperioodil cahout, nii et boonus ikka jooksma jääks? Kui mul on see $600+500 boonus, siis kas ma peaks jätma 1100 alles või kuidas see käib

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #383
                  Re: Cake Poker

                  Vot seda ma ei teagi :( Deposiitboonus PEAKS (aga ma ei ole kindel) kehtima kogu aeg olenemata kas cashoudid või mitte. Reloadi kohta ei oska rääkida, ise olen cashoutinud ja hetkel $300 reloadist veel $50 vabastamata.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #384
                    Re: Cake Poker

                    nüüd võib isegi kaaluda uuesti seal mängimist

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #385
                      Re: Cake Poker

                      Kas seda uut klienti downloadida ei saa kuskilt juba?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #386
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                        Kas seda uut klienti downloadida ei saa kuskilt juba?
                        Minuteada mitte, seda vist testivad teatud inimesed momendil. Sedasi sain aru sellest näite videost.

                        Comment

                        • ints453
                          Räme Fish
                          • Apr 2010
                          • 15

                          #387
                          Re: Cake Poker

                          Küsimus siis miks ei saa kassase ja depot teha.Tegin just accoundi ja ei pääse ka my accounti ja rewardi alla.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #388
                            Re: Cake Poker

                            Kui ma õigesti mäletan siis tuli pärisraha konto aktiveerida. Kuidas see käis ei mäleta täpselt aga minuteada tuli kiri emailile.

                            Comment

                            • subtiiter
                              Julm Donk
                              • Jan 2010
                              • 53

                              #389
                              Re: Cake Poker

                              Tegin kunagi läbi Pokerstrategy kasutaja Cake'i, et saada seda no deposit boonust, aga seda ei aksepteeritud millegipärast. Kas nüüd on mul veel kuidagi rakebacki ja first depo boonust saada, kui kasutaja on juba ära tehtud? Real money peale mänginud veel ei ole ega midagi.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #390
                                Re: Cake Poker

                                Algselt postitas subtiiter Vaata postitust
                                Tegin kunagi läbi Pokerstrategy kasutaja Cake'i, et saada seda no deposit boonust, aga seda ei aksepteeritud millegipärast. Kas nüüd on mul veel kuidagi rakebacki ja first depo boonust saada, kui kasutaja on juba ära tehtud? Real money peale mänginud veel ei ole ega midagi.
                                Kirjuta sinna supproti ja lase enda account ära kustutada, sest et tahad läbi pokkeriprod rakebackiga liituda ja peaksid kõik korda saama.

                                Comment

                                Working...