Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #346
    Re: Cake Poker

    HEMi saab kasutada oma käte ja statistika jälgimiseks, küll aga mitte vastaste kohta. Mis arvad, et kust mu graafikud tulevad?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #347
      Re: Cake Poker

      Seda jah, ei teadsingi, et mingi väike jama hemiga on seal. Aga jah muidu solid soft, kuldkaardi turnad ja kõikvõimalikud muud promod on head. Mängijaidki võiks korralikult olla.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #348
        Re: Cake Poker

        Kuukdavasti saab siiski mingit programmi kasutada mis kuvab lauda infot ... mingi poker .... oli nime ei mäelta. No idea kui tõene see jutt on ja kui vahele j22d mis siis saab

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #349
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Mis arvad, et kust mu graafikud tulevad?
          Mitmetoonilised rapidograafid ja Ranka nobedad näpud paneks lukku.

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #350
            Re: Cake Poker

            Mul on 62 kaarti aastast 2007. Praegu käib mingi 2006 a kaartide teema, igal õhtul turniir nendega. Loodetavasti tuleb varsti 2007. a kord :)

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #351
              Re: Cake Poker

              no proovin ka selle cake pokeri ära

              Comment

              • Divide03
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 77

                #352
                Re: Cake Poker

                Kuidas teil läheb cake pokeris?

                Comment

                • rmartin
                  Klubi Liige
                  • Dec 2008
                  • 175

                  #353
                  Re: Cake Poker

                  veel ei oska ütelda aga kavatsen nädalavahetusel järgi proovida.

                  Siit ka üks küõsimus, kui ma esimese deposiidi teen, kas peab kusagile mingi koodi ka panema või läheb see 110% boonus automaatselt jooksma?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #354
                    Re: Cake Poker

                    Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                    veel ei oska ütelda aga kavatsen nädalavahetusel järgi proovida.

                    Siit ka üks küõsimus, kui ma esimese deposiidi teen, kas peab kusagile mingi koodi ka panema või läheb see 110% boonus automaatselt jooksma?
                    Boonuse saamiseks ei pea enam mingit eraldi koodi panema, kui juba account tehtud.

                    Aga, et PokkeriProde rakebacki saada, siis liitumisel peab koodi kasutama ja boonus kantakse igale ühele nii või naa lisaks..

                    Comment

                    • rmartin
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 175

                      #355
                      Re: Cake Poker

                      Ok, tänud!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #356
                        Re: Cake Poker

                        tra cakeeeeeeees on 200NL+ FR lauad viimasel ajal kutud. päris tilti ajab,

                        Comment

                        • Divide03
                          Julm Donk
                          • Dec 2009
                          • 77

                          #357
                          Re: Cake Poker

                          Mul kh kalad sees, aru ei saa koguaeg tilgun ja koguaeg olen aru saanud, et elu agro mäng vist toidab. flopis t6stan poti ja turnis kh, ja siis t6mbab vastastel jahedaks. Siuke tunne, et nitte täis aind ja vahest mõni donk callib lopuni ja näen et tal pole mitte muhvigi. Q,Q totaaalne fail, mis sööb mu PR

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #358
                            Re: Cake Poker

                            Tahaks ka kuulda lähemalt nendelt microgrinderitelt, kes on kusagilt nitivabrikust (stars, fulltilt) Cake pokerisse kolinud. Kas adjustimine seal on keeruline, nii teistsuguse mängu kui HUDi puudumise tõttu?

                            Starsis tundub, et ainult nädalavahetusel öösiti lähevad lauad softimaks, muidu vaatan lobbys järjest, et player listid puhta punased (äramärgitud nitid)

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #359
                              Re: Cake Poker

                              Mängisin cakes nl20, alguses läks kohanemiseks ~150$...mäng on seal hoopis teine, aga peale mõnda päeva hakkas raha jubedalt tagasi voolama, kullasoon on seal.

                              Comment

                              • Divide03
                                Julm Donk
                                • Dec 2009
                                • 77

                                #360
                                Re: Cake Poker

                                ma panin 30 doltsi peale, peaaegu mängisin busdoks 4 doltsipeal olin aga ara rabelesin ja siis panin nats ule 100 doltsi ara ja jalle nadal otsa paevas keskmiselt 10 doltsi miinust. Olen aru saanud, et kui pot poti kaupa t6sta, siis viskvad kaartid maha ja seal selliseid lambaid palju, kes ei viska iial A,K maha, kuigi ei taba. Ja siis minuarust passiivne niti mangimine eriti ei toida, aga ma proovin nadal aega, siis saab rohkem teada. Asi selles, et kuna palju donke, siis arvatavasti ka palju bad beate ja sööb jälle kohe kasumi ära :( Aga eks ma ise kh täis donk.
                                Mõtlesin mujale kolida prooovida seal aga samas mõtetu, ei saa alla anda. Ja otsustasin, et ma üritan, isegi kui jooksen busdoks aga alla ei anna. Aga tore oleks mõnda head nõu kuulda :)

                                Comment

                                Working...