Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #271
    Re: Cake Poker

    uninstall/install tegi asja korda

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #272
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      uninstall/install tegi asja korda
      Rigged värk ma ütlen. Kuidas saab nii lihtne asi probleeme lahendada?

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #273
        Re: Cake Poker

        lol :D

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #274
          Re: Cake Poker

          Lausa lust on cakes mängid...mitte ühtegi suckout egas midagi...Stars on liiga rigged.

          Comment

          • CTXrix
            Grinder
            • Oct 2008
            • 689

            #275
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas miksnii Vaata postitust
            Lausa lust on cakes mängid...mitte ühtegi suckout egas midagi...Stars on liiga rigged.
            Lol, mängi natuke veel...hakkab tulema

            Comment

            • mass
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 80

              #276
              Re: Cake Poker

              Tere!

              Kas Cake'i saab Eesti pangakontolt otse raha peale panna?
              Või tuleb läbi MB asju ajama hakata... ?

              Comment

              • speedi
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 295

                #277
                Re: Cake Poker

                Ei tohiks saada.

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #278
                  Re: Cake Poker

                  Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                  Lol, mängi natuke veel...hakkab tulema
                  Starsis sain ma 3k käe jooksul 2x rohkem badbeate kui cakeis siiamaani 30k käe peale :D aga jah, eks hakkab siingi varsti neid sisse jooksma.


                  To Mass: ise olen jah siiamaani kõik teinud MB kaudu, krediitkaardiga peaks ka saama. MB kõige mugavam imo.

                  Comment

                  • Sinnerman
                    Julm Donk
                    • Feb 2009
                    • 48

                    #279
                    Re: Cake Poker

                    Kaebasin eile mingite petturite peale. Mängisin goldchippide turniiri, kus kaheteistkümnest kuus saavad 25$. 7 mängijat oli alles ja meie lauas 4 ja action käis, hakkasin teist lauda jälgima ja seal tüübid foldisid ja seletasid chatis, et ärme enam üksteise vastu panusta. Saatsin kohe oma kaebe ja halakirja supporti ära ja obv olin mina see, kes seitsmendana välja lendas. Täna oli vastus olemas ja 25$ ilusti kontole kantud ning mainitud, et kolme tondiga tegeletakse. Olen rahul.

                    Comment

                    • Divide03
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 77

                      #280
                      Re: Cake Poker

                      Mul kh siis selline küss, kas U-netiga saab edasi tagasi kanda???

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #281
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                        Mul kh siis selline küss, kas U-netiga saab edasi tagasi kanda???
                        Ei saa ja seda on juba ennemgi räägitud, et kasutage e-walleteid kodupankade asemel.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #282
                          Re: Cake Poker

                          Kas keegi on veel peale minu cake-st banni saanud? Huvitab sellepärast, et cake saadab mulle endiselt kirju, tahaks teada, kas kellegil veel nii? Hakkab juba vaikselt üle viskama see, tahaks saata nad kuhugile, kus pime on.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: Cake Poker

                            Eip ja härra Lee ei ole ikka veel vastanud, ometi saatsin talle uue kirja.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #284
                              Re: Cake Poker

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Eip ja härra Lee ei ole ikka veel vastanud, ometi saatsin talle uue kirja.
                              Ilmselt sealt vastust ei tule ka. Tahaks cakes mängida küll, aga ma oletan, et uut kontot pole mul mõtet teha, kuna see läheks samma auku?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #285
                                Re: Cake Poker

                                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                                Ilmselt sealt vastust ei tule ka. Tahaks cakes mängida küll, aga ma oletan, et uut kontot pole mul mõtet teha, kuna see läheks samma auku?
                                Ära uut tee -- see ei ole lahendus ja ma sisimas loodan, et see vastus ikkagi saabub. Ei oleks uskunud Lee-st seda, et ta ei vasta :S

                                Comment

                                Working...